עזרה בליקר שברצוני להכין

שלום , קראתי את המאמר על הכנת ליקרים בבית של המומחה פה וחשבתי ולעצמי למה לא..אני אולי שותה וודקה מדי פעם אבל זה באמת לא מתאים לרב התקופות בארצנו , אז צריך משקה אחר לא? :].. אוקיי אחרי קצת חשיבה החלטתי להכין ליקר אפרסק [אני אוהב גם תטבק אפרסק אז שיהיה].. אז ישלי מספר שאלות: 1.כמה סירופ נוזל אני אקבל מקילו אפרסק? 2.אני יודע שאף אחד פה לא חשב על זה אבל למה לא להשתמש בעראק 40%? [חח אני מרוקאי אז זה מה שאני מורגל מהבית]. 3.אם אני אקבל חצי ליטר נוזל מהפרי , ואמזוג לתוכו חצי ליטר עראק 40% המוצר הסופי יהיה 20%? 4.למה בעצם לא סוחטים את הפרי? אני פשוט לא בנאדם יותר מדי סובלני ואני די בטוח שאם אסחט את הפרי גם יצא כל המיץ מהפרי [אולי אפילו יותר טוב משיטת ההשריה בסוכר] ואז לתת לאלכוהול ולנוזל מהסחיטה להתערבב בערך שבוע יחסוך משמעותית את התהליך..השאלה איך זה יצא? בתודה , אריאל , חובב חדש לליקרים

לגבי שאלת העראק

אתה יכול לעשות את זה. אבל ריח, טעם וניחוחות העראק ישארו. מצד שני - משתמשים בוודקה כי זהו משקה בעל טעם נורא נייטראלי בריחו, טעמו וצבעו, וכך הפרי שלך יכול לתת את תפוקת הטעם והארומה הגדולה ביותר :). לגבי סחיטת הפרי - ככל שהליקר שלך יהיה סמיך וחלק יותר, כך יהיה יותר כיף ונעים לשתות אותו. אם תיקח מיץ אפרסקים ותערבב עם וודקה - יהיה לך משקה אלכוהולי מאוד דליל ומאוד חזק שירד לא חלק.

תודה אחי אבל אם..

חח הטעם של העראק לא ממש מפריע לי ולמשפחתי אבל אם אתה אומר שהטעם של הפרי יהיה יותר חלש ככה אולי כדאי לעשות יחס של 3:1 [לטובת הפרי]? ולגבי הסחיטה..אם אני אסחט ואז אוסיף ישר את האלכוהול , אערבב במיקסר טוב טוב ואבקבק לאיזה שבוע ככה..איך לדעתך יצא? אני יודע שזה חאפר אבל אני קצת לחוץ בזמן ישלי אירוע משפחתי חשוב בערך בעוד שבוע..

באתי לעזרה...

לגבי סוג האלכוהול בו תשתמש זה באמת לא משנה ובהכנת ליקר ניתן להשתמש בכל סוג אלכוהול משרף 96% נייטרלי ועד טקילה או ברנדי וכל מה שביניהם זה רק עניין של טעם תעשה מה שבא לך ומה שטעים לך לגבי סחיטה או השרייה של הפרי פה זה כבר כן חשוב, מאוד חשוב זה נכון שאם תקח מיץ פרי ותערבב אותו עם האלכוהול יהיה לזה טעם של פרי אבל זה לא יהיה ליקר אלא קוקטייל כל הרעיון בהכנת ליקר זה שהאלכוהול עצמו יספח לתוכו את הטעם והצבע של הפירות בתהליך של סחיטה ממוצה מהפרי חלק קטן בלבד של הטעם והצבע בהשרייה מלאה הטעמים הרבה הרבה יותר עמוקים ומגוונים אין שום תחליף להשרייה ארוכה של הפרי באלכוהול או בסוכר על מנת למצות טעמים ארומה וצבע אין שום דרך להגיד לך מראש כמה סירופ ייצא מקילו פרי מכיוון שזה תלוי מאוד ברמת הנוזלים של הפרי יכול להיות אפרסק עם מעט מיץ ואפרסק עם הרבה מיץ צריך לבצע את ההשרייה ולאחר מכן למדוד כמה סירופ יש לך ולפי זה להוסיף את האלכוהול לסירופ בהצלחה

תודה רבה רבה..

בסוף אני חושב שאני אעשה תפוחים כי אמרו לי שבאפרסקים אין יותר מדי נוזל..אני אעדכן איך יצא :].. תודה לכל העונים..

תפוחים זה עולם אחר!

ליקר תפוחים אתה לא יכול לעשות בהשרייה בסוכר רק בהשרייה באלכוהול זו כבר שיטה אחרת ברור שאתה חייב לעשות את הליקר עם אפרסקים בשלים ורכים

ואם אני..

אסחט אותם אבקבק עם אלכוהול לאיזה שבוע..לא יצא נחמד? אמרתי לך אחי אני פשוט לחוץ בזמן יש לי אירוע משפחתי עוד מעט.. אה ותודה רבה לך על העזרה והזמן שאתה מקדיש פה :]..

יצא מעולה!

סתם אני משמ מגזים קודם כל איך תסחט תפוחים? אבל חוץ מזה, תראה אתה בהחלט יכול לשים מיץ מתפוחים עם אלכוהול למשך שבוע ואני די בטוח שהתוצאה לא תהיה מגעילה אבל לדעתי אל תצפה ליותר מדי התוצאה תהיה די דומה למה שתקבל אם פשוט שים בכוס מיץ תפוחים וודקה בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר