לכבוד פורים - שרשור מתכונים לחג הכי שמח

חברי הפורום מוזמנים לשתף בקוקטילים והמלצות שיעשו לנו את החג! 0.5 קלבדוס 0.5 גראפה 0.5 פידג'לינג 0.5 מיץ לימון 1 מיץ חמוציות לנער בשייקר עם קרח ולסנן לכוס קוקטייל. לקשט בעלה נענע. ---חג שמח---

אך איפה טוביה כשצריך אותו!

פורים-חג האלכוהול הרשמי

תודה שחשבתם עלי

חג שמח לכולכם!!! אני מתכנן על איזה קערת קפירינייה - קפירושקה לחברה , אגב, אם אני מוסיף נענע זה עוד לא מוחיטו נכון? צריך סודה או משהו? כמה זמן זה מחזיק בקערה כשאנשים לוקחים? לא יברח מהר הגזים? יש למישהו עוד רעיון פראקטי לקערה (במקרה הזה פראקטי = כמה שיותר זול, אני חושב על קשאסה או נמירוף - שהחברה לא ייחנקו) ורעיון מעולה משלי: סטולי וניל עם טיפה פרנג'ליקו בפנים. משהו סוףףףף

תעשה טובה לחברים

תשתמש בקאשסה, המחיר שלה ממש זול ולא יקר הרבה יותר מנמירוף. בקייפיריניה אין צורך בסודה כלשהי, אם כי אתה יכול לערבב את המשקה עם ספרייט אם אתה רוצה להשתכר מהר וזה הכל.

דעתי...

אני הייתי (בניגוד לדעת הרוב) הולך על הוודקה...נימירוב או חורטיצה. מהסיבה הפשוטה שטעם הקשאסה הוא יחסית טעם נרכש,ולאנשים שלא מורגלים לשתות אלכוהול בתכיפות הטעם יהיה צורם,בניגוד לוודקה. קיצר שמע לעצתי חבוב : ) אני כל שבוע מכין שתי קערות כאלה. משהו כמו 5 לימונים חתוכים לקוביות,עלי נענע (להפריד מהגבעולים),למעוך עם הידיים...יאפ..נשמע דוחה,עושה את העבודה(ידיים נקיות כמובן) להוסיף בקבוק של וודקה (750) ,מי סוכר לפי הטעם ומעט מיץ תפוזים...(כן..מיץ תפוזים). כשהאורחים מתחילים לטפטף תמלא בקרח,ותרוקן בקבוק של ספרייט או סודה. לרוויה,ייצא תנוג לחך,וכמו שהשותף שלי נוהג לומר:"יעיף לכם את הסכך"!

מתאים לי אש

אני פשוט לומד בישיבת הסדר (11 שנה ), ולא רוצים את החבר'ה שיכורים מתים , פורים, פורים, אבל זה לא מועדון (למרות שבסוף לא עוזר, כל שנה מחדש שיכורים בתוך הקיא שלהם, הכי חזק זה שכמו השנה פורים יוצא יום שישי, חבר'ה נכנסים שיכורים לשבת, חוויה לראות ). בקיצור, הגבילו אותי ללא הרבה יותר חזק מיין, מה עוד שהקוקטייל יוצא מכיסי - סתם רוח התנדבות. אז איזה סודה להעלות את הנפח, ולהוריד את האלכוהול יהיה מעולה. אגב, עדיף ספרייט או סודה???

אגב, מה שאני עושה...

אני גר מול הישיבה, חותך הביתה לכמה כוסיות טובות אולי זקאפה 15 השנה או קשאסה עם קולה אם אני לוקח איתי ולא בא לי נזק כבד בכיס

תודה שחשבתם עלי

חג שמח לכולכם!!! אני מתכנן על איזה קערת קפירינייה - קפירושקה לחברה , אגב, אם אני מוסיף נענע זה עוד לא מוחיטו נכון? צריך סודה או משהו? כמה זמן זה מחזיק בקערה כשאנשים לוקחים? לא יברח מהר הגזים? יש למישהו עוד רעיון פראקטי לקערה (במקרה הזה פראקטי = כמה שיותר זול, אני חושב על קשאסה או נמירוף - שהחברה לא ייחנקו) ורעיון מעולה משלי: סטולי וניל עם טיפה פרנג'ליקו בפנים. משהו סוףףףף

שתי הצעות לקערות וקוקטייל אחד!

נתחיל בקוקטייל פורים! מנה וודקה וניל , 2 טיפות מי ורדים, להגיש על קרח כתוש....הגשת פרפה קערות! מוחיטו מאולתר תמיד לוקח! בקבוק רום(לקרני זול ולא רע, או נגריטה, או מורגן בהיר זולים יחסית!) לימונים חתוכים 5-6 לקוביות ועלי נענע, לא לכתוש הלימונים! ואת הנענע אפשר להשאיר כזר קשור בחוט בקבוק לימונדה או משהו בסגנון למשקיענים לימונדה איכותית סחוטרי(בשביל המתיקות ואין צורך בסוכר או מי סוכר) וכמו שנאמר בהגעת האורחים\לפני הגשה להוסיף הרבה קרח ובקבוק סודה\ספרייט אם מתוק מדי להוסיף סודה אם לא אז אפשר ספרייט פשוט לטעום אני לא חובב מתוק אז בשבילי תמיד עדיף סודה! קערה שניה- סנגרייה שני בקבוקי יין אדום (להיזהר עם היין פטישים שם!) בקבוק תפוזים הרבה פירות העונה מתוקים חתוכים(בננות תפוחים תותים) אפשר גם מקופסת שימורים למתקשים ושוב קרח לפני הגשה! חג שמח, שמח חג!

מתאים לי אש

אני פשוט לומד בישיבת הסדר (11 שנה ), ולא רוצים את החבר'ה שיכורים מתים , פורים, פורים, אבל זה לא מועדון (למרות שבסוף לא עוזר, כל שנה מחדש שיכורים בתוך הקיא שלהם, הכי חזק זה שכמו השנה פורים יוצא יום שישי, חבר'ה נכנסים שיכורים לשבת, חוויה לראות ). בקיצור, הגבילו אותי ללא הרבה יותר חזק מיין, מה עוד שהקוקטייל יוצא מכיסי - סתם רוח התנדבות. אז איזה סודה להעלות את הנפח, ולהוריד את האלכוהול יהיה מעולה. אגב, עדיף ספרייט או סודה???

קח לתשומת לבך

מצד אחד משקה מוגז יקטין את נפח האלכוהול, מצד שני השפעתו של האלכוהול תהייה חזקה ומהירה יותר - הכל תלוי בדילול!

העניין תלוי ברמת המתיקות...

מתוק מדי-סודה לא מספיק מתוק-ספרייט לרוויה!.

שתי הצעות לקערות וקוקטייל אחד!

נתחיל בקוקטייל פורים! מנה וודקה וניל , 2 טיפות מי ורדים, להגיש על קרח כתוש....הגשת פרפה קערות! מוחיטו מאולתר תמיד לוקח! בקבוק רום(לקרני זול ולא רע, או נגריטה, או מורגן בהיר זולים יחסית!) לימונים חתוכים 5-6 לקוביות ועלי נענע, לא לכתוש הלימונים! ואת הנענע אפשר להשאיר כזר קשור בחוט בקבוק לימונדה או משהו בסגנון למשקיענים לימונדה איכותית סחוטרי(בשביל המתיקות ואין צורך בסוכר או מי סוכר) וכמו שנאמר בהגעת האורחים\לפני הגשה להוסיף הרבה קרח ובקבוק סודה\ספרייט אם מתוק מדי להוסיף סודה אם לא אז אפשר ספרייט פשוט לטעום אני לא חובב מתוק אז בשבילי תמיד עדיף סודה! קערה שניה- סנגרייה שני בקבוקי יין אדום (להיזהר עם היין פטישים שם!) בקבוק תפוזים הרבה פירות העונה מתוקים חתוכים(בננות תפוחים תותים) אפשר גם מקופסת שימורים למתקשים ושוב קרח לפני הגשה! חג שמח, שמח חג!

נראה לכם שילך מוחיטו רק וודקה במקום רום

כן, כן, אני יודע שזה לא מוחיטו, פשוט וודקה יש לי בבית, ורום לא ממש. לא מדובר באניני טעם, ישתו גם אלכוהול רפואי

לדעתי זה יכול ללכת, הוודקה די ניטרלית

יכול להיות שתצטרך להמתיק את הרקיחה הזאת יותר, תנסה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר