וודקה "שטומבראס" - כתבה של ניב הדס (לתשומת לבם של שומרי כשרות)

לאחרונה נתקלתי בכתבה של ניב הדס על הוודקה שבנדון. הכתבה עצמה לא מי יודע מה עניינית (נראה שמישהו קיבל בקבוק בחינם ושיתף פעולה עם היחצ"ן), אבל בכל זאת יש בה משהו: לפני חודשיים חגגתי אירוע מסויים שחייב משקאות אלכוהוליים, כשתיין ותיק לא רציתי להשקיע במשקאות יקרים עבול קהל של אנשים שלא ממש מבינים ומצד שני לא רציתי להסתפק בוודקה גולד ו- 777 (האירוע היה בבית כנסת - ולא, לא חגגתי בר מיצווה...). בקיצור, התכוונתי לרכוש בטיב טעם מספר בקבוקי נמירוף (איכות סבירה מחיר נמוך) אך משום מה קפצו לעיני המשקאות של שטורמבאס. רכשתי: 2 בקבוקי וודקה עם גרעיני שיפון 2 בקבוקי "ביטר" - ליקר אלכוהולי אחד עם אוכמניות ואחד עם פטל. משום מה הכל בהשגחה מחמירה (לאותו יצרן יש גם ליקרים שכלל לא בהשגחה). כל בקבוק השאיר לי עודף מ- 30 ש"ח (בטיב טעם) כמובן שלא ציפיתי לכלום - הייתי מרוצה מכך שנראים מאוד דקורטיביים עם הפירוט והגרעינים (שיפון בפנים). להפתעתי מדובר היה בוודקה בכלל לא רעה (מסתבר שוודקה שסוננה בלחם שיפון היא דבר נפוץ בצפון מזרח אירופה- תהרגו אותי לא מבין איך חשבו על השילוב של ליקר לחם...) ובביטרים (שנאפסים) מצויינים, ודאי במחיר שבו רכשתי את המוצר. חיפוש באינטרנט העלה שמדובר ביצרן משקאות ליטאי מאוד ותיק ומוכר (באזור הים הבלטי) ולמזקקה אפילו ניירות ערך הנסחרים בבורסה הבלטית (כלומר לא מדובר ביצרן של נוזלי קירור לרכב). לסיכום, אם תיתקלו במשקאות הללו ממש דאי לנסות, מה גם שהבקבוקים ממש יפים ונראים נחמד על הבר.

נתקלתי במשקאות שלהם- דווקא לא רעים!

אהבתי את הפירות בתוך הבקבוק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר