ייגרמייסטר

ייגרמייסטר

בקבוק של ליטר ב -119 ש"ח זה מחיר טוב??? http://www.itclub.co.il/shop/r_pro.asp?id=1005

אם זה "ייגרמייסטר"

ולא ייגרטראם אז המחיר הוא מצויין. אני אישית הייתי קונה רמזוטי או ייגרטראם, חבל על הכסף שלך. ייגרמייטר עושה כסף רק על השם, כמו "ליוויס" וכמו "קרוקס"

לא כ"כ מסכים

מי שבאמת אוהב ייגר, יזהה את ההבדלים בבירור. שלי הייתה את התקופה, ייגרטראום היה לי הרבה פחות טעים (עדיין נותן תמורה טובה למחיר) מהייגרמייסטר המקורי. רמזוטי לדעתי זה משהו שונה מאוד, בכלל לא אותו כיוון. רק אותו ז'אנר.

ראשית כל...

רמזוטי הוא ליקר עשבי מאותו הז'אנר (כמו שאמרת) משהו שונה לגמרי ? ממש לא ...אפילו לא קרוב להיות שונה שנית, מהנסיון הדל שלי, רוב שתייני הייגר שותים את הייגר בצ'ייסרים או עם רד בול, רוב רובם המוחלט של שתייני (צרכני) הייגר לא שותה על מנת "להנות" מן הטעם. מה לעשות חבוב, אצל הקהל הישראלי האופנה והש משחקים תפקיד חשוב יותר מהטעם... רק שתדע על איזו יבשת אתה חי

אם אני שם לך שני צ'ייסרים, באחד רמזוטי, ובשני ייגר, לא תבדיל.

רמזוטי אינו דומה בטעם כמו שאמרת

זה אמנם דז'יסטיף פונקציונלי שמורכב ממגוון רחב של עישבי תיבול וצבעו שחור.אבל כמו שכבר נוסה אינו הצליח להחליף את בייגר בברים. טעמו של הרמזוטי הוא גם מריר דבר שיש לו קונים והוא מצויין אבל הביטר הזה ברמה שלו לא קיים בייגרמייסטר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר