עזרה חשובה בקשר לבקבוק מקאלן שקנו לי מדיוטי פרי

חברים שלי קנו לי מדיוטי פרי את המקאלן 18 עכשיו כתוב שזה The Macallan 18 Years Old, Fine Oak וראיתי שיש שתי סוגים זה ומקאלן 18 בלי מה הבדל?בבקשה זה חשוב לי

מקאלן..

היי זוהר.. יש שני מקלאן 18 בהוצאה רשמית וסדירה של המזקקה: 1. Fine Oak 2. Sherry Oak פעם מקאלן היו מיישנים את כל הוויסקי שלהם רק בחבית שרי ממחוז חרז בספרד. לפני כמה שנים הם שינו את הסדרות הקבועות שלהם והיום אלה שמיושנים רק בחביות שרי מחרז שייכים לסדרת Sherry Oak. הסדרה הראשית היום היא Fine Oak, והויסקי בסדרה הזו מיושן בשלוש חביות שונות: 1. חביות שרי אירופאיות 2. חביות שרי אמריקאיות 3. חביות בורבון אמריקאיות בד"כ סינגל מאלט סקוטי מיושן בחביות בורבון אמריקאיות, זאת הנורמה. השילוב שהם עשו ב-Fine Oak הופך את מקאלן לויסקי יותר מאוזן, יותר סטנדרטי ויותר מותאם לחיך הממוצע, כי יישון רק בשרי נותן ויסקי שונה, כבד יותר ולפעמים יבש יותר (שעדיין אפשר לטעום אותו בסדרת ה-sherry oak). חוץ מזה יש בודאי גם ביקבוקים עצמאיים של גורמים מחוץ למזקקה, אבל זה סיפור אחר לגמרי תהנה מהמקאלן דפי

השרי הרבה יותר מוצלח לדעתי.

שהמקאלן 18 זכה בתאור מאלט השנה איזה סוג זה היה?

ב2004 שמקאלן 18 זכה בתאור המאלט הטוב של השנה איזה מקאלן זה היה Fine Oak ?או Sherry Oak ?

מקאלן..

היי זוהר.. יש שני מקלאן 18 בהוצאה רשמית וסדירה של המזקקה: 1. Fine Oak 2. Sherry Oak פעם מקאלן היו מיישנים את כל הוויסקי שלהם רק בחבית שרי ממחוז חרז בספרד. לפני כמה שנים הם שינו את הסדרות הקבועות שלהם והיום אלה שמיושנים רק בחביות שרי מחרז שייכים לסדרת Sherry Oak. הסדרה הראשית היום היא Fine Oak, והויסקי בסדרה הזו מיושן בשלוש חביות שונות: 1. חביות שרי אירופאיות 2. חביות שרי אמריקאיות 3. חביות בורבון אמריקאיות בד"כ סינגל מאלט סקוטי מיושן בחביות בורבון אמריקאיות, זאת הנורמה. השילוב שהם עשו ב-Fine Oak הופך את מקאלן לויסקי יותר מאוזן, יותר סטנדרטי ויותר מותאם לחיך הממוצע, כי יישון רק בשרי נותן ויסקי שונה, כבד יותר ולפעמים יבש יותר (שעדיין אפשר לטעום אותו בסדרת ה-sherry oak). חוץ מזה יש בודאי גם ביקבוקים עצמאיים של גורמים מחוץ למזקקה, אבל זה סיפור אחר לגמרי תהנה מהמקאלן דפי

דפי, את פונה אלי בפרטי ואז מעתיקה את תשובתי כשלך?

מודה, השארת אותי קצת פעורת פה. כתבת לי בפרטי, שאלת אותי שאלה נטולת קונטקסט על מקאלן שעניתי עליה בכיף ובפירוט, ואז פשוט עשית קופי פייסט וחתמת עליה? לא שאכפת לי על הידע, זה גם ככה מידע שאפשר להשיג בחיפוש קצר בגוגל, אבל ראבאק, אפילו לא טרחת לנסח מחדש? פשוט מחקת את ה"היי דפי" והחלפת ב"היי זוהר"? אפילו את ה"תהני מהמקאלן" בסוף השארת? חייבת להודות שזאת הרגשה מוזרה לשוטט ברשת ולהתקל במקרה בהתכתבויות פרטיות של עצמך תחת שם של מישהו אחר.

מה כל כך נורא??

מישהו שאל שאלה ולי הייתה תשובה חלקית לחלוטין, ידעתי שאת תדעי בטוח את המידע הזה והאמת שגם אותי זה מאוד עניין.. אז פשוט שאלתי אותך. נכון לא התאמצתי לשנות את הנוסח.. לא חושבת שזה כזה משנה נו טוב.. יכולה להבין קצת אבל ממש לא חושבת שזה כזה נורא.. דפי

דוקא כן נורא.

אומרים "המביא דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם". במיוחד שאותה אחת שממנה קיבלת את התשובה גולשת בפורום הזה ומוכרת בו. יפה שהתנצלת, אבל אל תקלי ראש בפשלה הזו.

מסכים בהחלט...

אני תמיד מקפיד להזכיר מי אמר גם כשזה לא ציטוט בכלל, זה ממש מגעיל לעשות דבר כזה, תנסי לחשוב איך היית מרגישה

קיבלתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר