אירוע וודקה פרימיום

(95 KiB) עדיין לא הורד

יוזמה מבורכת, יישר כח! ובהזדמנות זאת..

חשבתי לערוך כאן סקירה כוללת של כל הוודקות מרמת הסופר/ אולטרא פרימיום (או בקיצור: מעל 100 ש"ח לבקבוק..) המיובאות כיום לארץ. אז אני אתחיל, ומי שמעוניין מוזמן להזכיר וודקות נוספות מרמה זו שלא צויינו עד כה בשיח הוודקות האחרון או בתפריט האירוע: קאופמן (special selected vintage, luxory vintage 2003) שירוק (צרפתית, מענבים) רוסקי סטנדרט Imperia חורטיצה vip club נמירוף lex

איך שכחתי..

סמירנוף בלאק כמובן.. מישהו יודע משהו לגבי הסמירנוף penka?

תוכל לפרט על

רוסקי אימפריה חורטיצה וי איי פי קלאב ו- נמירוף לקס ? תודה.

אין לי מידע מעבר. צריך להיכנס ולקרוא באתרים של החברות.

תודה. קראתי, אבל

רציתי פשוט חוות דעת ממישהו עם נסיון עם הוודקות האלו. אני לא כ"כ אוהב להסתמך על מה שרושמים באתרים המיועדים.

האמת היא שעדיין לא התנסיתי בהם

ולכן אין לי חוות דעת. אחרי הכל, מדובר בוודקות במחירים של 250 ש"ח ומעלה ושעדיין לא נמצאות בברים. בעייתי.. כמובן שאעלה רשמים בכל פעם שאני מתנסה בוודקה חדשה. לאחרונה התחלתי לשתות את ה nemiroff premium- מעולה. חלקה מאד. לא מתכתית, מעט מתיקות ועוקצניות כאופייני לוודקות הרוסיות. המחיר כרגע בסופר אלונית הוא 43 ש"ח לבקבוק של 700 מ"ל וזו תמורה מעולה לכסף. לא ברור אם זה מחיר חדירה לשוק כי בהחלט מדובר בוודקה שמצופה כי תהיה יקרה הרבה יותר. לאחרונה גם ירד המחיר של סטוליצ'ניה אדום- כ- 50 ש"ח לבקבוק של 1L .

אירוע וודקה פרימיום

שלום לכולם

אמנם אני חדש בעולם האלכוהול אבל האם רק לי זה נראה לא רציני לערוך טעימה של 13 וודקות. 13 ?! אין מצב - חארטה בארטה

עוד משהו חשוב

שלא יבינו אותי לא נכון. זה אחלא לדפוק את הראש במאה שקל עם ים וודקות איכותיות אבל בבקשה לא לקרוא לזה טעימה מקצועית ...

לא יאומן.. אין גבול לחוצפה.

עשה פרסה ילד.

בוא נוסיף עוד חמש וודקות ואז...

נוכל לטעום 18 וודקות... חי חי חי...

אני עכשיו עובד על טעימה של 47 סינגל מאלטים

יהיה בן זונה

יוזמה מבורכת, יישר כח! ובהזדמנות זאת..

חשבתי לערוך כאן סקירה כוללת של כל הוודקות מרמת הסופר/ אולטרא פרימיום (או בקיצור: מעל 100 ש"ח לבקבוק..) המיובאות כיום לארץ. אז אני אתחיל, ומי שמעוניין מוזמן להזכיר וודקות נוספות מרמה זו שלא צויינו עד כה בשיח הוודקות האחרון או בתפריט האירוע: קאופמן (special selected vintage, luxory vintage 2003) שירוק (צרפתית, מענבים) רוסקי סטנדרט Imperia חורטיצה vip club נמירוף lex

בוא נוסיף עוד חמש וודקות ואז...

נוכל לטעום 18 וודקות... חי חי חי...

לא יאומן.. אין גבול לחוצפה.

עשה פרסה ילד.

תגובה בוגרת ורצינית...

בסך הכל העלתי נקודה שאם אתה קצת מבין באלכוהול אתה יודע שיש בשאלה משהו

תגובה רצינית!

אפשר לטעום 100 ואפשר לטעום רק אחת! פנל בוגר ורציני יכול לטעום כמה שירצה! לפני כחודשיים חזרתי מתערוכת וויסקי בלונדון שם נטעמו מעל 200 וויסקי! טעימה נאותה תדולל במים בשביל לא לפגום ברגישות בלוטות הטעם וגם טעימה נקייה כדי להעריך את חלקות הוודקה לחיך! המטרה היא לא להשתכר אלא לטעום ולא בהכרח בצורה השוואתית אלא להכיר מותגים חדשים ישנים מוכרים לא מוכרים וכאלה שאין עדיין בארץ! אירוע חובה לחובבי וודקה במחיר ללא תחרות הכולל ארוחה מלאה, הכרחי לטעימה בסדר גודל כזה! כשטועמים אז טועמים לרוב כמויות של 25-15ML בחישוב קל של 13X20 זה אומר 260CC שזה 5 מנות מדוללות לאורך זמן בליווי אוכל. הגיוני!

עוד משהו חשוב

שלא יבינו אותי לא נכון. זה אחלא לדפוק את הראש במאה שקל עם ים וודקות איכותיות אבל בבקשה לא לקרוא לזה טעימה מקצועית ...

נקודה מעניינת

ובאמת מעט מאד אנשים יכולים לטעום את הכל. מטרת האירוע תהיה לסקר ולשפוך אור על נושא הסופר פרימיום וודקה ולסקר את עולם הוודקה בכלל. כל המותגים שרשמתי ייסקרו חלקם ע"י מנהלי המותג ויועמדו לטעימה שכל אחד יהיה אחראי לעצמו ומי שבא לו שישי צהריים לדפוק את הראש אז באהבה. יחד עם זאת במקום לשבת על ההר ולבקר אנשים שמגלים יוזמה ומעשירים את הפורום תגיע ולאירוע ותן דעתך .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר