בעיה בהתמסטלות^^

היי, אני אוהב לשתות אלכוהול, יש משקאות שאני אוהב את הטעם גם כשאני שותה הרבה אני מרגיש שישר יש לי הננג אובר (כובד ראש) ואני לא עובר את הקטע של ההתמסטלות.. אולי אני עובר ואני לא יודע איך זה? ממש לא נראה לי שלהתמסטל זה להיות עם כובד ראש זה לא שאני לא רגיל,כמו שאמרתי אני אוהב לשתות אבל לא מגזים עם זה אם מישהו יוכל להסביר לי מה הבעיה אני אשמח

הבעיה היא בשאלה!

זה פורום אלכוהול, לא פורום "התמסטלות". הצעה שלי: תשתה רק את מה שאתה אוהב רק כי אתה אוהב, אוהב את הטעם והריח ואל תדאג ל"התמסטלות". זה לא מה שחשוב. אם אתה לא באמת אוהב אלכוהול ואני מתכוון לאלכוהול, לא תופעת הלוואי שלו, אל תשתה. כובד בראש זה לא הנג אובר!, הנג אובר זו התייבשות כתוצאה משתיה מרובה מידי של אלכוהול, וזה בא בדרך כלל ביום שאחרי בתור כאב ראש רציני, לפעמים מלווה גם בבחילות וחולשה כללית.

תגובה

כמו שאמרתי אניאוהב.. אבל זה מעצבן שזה מלווה במשהו שהורס את הערב בעוד שלאחרים זה עושה כיף חשבתי שאולי זאת בעיה רפואית או משהו

מה אתה שותה בדר"כ?

ואם אפשר לדעת גם כמה..

תשובה......

יכול להיות שמה שאתה מרגיש זה בעצם ההתמסטלות... יכול להיות שאתה חווה את זה בפעמים הראשונות וזה מוזר בעיניך אבל זה בעצם מה שאתה מרגיש כשאתה שותה. פעם הבאה כשתצא, תשתה עד שתרגיש שינויים בהתנהגות שלך (לטובה כן? אף פעם אל תתנהג ושיראו שאתה שיכור - לא יפה), וזו ההשפעה. כל אחד כשהוא שותה יש לזה חסרונות. אני למשל נהיה קצת אדמדם...חחחחחח...

מה אתה שותה בדר"כ?

ואם אפשר לדעת גם כמה..

אולי לכבוד החג ננסה גם לעזור לבחור..?

במקום לנסות ולהטיף? שמע חבר, הסיבות העיקריות לתחושת האנגאובר הם: 1) שתייה בכמויות גדולות בערב אחד ובפרקי זמן קצרים 2) היעדר שתיית מים במקביל 3) צריכת אלכוהול ברמה ירודה. לרוב הכוונה לוודקות זולות תוצרת הארץ או ליקרים נחותים וכדומה, זאת מבלי להיכנס כרגע לסיבות מדוע, שמקורן בחומרי גלם תוהליכי ייצור רעים. אני ממליץ לך להקפיד על שתיית מים, והרבה לצד האלכוהול, מה שעשוי לפתור חלק גדול מהבעיה. להימנע משתיית מוצרים זולים כגון אלו שציינתי למעלה. כמובן לשתות בהדרגתיות, לא להפריז בכמויות, לא להכביד על הכבד עם שתייה מהירה ומשקאות חזקים ולהשתדל שלא להיכנס למיטה כמו סמרטוט רצפה. אם המטרה שלך היא להשתכר (שגם זה בסדר, בגבולות ובתדירות מסויימים כמובן) אני חושב שהדרך הטובה ו"הבטוחה" ביותר לעשות זאת, היא בשתיית וודקה באיכות סבירה ומעלה או/ ובתוספת משקאות קלים. חג שמח ובהצלחה.. רון

תגובות לכולם

מה שאני שותה זה בדר"כ בירה, וודקה קגלביץ', יגר והכל בתוספת של משקאות קלים, לרוב מוגזים (לפעמים גם נקי) לזה שאמר התמסטלות בפעם הראשונה - כמה זמן נמשכחת הפעם הזאת? זה כל הזמן קורה לי כמה אני שותה? בואו נגיד 2 כוסות וודקה מעורבבות עם משקאות קלים, כוס יגר מעורבבת שליש בקבוק בירה זה סתם דוגמא..

נמצאה הבעיה

וודקה קגלביץ. כרגע אני במצב לא כך כל פיכח (סביב 2.5 ליטר בירה..) אבל אני עדיין אוכל לענות לך מהי הבעיה. קגלביץ' זוהי וודקה שלא יוצרה בתהליכי ייצור הכי איכותיים בלשון המעטה. בפירוש - וודקה זבל. תוסיפו עוד כמה שקלים ותקנו וודקות נורמליות - סטוליצ'ניה, פינלנדיה, סמירנוף וכו'. ההבדל בטעם יהיה ניכר וההבדל בהאנגאובר יהיה ניכר. יותר מזה - תדאג לשתות מים (או משקה לא אלכוהולי) בנוסף לשתיה במהלך הלילה. אני ממליץ להצמד לברז באמבטיה במידה ולא הייתה לך גישה למים... ולדפוק איזה 30-40 שלוקים רציניים... ההבדל - מובטח!

לא בהכרח...

אז נכון שקגלביץ' לא איכותית במיוחד, אבל אם הוא ישתה אותה זה לא יגרום לו לתופעות לוואי כאלה או אחרות. וחברים, הוא לא מדבר על ההנגאובר עצמו, הוא מדבר על תהליך ההשתכרות - שזה בעצם למה הוא מרגיש כובד ראש. וה"כובד ראש" הזה הוא בעצם - תהליך ההשתכרות (בשבילו לפחות)

קגלביץ והערבוב בסוגים..

אני ממליצה לוותר על הקגלביץ וגם העירבוב של הייגר, הבירה והוודקה גם לא מומלץ.. הכי טוב זה לנסות ערב אחד לא לשתות קגלביץ וגם לא לערבב משקאות שונים.. (אם שותים וודקה אז רק וודקה או רק בירה) רק בשביל הניסיון לראות אם זה עוזר.. ומומלץ גם לשתות מים במהלך הערב. תודיע לנו עם זה עזר דפי

עזוב את כולם - שתה וודקה "גולד" וזהו

ללמוד לשתות.

אחד ש"יודע לשתות" זה לא זה שיודע לשתות הרבה. זה אותו אחד שיודע מתי מפסיקים ומה הקיבולת שלו. בכדי למקסם את הקיבולת ישנם מס' דברים שכדאי לעשות: *ארוחה טובה-לא טוב לשתות על בטן ריקה. *לשתות לאט ולקחת זמן בין משקה למשקה. *לצרף מים/משקה קל בין ההפסקות. *להצמד לסוג משקה אחד-החלטת לשתות וודקה.תשאר על הוודקה.

בעיה בהתמסטלות^^

היי, אני אוהב לשתות אלכוהול, יש משקאות שאני אוהב את הטעם גם כשאני שותה הרבה אני מרגיש שישר יש לי הננג אובר (כובד ראש) ואני לא עובר את הקטע של ההתמסטלות.. אולי אני עובר ואני לא יודע איך זה? ממש לא נראה לי שלהתמסטל זה להיות עם כובד ראש זה לא שאני לא רגיל,כמו שאמרתי אני אוהב לשתות אבל לא מגזים עם זה אם מישהו יוכל להסביר לי מה הבעיה אני אשמח

הסיבה האמיתית...

השפעת אלכוהול, כמו השפעת חומרים אחרים (סמים קלים לדוגמא) היא אינדיבידואלית ומשתנה מאדם לאדם. מה הסיבה לשוני ? תכונות ואופי ונטיית האדם ישנו אחד שיקבל תחושת דיכדוך מאלכוהול בעוד שאחר יצא מעורו ויחוש תחושה עילאית של קטרזיס. הבדל נוסף הוא בסיטואציה, כאשר אתה יושב ושותה לבד בבית או עם חברים בבית, התחושה יכולה להיות שונה מאשר שתייה בקומזיץ עם כל החברים או במועדון, מסיבת בריכה וכו'... הדבר תלוי גם בתקופה, כשמשהו מעיק עליך הנטיה תהיה לדיכדוך, בעוד שבאם זכית בלוטו באותו היום השתיה תהיה מהנה מתמיד. סתם חומר למחשבה כעל סיבה נוספת...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר