אלכוהול ללא גלוטן דגנים חיטה

אני חולה צליאק איזה משקאות חריפים מותר לי.

כנס

ייו,ברנדי ,קוניאק.ארמניאק,קלבדוס,וודקה סירוק,רום 100% מקנה סוכר,טקילה 100% אגבה,וורמוטים למיניהם [רק לבדוק לפני איזה],ארק עלית [אם אני לא טועה],לגבי ליקרים למינהם צריך לבדוק טוב טוב ואז לתת את הדעת ישנם עוד משקאות רק צריך לבדוק .........

מפתיע, אבל גם וויסקי מותר.

באתר של עמותת הצליאק בישראל התשובה לא

פירוט באתר של העמותה http://celiac.org.il/tal.asp

לא יודע.. אני מתעדכן בפרסומים הדו שנתיים של ארגון הבריאות האמריקאי ובצליאק.קום

ומעוד איזה שניים שלושה מקורות שקראתי ברשת ולמיטב הבנתי אין בעיה עם וויסיק ווודקה מכיוון שהם מזוקקים, חוצמזה אני עוד פה ומרגיש מצויין וכך גם עוד חבר שלי אז כמה גרוע זה כבר יכול להיות תגובה פאטאלית עוד לא הייתה וההרגשה מצויינת, אם אתה יודע משהו חותך אחר תודיע לי חחח

יש איזה קטע עם זה שמולקולות בגודל מסויים (הגודל שמבאס חולי צליאק לצורך העניין) לא עוברות את הסינון והזיקוק

אני כבר ממש לא זוכר את כל ההסבר במפורט..

ישנם נושאים שכדאי לבדוק טוב טוב לפני שמגיבים כנס

נכון הרבה מאיתנו נכנסנו לתחום האלכהול מסיבה כזו או אחרת ישנם כאלו שאוהבים יותר או פחות מבינים יותר או פחות וכו' וכו' אבל ישנם כאלה שנותנים את הדעת בנושא בריאות ומחלות ללא ידע מעמיק או היתמחות מאחורי העניין ונתינת עצות בנושאים אלו [עם כול הכוונות הטובות ]יכולה להביא לסכנה מצדו של השואל [שאינני מבין למה הוא שואל שאלה כזו בפורום זה].כאמור בכתוב של האגודה הישראלית למחלת הצליאק כתוב בפרוש שוויסקי שייך [באדום] למזונות המזיקים למחלה זו אז מה העניין? כמו אותו שירשור על מחלת הסוכרת .לאנשים יש משום מה קלות דעת בלחיצה על המקלדת בנושאים שיש ללמוד אותם לעומק לפני שמגיבים שהרי יכולים לגרום לציבור להסיק מסכנות לא נכונות וחלילה להיפגע.זה עניין רציני ולא נושא של היתפלפלות על איזה משקה איך עושים מי מביא או מה טעמו גופו וסיומו אפיצותו ועוד. המשך יום טוב אליהו.

ומאחל הרבה בריאות כמובן

להזכירך

1. לא טעיתי בשום דבר שכתבתי בשרשור על הסכרת. 2. לקחתי לתשומת ליבי, אני אישית מתעדכן במקומות אחרים והניסיון מראה שאינני טועה... מעבר לזה אחפש מחדש את התימוכין לטענתי, אם תצטרך, ואשלח לך אותם למען הסר ספק.

אלכוהול ללא גלוטן דגנים חיטה

אני חולה צליאק איזה משקאות חריפים מותר לי.

wild turkey

הוא בורבון ללא גלוטן, בודאות.

בירה הולך?

ועוד "בירה"

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר