איזה לילה...

על מה יש להתפלא?

ולמה לא לשתות ויסקי בשוט? אם אני בארוע משמח מלא רעש , ואני רוצה ראש שמח במהירות, אני אקח שני שוטים של המשקה הכי חלק שאני אמצא בבר. אולי ודקה איכותית או טקילה איכותית , אבל אם יהיה שם שיבס 12 , יש סיכוי סביר שאבחר בו. מה הבעיה כאן?

אבל את מכלילה

אם התכוונת לסיגריות,אז אני לא מעשן.לעומת זאת אנחנו קבוצה קטנה של מעשני סיגרים שמטורפים על הלפרויג 10.עכשיו,את לא יכולה להגיד שחושי הריח והטעם שלנו לא עובדים כמו שצריך.אנחנו מרגישים את הטעמים והריחות בוויסקי טוב מאד.קיימת גם התאמה של וויסקי לסיגר. הלפרויג 10 הוא הלפרויג האמיתי.הוא ה true spirit של המזקקה.ואם הוא אלים אז תקראי לנו מזוכיסטים... לרגע לא התייחסתי לטון המתנשא שלך אז את לא צריכה לספר לי שהוא מספק חוויה חושית מרשימה. בדבר אחד אנחנו כן מסכימים-יש אנשים שהלפרויג ימצא חן בעיניהם יותר מכל וויסקי אחר

לא אמרתי שחוש הריח

והטעם שלך מוגבלים. ניסיתי להסביר למה כנראה התכוון מי שאמר לך את מה שאמר. אמרתי שלעתים קרובות מעשנים (שחוש הריח והטעם שלהם מוגבלים) מעדיפים אותו על פני וויסקי אחרים, ואמרתי גם שיש אנשים שבלי שום קשר אוהבים אותו יותר מכל וויסקי אחר. טון מתנשא? לא יודעת מה אתה רוצה. בעיני הוא מספק חוויה חושית מרשימה - מה מתנשא בזה? אולי אתה קצת זורק עלי את העצבים על הבחור שעצבן אותך מלכתחילה?

על מה יש להתפלא?

ולמה לא לשתות ויסקי בשוט? אם אני בארוע משמח מלא רעש , ואני רוצה ראש שמח במהירות, אני אקח שני שוטים של המשקה הכי חלק שאני אמצא בבר. אולי ודקה איכותית או טקילה איכותית , אבל אם יהיה שם שיבס 12 , יש סיכוי סביר שאבחר בו. מה הבעיה כאן?

ואני מצטרף..

אנשים שותים כמו שהם אוהבים.. ביום שאני יבקש משהו והברמן יעשה לי פרצוף ? אני לא חוזר יותר למקום הזה.. ואם זה בשוט או בכל צורה אחרת אז שיהיה לבריאות.. אני שותה היום ויסקי רק נקי בלואו בול אבל הויסקי הראשון שלי היה בשוט. אז מה ?

תשמע תראה תבין

אני אוהב את הויסקי שלי נקי. מקסימום ספלאש קטן של מים (מאוד חשוב גם איזה מים). זה שמישהו אחר רוצה לשתות את הויסקי שלו עם ג'ינג'ר אייל או עם קרח ודובדבנים בכוס, שיהיה. באתר של ג'וני הם ממליצים לשתות את הגולד לייבל קפוא בשוטים. אם אתה לא מאמין לי כנס בעצמך לבדוק. דרך אגב, בשיטה הזו יש לג'וני גולד טעם של דבש. מנסיון. רק שלשום עבדתי באירוע פרטי וכל הלילה שתיתי מרטל VS עם מיץ קרנברי. למה? כי זה ממש ממש טעים. הורס את הקוניאק? בהחלט. אתה יכול להווכח איתי? עד מחר. אתה צודק? ממש ממש לא. הייתי באירוע יחצני של מקאלן והשגריר הבינלאומי שלהם שאל "מי שותה את הויסקי שלו נקי?, מי עם קרח? מי עם סודה או ג'ינג'ר?" וכמובן שהוא אמר שהכל מקובל. מה לעשות, הזמנים השתנו ואין יותר מוסכמות. בפרסומת להנסי מראים את המשקה בכוס לואו בול עם קרח. בקיצור, הדוגמאות רבות. אני אמשיך לשתות "כמו שכתוב בספר", אבל הספר מזמן נגנז.

אם שיבאס איכותי כמו ג'וני שחור

ונמכר במחיר זהה,לא עדיף לשתות את הג'וני שיש לו גם טעם וריח? צר לי לשבור לך את המיתוס אבל ג'וני ווקר הוא מותג הוויסקי הנמכר בעולם [מקום שלישי בעולם האלכוהול אחרי סמירנוף ובקרדי].שיבאס נכנס השנה לראשונה לעשיריה הפותחת!הוא הצליח השנה אבל הוא עדיין הסקוטי מס' 2-אחרי יוחנן [לא יונתן].בדקתי וצירפתי לך קישורים.אני מציע לך בפעם הבאה שתבדוק בעצמך לפני שאתה מנפנף ב"עובדות". וכן,אני תמיד מביא איתי פלאסק לאירועים כי לא בא לי אחרי ארוחה טובה לשתות שיבאס.מעשיות?!

לפני ש"אתה" מנפנף בעובדות...

תבדוק שוב את הרשימה המרעישה והחדשנית שלך(נשארה זהה כבר יותר משלוש שנים) ותמצא כי מדובר על הג'וני האדום ולא השחור,צ'יפסון ששותה ג'וני מבקבוק מתכת המשביח טעמים.

נראה לי שהוא התכוון לשלי..

אבל שוב אני לא מבין איך זה קשור.. אנשים פה בסך הכל אומרים שהם לא אוהבים שיבאס ושהוא לא מזכיר ג'וני שחור, אי אפשר להגיד על טעם של בנאדם שהוא טועה.. ונראה לי שהדיון הזה הלך רחוק מדי.. הרי בסופו של דבר שיבאס הוא ויסקי וכולנו אוהבים ויסקי הלא כן ?? אז אני מציע שכל אחד ימזוג לעצמו את כוסית של מה שהוא אוהב (לפרויג קווטר קאסק.. שהתחיל עם הדיון הזה) ויחשוב על נושא מעניין יותר מקהל הלקוחות העיקרי של צ'יבאס..

עניין של טעם...

אין ספק כי בכל הנוגע לוויסקי משחק טעמו האינדיבידואלי של הפרט,לית מאן דפליג. הנקודה שבה רציתי לגעת,ואומר את זה בצורה הישירה וה"עידנית ביותר",היא שאנשים מושפעים מהסביבה יותר מאשר מחיכם. שיבאס ידוע לשימצע בקונוטאציה העממית שלו,לכן לעתים אף תהיה מן הבושה להודות בחיבה לוויסקי,שעל איכותו הגבוהה אין להתווכח(אין כאן קשר למורכבות הטעמים,הבקבוק נמנם 12 שנים תמימות). עוד נקודה שרציתי להעלות לדיון היא היחס לבלאנדים.בעקבות "תרבות הברמנים" החדשנית.יש מן הדיעה הרווחת כי "אני ברטנדר,ולכן שותה רק "סינגלים" ".צאו מזה,צאו מזה,צאו מזה.חבר'ה,אם הבלנדים לא היו מספקים את הסחורה,לא היו אלו נמכרים בכמויות כאלו.(כאן עליי לציין שאחוז נכבד מהשתיינים מעדיפים בלנדים ממאלטים שמחירם זהה ואף נמוך יותר)כמובן שההודעה הזאת איננה קולקטיבית,ובשל כך לא נוגעת לאלו ש"הורידו קרנם" וגמעו מן הוויסקי המעורב.ממש לא בושה לומר "אני אוהב בלנטייס ולא לגאבולין 16.יש לסלק את נגע הקיבעון הזה.

לפני ש"אתה" מנפנף בעובדות...

תבדוק שוב את הרשימה המרעישה והחדשנית שלך(נשארה זהה כבר יותר משלוש שנים) ותמצא כי מדובר על הג'וני האדום ולא השחור,צ'יפסון ששותה ג'וני מבקבוק מתכת המשביח טעמים.

הרשימה ממאי 2007

והיא לא שלי... היא של אנשים שזאת העבודה שלהם.ג'וני שחור הוא הפרימיום בלנדד וויסקי הנמכר בעולם.צ'יפסון?! אהבתי...אם נפגעת קח פנדל... לא שתיתי שום ג'וני ווקר כבר חודשים ארוכים.אני לוקח איתי בפלאסק רק מאלטים שהשתבחו בחביות העץ הטובות ביותר- ורק למספר שעות

עניין של טעם...

אין ספק כי בכל הנוגע לוויסקי משחק טעמו האינדיבידואלי של הפרט,לית מאן דפליג. הנקודה שבה רציתי לגעת,ואומר את זה בצורה הישירה וה"עידנית ביותר",היא שאנשים מושפעים מהסביבה יותר מאשר מחיכם. שיבאס ידוע לשימצע בקונוטאציה העממית שלו,לכן לעתים אף תהיה מן הבושה להודות בחיבה לוויסקי,שעל איכותו הגבוהה אין להתווכח(אין כאן קשר למורכבות הטעמים,הבקבוק נמנם 12 שנים תמימות). עוד נקודה שרציתי להעלות לדיון היא היחס לבלאנדים.בעקבות "תרבות הברמנים" החדשנית.יש מן הדיעה הרווחת כי "אני ברטנדר,ולכן שותה רק "סינגלים" ".צאו מזה,צאו מזה,צאו מזה.חבר'ה,אם הבלנדים לא היו מספקים את הסחורה,לא היו אלו נמכרים בכמויות כאלו.(כאן עליי לציין שאחוז נכבד מהשתיינים מעדיפים בלנדים ממאלטים שמחירם זהה ואף נמוך יותר)כמובן שההודעה הזאת איננה קולקטיבית,ובשל כך לא נוגעת לאלו ש"הורידו קרנם" וגמעו מן הוויסקי המעורב.ממש לא בושה לומר "אני אוהב בלנטייס ולא לגאבולין 16.יש לסלק את נגע הקיבעון הזה.

מה שהכי נמכר לא בהכרח הכי טוב..

ואני לא מדבר על ויסקי אלא על כל מוצר כלכלי. אני מבטיח לך שלחם אחיד נמכר יותר מלחם אגוזים בלחם ארז וזה לא אומר שהוא טוב יותר, זה ששיבאס וג'וני נמכרים לא אומר שום דבר על איכותם. אחרי הכל לא כולם יכולים להרשות לעצמם סינגל מאלטים.

לא אמרתי שחוש הריח

והטעם שלך מוגבלים. ניסיתי להסביר למה כנראה התכוון מי שאמר לך את מה שאמר. אמרתי שלעתים קרובות מעשנים (שחוש הריח והטעם שלהם מוגבלים) מעדיפים אותו על פני וויסקי אחרים, ואמרתי גם שיש אנשים שבלי שום קשר אוהבים אותו יותר מכל וויסקי אחר. טון מתנשא? לא יודעת מה אתה רוצה. בעיני הוא מספק חוויה חושית מרשימה - מה מתנשא בזה? אולי אתה קצת זורק עלי את העצבים על הבחור שעצבן אותך מלכתחילה?

אני חוזר בי איילה

וזה בלתי אפשרי לעצבן אותי כשיש לי ביד ימין את הסיגר שלי וביד שמאל בלויני 12 בכוס... דווקא נראה לי שהוא מתעצבן.הוא קרא לי צ'יפסון

על מה יש להתפלא?

אני לא שותה בשביל לתפוס ראש

אני שותה בשביל הטעם. i guess i'm old fashioned בכל אופן,תהנה מהוויסקי שאתה אוהב,בצורה שאתה אוהב ו don't drink & drive

מה שהכי נמכר לא בהכרח הכי טוב..

ואני לא מדבר על ויסקי אלא על כל מוצר כלכלי. אני מבטיח לך שלחם אחיד נמכר יותר מלחם אגוזים בלחם ארז וזה לא אומר שהוא טוב יותר, זה ששיבאס וג'וני נמכרים לא אומר שום דבר על איכותם. אחרי הכל לא כולם יכולים להרשות לעצמם סינגל מאלטים.

פלטשר

אני מניח שאתה לא הכי בקי במחירי שוק כמה ג'וני שחור עולה וכמה גלנפידיך 12? אחסוך לך את מלאכת החיפוש,אותו מחיר. העניין לא נוגע למחיר כאן,אנשים אוהבים בלאנדים אני אישית אוהב ג'וני שחור יותר מבלוויני וגלנמוראנג'י,ואני סמוך ובטוח שאני לא פרט תועה בעדר. כמובן שלמיתוג ופירסום יש השפעה על עניין המכירות. אבל חשבתם פעם שמוצר נמכר הרבה כי....אולי הוא טעים לאנשים ?

הרשימה ממאי 2007

והיא לא שלי... היא של אנשים שזאת העבודה שלהם.ג'וני שחור הוא הפרימיום בלנדד וויסקי הנמכר בעולם.צ'יפסון?! אהבתי...אם נפגעת קח פנדל... לא שתיתי שום ג'וני ווקר כבר חודשים ארוכים.אני לוקח איתי בפלאסק רק מאלטים שהשתבחו בחביות העץ הטובות ביותר- ורק למספר שעות

השלישי ברשימה הוא ג'וני אדום טירון מתיימר

קח פסק זמן הוטשוט,תתחיל לשחק קצת מאחורי הבר במקום לפרשן טבלאות ונתונים מעיתוני סרק על כסא מנהלים.

אני חוזר בי איילה

וזה בלתי אפשרי לעצבן אותי כשיש לי ביד ימין את הסיגר שלי וביד שמאל בלויני 12 בכוס... דווקא נראה לי שהוא מתעצבן.הוא קרא לי צ'יפסון

איזה סיגר עישנת?

פלטשר

אני מניח שאתה לא הכי בקי במחירי שוק כמה ג'וני שחור עולה וכמה גלנפידיך 12? אחסוך לך את מלאכת החיפוש,אותו מחיר. העניין לא נוגע למחיר כאן,אנשים אוהבים בלאנדים אני אישית אוהב ג'וני שחור יותר מבלוויני וגלנמוראנג'י,ואני סמוך ובטוח שאני לא פרט תועה בעדר. כמובן שלמיתוג ופירסום יש השפעה על עניין המכירות. אבל חשבתם פעם שמוצר נמכר הרבה כי....אולי הוא טעים לאנשים ?

זה לא חכמה מה שאתה עושה

קודם כל אני כן בקיא במחירי השוק, ועם כל הכבוד... שנינו יודעים שזה לא חכמה.. גם בונהייבן עולה כמו ג'וני שחור אבל אתה משווה בין כמה רמות שונות למה אתה לא משווה בין הג'וני אדום לגלנפידיך 12 ?? ג'וני אדום הוא המותג הכי זול\צעיר בסדרת ג'וני ווקר וגלפידיך 12 הוא הכי זול\צעיר בסדרת גלנפידיך אז צריך להשוות ביניהם. אני שותה בלנדים, ואני לא מתווכח שהרבה אנשים אוהבים בלנדים ויש בלנדים שלפעמים כיף לשתות, ויש אנשים שאפילו מעדיפים בלנדים על מאלטים ולכן תשים לב שאני לא רגע לא מזלזל בהם. חוץ מזה שאנחנו סתם טוחנים פה מים וקצת נמאס לי.. בוא נחשוב על רעיון לדיון חדש ?? מה אתה אומר ??

משווה אנוכי בין מאלטים לבלנדים...

בעלי מחיר זהה.ושנות יישון זהות. כאן מתגלים אוהבי הבלנדים האמיתיים כאלו המעדיפים דיוארס 12 על גלן ליווט לצורך העניין ופה אני אחתום את הדיון שיהיה לכולנו ערב אלכוהולי מהנה
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר