אבסולוט מזוייף באל-על? יש מצב ?

אהלן טסתי באל-על לישראל קניתי במוצרי דיוטי פרי שמוכרים במטוס עצמו באמצע טיסה וודקה אבסולוט במחיר סבבה 11 דולר עכשיו הפקק הוא לא כמו תמיד עם הפס האדום ובקצה אין שום גולה אלא בקבוק פתוח גם הפקק הוא כזה שאיך שמוציאים רואים רק את הבקבוק זכוכית בלי החלק התחתון של הפקק כמו שיש תמיד בבקבוקי אבסולוט יש מצב שזה מזוייף? כי זה אחרי הכל אל-על ודיוטי פרי אז זה מבלבל יש מצב שזה מזוייף?

UP

נו מישהו מוכן לתת דעתו ????

לא נראה לי שהם יתלכלכו...

אולי מדובר בבקבוק ממלאי ישן או שהם רכשו אותו מספק בחו"ל. חוצמזה, נקודה למחשבה, אם זה מזוייף ואתה לא מרגיש אז מה? הרי לא מדובר פה באיזו וודקה פרימיום אלא בסה"כ אבסולט.

שמע הרגשתי קצת מוזר בטעם

טחלס זה כולה וודקה אבסולוט אבל אם היה תקציב למשהו איכותי לא הייתי שותה אבסולוט בכלל אבל עדיין ששתיתי את זה עם רדבול היה טעם מהול לבד שתיתי אבל לא ידעתי להרגיש אם זה מזוייף או לא בגלל זה אני שואל לא בא לי לשתות זיוף של אבסולוט ולא לקום אח"כ חח

זה בסדר.. ככה זה במוצרי דיוטי פרי..

לרוב הם לא באים עם הפוררים המובנים. קניתי בדיוטי פרי את כל סדרת האסולוטים וכולם בלי גולה ככה שזה בסדר. אלעל מוכרים בדיוק את אותם מוצרים שמוכרים בגיימס ריצרדסון, אני לא יודע אם הם קונים מאותו ספק או שאלעל מביאה מהדיוטי פרי אבל בכל זאת זה אותו הדבר אז תהיה רגוע ותשתה בכיף.

אף פעם לא הבנתי..

מה זה טעם מהול? כשלקוחות(בדרך כלל לא גאוני הדור) אומרים לי את זה אני פשוט לא מבין למה הם מתכוונים? מה הם רוצים להרגיש את הצריבה של הוודקה? תגועל שלה? ואין מצב שזה מזויף..אני חושב שרק בארץ יש את הפטנט עם הפס האדום למניעת זיופים גם האבסלוט בדיוטי היא אותו דבר ולרוב בלי פורר מובנה

בטח שהרגשת טעם מוזר.. זה אבסולוט

אם תערוך סקר שוק קטן.. יש עוד וודקות בטווח מחיר כמו של אבסולוט, אפילו טובות יותר (עם פחות 'טעם מוזר'..) ואף זולות יותר. לדוגמא: פינלנדיה, סטוליצ'ניה, סמירנוף, ויבורובה, סקיי, רוסקי סטנדרט, חורטיצה, לוקסוסובה.. להמשיך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר