המציצים הם הבעיה

חזק ביותר !

ראיתי את הסרט שלשום

שחר יקירי

העניין נבדק עם מספר חולי סוכרת נעורים. אני לא יודע מאיפה נפחת את הנתון הזה... מכבי הפועל או בית"ר, ככל הנראה אתה לא חובב כדורגל מושבע (גם לא בקיא בפיסיולוגיה ורפואה ככל הנראה) "לזיין ת'מוח" למילותיך... אני אשכח שהביטוי יצא ממעוז אצבעותיך הטמאות, שכן ככל הנראה לא אני זה שמפריח בלונים לשמיים עם נתונים חסרי שחר, שלא נדבר על הנזק שאתה עלול לגרום לחולי סכרת עם "חוות הדעת הרפואית" שלך. סייג לחוכמה שתיקה אמרת? דבוק בהימנונך זה, אל תגיב, על מנת להמתיק גלולתך.

הרופאים שממליצים

על מנה או שתיים כמו ששחר אמר מתכוונים למנה לאשה או שתי מנות לגבר וכוונת הרופאים במנה זה בק' 330 מל' בירה או כוס יין 150 מל'. הזמנתי אמבולנס ללקוחה שלאחר מספר צ'ייסרים נהייתה לבנה לחלוטין והתעלפה כי זהיתי את פרק הזמן הקצר שזה השפיע והבנתי שיש בעיה. בבית חולים קיבלתי הרצאה מקיפה ב-שש בבוקר לגבי שימו לב "היפוגלוקמיה" ואני לא מבטיח שרשמתי נכון אז אני מתנצל מראש.מה שלא יהיה אין משקה מתאים או SUGER FREE לחולי סכרת בטווחי ה-40% שאני מכיר ולאחר המקרה חקרתי קצת. נתקלתי באיזה לייט רום שטען שמתאים וזה הגיע עם כתבה שמוצר זה מרמה את הצרכנים וכמות העמילן (תת סוכר) שווה ליתר הרום. תאמינו לי אם היה מותג כזה הוא היה מדובר כמו פיצה לחולי צליאק וכו".

נכון

לכן רשמתי שיש מעט או בכלל לא. בכל מקרה, מהמעט שאני יודעת חולי סכרת שותים דברים עם סוכר,פשוט לא בריכוזים גבוהים. מסכימה לגביי הסמבוקה וכמובן שכל דבר צריך לבדוק. בגלל זה הלכתי על כיוון ה"נטרלים" כמה שיותר.. וודקה/ ג'ין + טוניק. (שווה לנסות ולבדוק) דפי

אני לא מבין עם איזה ידע אתם עונים תשובות פה?

יש פה רופאים? שמבינים מה הם עונים? אתם מבינים את המשמעות של התשובות שלכם.... 2 מנות אלכוהול ליום??? מן הסתם לחולה סכרת לא מומלץ לשתות אלכוהול מכיוון שאינסולין משפיע על תפקודי הכבד שאמור לפרק את האלכוהול!!! דברו בהגיון ותפנו את השואל לרופא מומחה אשר מבין, לא ברמן מקצועי שאפשר להתסמך עליו כמו על דוקטור שקשוקה...

שאלה טובה מאד והתשובה

היא כן. דר' אילנה זילבר מאסף הרופא. שמתמחה בתחום זה מגבה את המידע שמסרתי.

קוקטייל עבור חולה סוכרת

אני רוצה להכין קוקטייל ללא סוכר עבור מישהו שהוא חולה סוכרת יש רעיונות?

איזו סוג סוכרת? (1 או 2)

נכון

לכן רשמתי שיש מעט או בכלל לא. בכל מקרה, מהמעט שאני יודעת חולי סכרת שותים דברים עם סוכר,פשוט לא בריכוזים גבוהים. מסכימה לגביי הסמבוקה וכמובן שכל דבר צריך לבדוק. בגלל זה הלכתי על כיוון ה"נטרלים" כמה שיותר.. וודקה/ ג'ין + טוניק. (שווה לנסות ולבדוק) דפי

חבר טוב.. חולה סוכרת וגם ברמן :)

חבר'ה הפעם הגזמתם כנסו אם אכפת לכם

סוכרת= מחלה לא קלה כאשר בעצם הלבלב לא מייצר מספיק אינסולין בכדי להכניס את הגלוקוז לתאים ואז מכיוון שהגלוקוז לא נכנס לתאים[כי אין מי שיכניס אותו כי הלבלב לא מייצר מספיק אינסולין] ישנו סוכר בדם כלומר רצוי כמה שפחות סוכר בדם להוסיף על הסוכר שקיים. אז מה אני מנסה בעצם לומר שכפי שרובכם יודעים אלכוהול מיוצר מסוכר שעבר תסיסה ושלא נדבר על זיקוק ומה שקורה לחולי סוכרת ששותים אלכוהול? האלכוהול נספג מיד בדם ומצתרף לחבריו הסוכרים שלא נכנסו לתאים בגלל שהאינסולין[לבלב] שלא עובד כראוי לא מכניס גלוקוז לתאים ומה התוצאה? תשובה=רמת סוכר גבוהה בדם ומה זה אומר? תשובה מסוכן לחולי סוכרת. כלומר חברים יקרים אנא ממכם לאנשים חולים במחלות תתיעצו עם רופא מומחה כי לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים או מבינים באלכוהול אבל על מחלות זה לא מספיק ואף מסוכן . אני הייתי ממליץ על קוקטייל מים&מים בכוס היי בול עם קרח ולימון .ולא אלכוהול אלא אחרי היתיעצות עם רופא מומחה .

נכון גם נכון !

אני לצערי מכירה את הנושא הזה מקרוב אצלנו במשפחה יש בעית סכרת תורשתית וטוב שהערת לתשומת לבם של כל החברים כאן שידעו את הסכנות שבאלכוהול עבור חולי סכרת. לבן דוד שלי היה התקף קשה מאד של סוכר יחד עם לחץ דם גבוה(זה בדרך כלל הולך ביחד) דווקא ביום ההולדת שלו כשכל המשפחה והחברים התאספו לחגיגה במסעדה ולצערי הוא השתכר "קצת" ובאותו הלילה אושפז במצב קשה בבית חולים, ראו ,הוזהרתם וחג שבועות שמח ובריא לכולנו !

אני לא מבין עם איזה ידע אתם עונים תשובות פה?

יש פה רופאים? שמבינים מה הם עונים? אתם מבינים את המשמעות של התשובות שלכם.... 2 מנות אלכוהול ליום??? מן הסתם לחולה סכרת לא מומלץ לשתות אלכוהול מכיוון שאינסולין משפיע על תפקודי הכבד שאמור לפרק את האלכוהול!!! דברו בהגיון ותפנו את השואל לרופא מומחה אשר מבין, לא ברמן מקצועי שאפשר להתסמך עליו כמו על דוקטור שקשוקה...

אלכוהול לסוכרתיים

יש לא מעט מחקרים שמראים כי שתיית אלכוהול (אני מכיר מחקר אחד טוב שעשו עם יין) מטיבה עם מצבם הסוכרתי. במחקר אותו אני מכיר שהתבצע במכון הסוכרת של ביה"ח וולפסון הנבדקים התבקשו לשתות 2 כוסות יין ליום...

חבר'ה הפעם הגזמתם כנסו אם אכפת לכם

סוכרת= מחלה לא קלה כאשר בעצם הלבלב לא מייצר מספיק אינסולין בכדי להכניס את הגלוקוז לתאים ואז מכיוון שהגלוקוז לא נכנס לתאים[כי אין מי שיכניס אותו כי הלבלב לא מייצר מספיק אינסולין] ישנו סוכר בדם כלומר רצוי כמה שפחות סוכר בדם להוסיף על הסוכר שקיים. אז מה אני מנסה בעצם לומר שכפי שרובכם יודעים אלכוהול מיוצר מסוכר שעבר תסיסה ושלא נדבר על זיקוק ומה שקורה לחולי סוכרת ששותים אלכוהול? האלכוהול נספג מיד בדם ומצתרף לחבריו הסוכרים שלא נכנסו לתאים בגלל שהאינסולין[לבלב] שלא עובד כראוי לא מכניס גלוקוז לתאים ומה התוצאה? תשובה=רמת סוכר גבוהה בדם ומה זה אומר? תשובה מסוכן לחולי סוכרת. כלומר חברים יקרים אנא ממכם לאנשים חולים במחלות תתיעצו עם רופא מומחה כי לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו יודעים או מבינים באלכוהול אבל על מחלות זה לא מספיק ואף מסוכן . אני הייתי ממליץ על קוקטייל מים&מים בכוס היי בול עם קרח ולימון .ולא אלכוהול אלא אחרי היתיעצות עם רופא מומחה .

גם הגישה של להפחיד לא בדיוק משיגה מטרה

לא על כל דבר צריך לרוץ לרופא מומחה ומצד שני כמובן שלא פורום אלכוהול או כל פורום הוא המקום להחלטות חשובות על הבריאות. חולי סוכרת רבים גם אלו המשתמשים באינסולין יכולים לשתות אלכוהול ולהתמודד עם הסוכר באמצעים העומדים לרשותם. הדבר הכי חמור לסכרתי זו התנזרות מחיים נורמאלים (וזה מוכח) לכן לפני שממליצים על "קוקטייל מים" חשוב להבין קצת...

ומי אתה שתחליט ותיקח סיכון? ועל סמך מה?

תשובה ענינית ללא היתפלפלות מיותרת תיתקבל בברכה תשובה מלאה באגו של אני יודע ו או אני מבין ללא קבלות מאחוריה תחזור לנקודת ההתחלה.

קוקטייל עבור חולה סוכרת

אני רוצה להכין קוקטייל ללא סוכר עבור מישהו שהוא חולה סוכרת יש רעיונות?

קוקטייל בלי סוכר ...עם דיאט 7-אפ

שם הקוקטייל : 7 ו- 7 מרכיבים : ג'ין 45 מ"ל 7-אפ סוג קלאסי כוס הגשה היי-בול אופן הכנה מלא כוס בקרח . הוסף ג'ין למלאות עד הסוף עם 7-אפ . לקשט עם פלח לימון. לחיים !!! יש עוד 200 מתכונים באתר אדקוקטייל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר