אוף!! :( איפה המומחה לליקרים??

ניסיתי להכין לימונצ'לו וליקר אגסים.. אחרי השרייה של חודש וחצי של קליפות הלימונים בוודקה(בלי בכלל החלק הלבן) יצא מאוד מאוד מאוד מר!!! (פעלתי לפי כל ההנחיות) האמת נראה לי שזה בגלל סוג הלימונים (לימונים מהעץ של אמא בחצר הבית). לגביי האגסים.. שוב אחרי השרייה של חודש וחצי בוודקה פשוט בקושי יש איזה שינוי בטעם של הוודקה!! ממש הבדל קטן, צבע יפה אבל האגסים לא השאירו טעם. :( ממש מאכזב.. איזה פרי בטוח מוציא הרבה טעמים? מה בטוח עובד? תודה מראש דפי

ראשית כל ...

את הלמונצ'לו שלי השרתי שלושה שבועות,אין צורך בהשרייה של חודש וחצי.אם השרת רק את החלק ה"צבעוני" של הקליפה אין שום סיבה לטעם מר יתר על מידה. שנית,אני הייתי "עוזר" לאגסים קמעה עם השריית החלק הבשרני לתקופה של שבוע-שבועיים ואז מסלק החוצה. כמו כן הייתי עוזר עם קצת מונין אגסים,זה לא בושה,בכל הליקרים נעשה שימוש בתבלינים ותמציות שונות.

נראה לי שאני באמת ישתמש במונין.. חבל לזרוק :)

תודה

נסי לתת לקליפות עוד קצת זמן לעשות את שלהן

תטעמי אחת הקליפות כדי לראות אם עדיין יש בהן טעם. צפיתי למפרע שתהיה בעייה עם הקליפות של האגס...הן לא בשרניות ויחסית נטולות טעם. מה עשית עם ה"בשר" של האגס ?האם השרית אותו גם או שזרקת ?

גם את ה"בשר" וגם את הקליפות..

המומחה שנתן לי עצות לפני חודש וחצי באמת הזהיר אותי שאין לו ניסיון עם אגסים וממה שהוא יודע הם באמת לא מוציאים הרבה נוזלים וטעם.

ההמממ...

זה היה גם החשד שלי אולם עובדה קיימת היא שיש ליקר אגסים כשאני חושב על כך הליקר אגסים שיש כיום בשוק הוא לא בכולו מבוסס על פרי...כנראה מהסיבה שנתחוורה לך... כמה אופציות קיימות...: 1.תני לזה עוד זמן (במידה והקליפות+הבשר לא התקלקלו). 2.חכי לטעם חלש של אגסים ותוסיפי מונין/קוליברי אגס. 3.נסי לשדרג את הליקר עם הוספת פרי אחר יותר דומיננטי...לתקופה קצרה. במידה ואת בוחרת באופציה השלישית אני מוכן לחשוב על שילוב.

ברוך משכין שלום

תודה תודה ושוב תודה

אני יודיע בהמשך על התוצאות..

אוף!! :( איפה המומחה לליקרים??

ניסיתי להכין לימונצ'לו וליקר אגסים.. אחרי השרייה של חודש וחצי של קליפות הלימונים בוודקה(בלי בכלל החלק הלבן) יצא מאוד מאוד מאוד מר!!! (פעלתי לפי כל ההנחיות) האמת נראה לי שזה בגלל סוג הלימונים (לימונים מהעץ של אמא בחצר הבית). לגביי האגסים.. שוב אחרי השרייה של חודש וחצי בוודקה פשוט בקושי יש איזה שינוי בטעם של הוודקה!! ממש הבדל קטן, צבע יפה אבל האגסים לא השאירו טעם. :( ממש מאכזב.. איזה פרי בטוח מוציא הרבה טעמים? מה בטוח עובד? תודה מראש דפי

מצטער על חוסר התגובה, היה שבוע משוגע

העיקר שאתה עדיין בסביבה :)

יש המלצות? איזה פרי מוציא הרבה טעמים ובלי מרירות? מה מצליח תמיד? (אפרסק? דובדבנים? שזיף?) פשוט אין לי סבלנות לחכות חודש בשביל ניסוי שלא יצליח :) תודה דפי

המלצה? תחכי לקיץ!

כל פירות הקיץ ממש נהדרים לליקרים מלאי מיץ וטעמים חזקים אפרסקים, מישמשים, שזיפים, נקטרינות עוד פרי שמאוד קל להכין ממנו ליקר וזה תמיד יוצא מעולה וקלאסי זה דובדבנים כרגע אין ממש מבחר פירות שממש מתאימים לליקרים את יכולה לעשות מתותים, וזה יוצא טוב ודי קל אבל אני אישית לא ממש אהבתי את הטעם של הליקר הזה יותר מדי תותי, כמו המשקה המגעיל הזה תותית, מכירה? מזכיר איזה סירופ שיעול או משהו אין מה לעשות תותים עדיף כנראה לאכול ולא לשתות

נראה לי שאני באמת יחכה לקיץ..

תותית... :) באמת משקה לא מוצלח. תודה דפי

יש הרבה מאוד ליקרים שאפשר להכין כל השנה

יש לי המון ניסיון בהכנת ליקרים ועם זאת מדי פעם יוצא לי משהו ממש לא טוב. תפרטי מה היו השלבים בלימונצ'לו ואילו כלים השתמשת ואולי נמצא את הבעיה. עדיף תמיד לנסות בהתחליה עם יבשים: קינמון, ציפורן וכ"ו אשמח לעזור. מקס

אז ככה..

את החלק הצהוב בקליפה של הלימונים (בלי שום לבן) הכנסתי לבקבוק זכוכית של וודקה סמירנוף למשך חודש וחצי. את הלימונים לקחתי מהחצר של אמא מהעץ.. אחרי חודש וחצי יצא פשוט מר מאוד מאוד, הרבה ריח טוב של לימון אבל בלי שום טעם נעים כלשהו. בכל זאת עכשיו הוספתי מי סוכר (להשרייה נוספת של שבועיים-שלושה) ונראה מה אני יעשה אח"כ.. הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו זה שישנם המון סוגי לימונים שונים ויכול להיות שהלימונים של אמא בעלי קליפה מרה ולא מתאימים למטרה שלי. דפי

השלב הבא

סוכר אכן יעזור. לא רק בגלל שהוא ממתיק את המרירות הבסיסית של קליפות הדרים אלא גם מעצים טעמים, במקרה הזה, השמנים שבקליפה הנושאים את ריח האופייני של הלימון. שלב מאוד מאוד חשוב שנראה שלא יוחסה לו חשיבות זה הסינון. אם את טועמת ישירות אחרי השרייה, הלשון תקלוט חלקיקים של הקליפה עצמה ומסביר כנראה את הטעם המר. חשוב לסנן כמה שיותר דק. בתחילת דרכי השתמשתי בפילטרים לקפה. זה מאוד איטי אבל די אפקטיבי אגב, אין ממש צורך להשרות במי סוכר, מה שיצא במשך חודש וחצי באלכוהול יצא, אין כאן תועלת. עדיף לסנן ולתת לנוח יום יומיים.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר