שיבאס ריגאל רויאל סאלוט 21 שנה

למכירה בקבוק אחד סגור וחתום, 700 מ"ל. לבחירה- בצבע אדום או כחול. במחיר שבירה לשוק בארץ! למעוניינים + רציניים, לפנות אלי במייל: (ronior82 שטרודל gmail נקודה com)

איי איי איי......

תראה, אתה בטח יודע שיש 4 צבעים לשיבאס רויאל סאלוט, ובארץ מוכרים בעיקר את האדום והכחול ובדיוטי גם את הירוק, לפיהם "בהתאם לטעם השוק", לפני שלושה ימים חזרתי מחו"ל שם טעמתי את הרויאל סאלוט החום, ואני חושב שהוא הטוב מכולם (טעמתי את כולם כבר...) כך שאם היה לך את החום, בשמחה הייתי קונה, אבל אם מישהו יודע אם ניתן להשיג בארץ, שיגיד....

איי איי איי.. כמה חבל שאין לי את החום.. אה דור?

אני לא חושב שהיית קונה בכל מקרה. בטח לא כשבדיוטי פרי המחיר הרבה יותר נמוך ממה שאני מציע. אבל אם כבר התעניינת- הכוונה ב'אדום' היתה לחום :) לא מכיר גירסא בצבע 'אדום', בטח לא אצלי

רגע רגע

אולי זו השעה, או העייפות, או הבקבוק יין, אבל יש הבדל בין הצבעים של הרויאל סאלוט? לא הכל שיבאס 21 שנים?

שיבאס ריגאל רויאל סאלוט 21 שנה

למכירה בקבוק אחד סגור וחתום, 700 מ"ל. לבחירה- בצבע אדום או כחול. במחיר שבירה לשוק בארץ! למעוניינים + רציניים, לפנות אלי במייל: (ronior82 שטרודל gmail נקודה com)

whisky_galore

אין שום הבדל בין הצבעים של הבקבוקים. הרויאל סלוט הושק לראשונה ב2 ביוני 1953, לאות הזדהות עם הכתרת המלכה אליזבת השניה. השם רויאל סלוט, נובע מההצדעה המלכותית שבו יורים 21 רובים כסימן הערכה, ומכאן גם מספר שנות היישון. הכתר של המלכה עוטר באבנים יקרות: אודם, ספיר ואזמרגד. מכאן הצבעים השונים של הבקבוקים. אין שום קשר לתכולה. התכולה בכל הצבעים, זהה לחלוטין! ינון.

איי איי איי.. כמה חבל שאין לי את החום.. אה דור?

אני לא חושב שהיית קונה בכל מקרה. בטח לא כשבדיוטי פרי המחיר הרבה יותר נמוך ממה שאני מציע. אבל אם כבר התעניינת- הכוונה ב'אדום' היתה לחום :) לא מכיר גירסא בצבע 'אדום', בטח לא אצלי

מטצער שאין לי גישה בלתי מוגבלת לדיוטי....איזה קטע הא....

בכל אופן, יש ארבעה צבעים כפי שציינתי, כנס לאתר שלהם ותראה, אולי תלמד

whisky_galore

אין שום הבדל בין הצבעים של הבקבוקים. הרויאל סלוט הושק לראשונה ב2 ביוני 1953, לאות הזדהות עם הכתרת המלכה אליזבת השניה. השם רויאל סלוט, נובע מההצדעה המלכותית שבו יורים 21 רובים כסימן הערכה, ומכאן גם מספר שנות היישון. הכתר של המלכה עוטר באבנים יקרות: אודם, ספיר ואזמרגד. מכאן הצבעים השונים של הבקבוקים. אין שום קשר לתכולה. התכולה בכל הצבעים, זהה לחלוטין! ינון.

לא נכון בעליל

מהיכרות עם נציג של המותג בארץ, ועם כמה אנשים שעובדים בשירות החברה, גם הם יודו, וגם האתר של שיבאס, שיש הבדלים "מינורים" בין הטעמים של ארבעת הצבעים, אשר מותאמים לטעמו ולאופיו של השוק, כמובן שיש שווקים שבהם כולם נמכרים, אבל החום, (גם החדש ביותר מכולם) שהושק לא זוכר מתי אך לא ביחד עם השלושה האחרים, מותאם לשוק האסייתי

לא נכון בעליל..

לפני 5 חודשים בדיוק הייתי בשיבאס. ממקור ראשון אני אומר לך שאין שום הבדל.

רגע רגע

אולי זו השעה, או העייפות, או הבקבוק יין, אבל יש הבדל בין הצבעים של הרויאל סאלוט? לא הכל שיבאס 21 שנים?

ברגעים אלו עושה בקבוק כזה

את דרכו אליי, קניתי כזה לבר שלי. שכחתי לבחור צבע. אין באמת הבדל בטעם ביניהם נכון? שאלה - כמה זמן יכול בקבוק כזה להשאר פתוח עד שהוא מתחיל לאבד טעם?

מטצער שאין לי גישה בלתי מוגבלת לדיוטי....איזה קטע הא....

בכל אופן, יש ארבעה צבעים כפי שציינתי, כנס לאתר שלהם ותראה, אולי תלמד

דור, כשאתה פה- אני לומד רק ממך. נו, אז אתה קונה ממני את החום, אה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר