איזה לילה...

kontanta איזה וויסקי

הוא הפייבוריט שלך?

לא, לא שיבס...

גלנמורנג'י שרי, ג'ק סינגל, מקאלן, בלקבוש. לאו דווקא בסדר הזה.

אפרופו שיבס.. ויסקי שאני מאוד לא אוהב.. אני היחיד ?

מה אתה כל כך לא אוהב בשיבס?

אני מניח שאתה מדבר על גרסת 12 שנה. הויסקי לא מרגש ולא מלהיב אבל מה אפשר לשנוא בזה? לשיבס אין פינות חדות ולא טעמים חזקים שאפשר לשנוא לדעתי, אבל על טעם ועל ריח...

..

לא אמרתי שאני שונא.. אני לא חושב שיש ויסקי שאני שונא.. ואכן התכוונתי ל12 שנה שרק אותו ניסיתי והתאורים שנתת הם די מדויקים - לא מלהיב ולא מרגש. לטעמי הויסקי שהכי לא שווה את "value for money".

לי השיבאס מזכיר את ה JB

משעמם מאוד ולא מורכב בכלל, משקה שאני מסרב לו בקלות. לא טעמתי אותם ממש ביחד אבל ככה הזיכרון שלי מראה, מישהו חושב ככה? הבדל שמים וארץ בינם לג'וני שחור (שקיבלתי מתנה :) ), בקרוב אצלי גם גראנטס אייל קאסק

עכשיו כשאתה אומר אז יכול להיות..

בולשיט...

nonsense... שיבאס מזכיר בזיקתו ג'וני שחור. קבלו זאת דה-פקטו. למי שאוהב ג'וני שחור,השיבאס לעולם לא יהיה לזרא. העובדה שהוא הפך להיות וויסקי נפוץ בקרב ה"עמך" לא הופכת אותו לגרוע. ואין כל סיבה למאוס בו כי ערסים נוהגים לשתות אותו כ"צ'יבאס".וויסקי מצויין לכל הדעות.אלא אם אתה לא אוהב סקוטים בכלל.

מה אתה כל כך לא אוהב בשיבס?

אני מניח שאתה מדבר על גרסת 12 שנה. הויסקי לא מרגש ולא מלהיב אבל מה אפשר לשנוא בזה? לשיבס אין פינות חדות ולא טעמים חזקים שאפשר לשנוא לדעתי, אבל על טעם ועל ריח...

אני לא מבין אותך

אתה מודה שהשיבאס "לא מרגש ולא מלהיב ואין לו טעמים חזקים".אז מה אפשר לאהוב בו לעזאזל?! אני לא שונא אותו חלילה,אבל לא אשתה ממנו.הוא קמצן בריחות וטעמים,ועדין מאד.בטח לא שווה את המחיר הגבוה שלו.במחיר שלו אפשר לקנות בלנדד מעולה או איזה סינגל מאלט טוב. השיבאס בינוני +.פשוט פרסמו אותו בקמפיינים ענקיים בכל רחבי ארה"ב וככה שטפו לאנשים את המוח. ואל תגידו לידי שיווייס...

בולשיט...

nonsense... שיבאס מזכיר בזיקתו ג'וני שחור. קבלו זאת דה-פקטו. למי שאוהב ג'וני שחור,השיבאס לעולם לא יהיה לזרא. העובדה שהוא הפך להיות וויסקי נפוץ בקרב ה"עמך" לא הופכת אותו לגרוע. ואין כל סיבה למאוס בו כי ערסים נוהגים לשתות אותו כ"צ'יבאס".וויסקי מצויין לכל הדעות.אלא אם אתה לא אוהב סקוטים בכלל.

לא מסכים בכלל

"nonsense... שיבאס מזכיר בזיקתו ג'וני שחור. קבלו זאת דה-פקטו. למי שאוהב ג'וני שחור,השיבאס לעולם לא יהיה לזרא." אני לא מקבל דברים כעובדה (דרך אגב, להגיד משפט כזה בדיון זה לא בדיוק תגובה מנומקת או הגיונית...). מלבד העובדה ששניהם בלנדים פופולריים ושניהם מטווח מחיר דומה - אין שום קשר בין ג'וני שחור ובין שיבאס. ג'וני שחור מעושן למדי ובשיבאס אין בכלל עישון. לטעמי ג'וני מאוזן ועשיר, והשיבאס סתמי לחלוטין (זה שאני אוהב ג'וני שחור ולא אוהב שיבאס גם סותר את המשפט שלך בנושא). ואגב, אם הדברים שלי לא מספיקים, אתה יכול לקרוא אצל ג'קסון שנתן 7.5 לשיבאס ו-9 לג'וני שחור.

חוץ מזה שאף אחד לא אמר מילה על

הקהל ששותה אותו.. אני לא מבין איך הגעת לזה בכלל.. כל מי שציין שהוא לא אוהב שיבאס וגם אני , כולם נימקו את זה בכל מיני חסרונות שיש לויסקי ואף אחד לא הזכיר בקצת אפילו את הקהל ששותה אותו וזה ממש לא קשור.

לי השיבאס מזכיר את ה JB

משעמם מאוד ולא מורכב בכלל, משקה שאני מסרב לו בקלות. לא טעמתי אותם ממש ביחד אבל ככה הזיכרון שלי מראה, מישהו חושב ככה? הבדל שמים וארץ בינם לג'וני שחור (שקיבלתי מתנה :) ), בקרוב אצלי גם גראנטס אייל קאסק

הגרנט'ס מהדיוטי?

כמה?

בולשיט...

אתה רציני?

איך פלאטו שרון אומר?אתה מדבר שטות! "שיבאס מזכיר בזיקתו ג'וני שחור"?!מה עניין שמיטה להר סיני? כל חובב וויסקי מתחיל יגיד לך שהשיבאס רך ועדין ואילו הג'וני השחור עשיר... ועוד קבעת את זה כעובדה... בפעם הבאה תברר לפני שאתה מדבר שטויות כל מי שאוהב ג'וני שחור,לא יגע בשיבאס כי הוא רגיל לטעם עשיר... נמאס לי לבוא לאירועים שמוזגים בהם שיבאס.תמיד אני מביא איתי פלאסק למקרה חירום וב 99% אני משתמש בו... אם יש לי אפשרות בחירה בין שיבאס לג'וני אתה יודע במה אבחר... אצלנו הערסים עיוותו את השם ל שיוייס

לא רק אותו שתיתי

לפניו שתיתי שני מקאלן 10 חוזק חבית, 58 אחוז אלכוהול בערך. הדרך הביתה הייתה כיפית

מאנייק

איזה לילה...

התחיל עם פיינט גינס המשיך עם שוט סטרגה צ'ייסר ג'נטלמן ג'ק ולסיום מנה לפרויגגגגג עד עכשיו נשאר לי הטעם היה לי ויכוח עם מישהו שאמר שלפרויג שותים אנשים שאין להם חוש ריח מפותח??ושעוד שנתיים ימאס לי ממנו?? לא מצליח להירדם מרוב הפחד...

במובן מסוים, מי שאמר לך את זה צודק.

אני משתדלת לא להכליל אבל מנסיוני, אנשים שנשבעים בלפרוייג (במיוחד בלפרוייג 10) הם בדרך כלל מעשנים, שחוש הריח וחוש הטעם שלהם פשוט לא עובדים כמו שצריך והם לא מרגישים את הטעמים והריחות שבוויסקי קצת יותר עדין. לפרוייג, שבצעירותו הוא וויסקי כמעט אלים, הוא פחות או יותר הוויסקי היחיד שמצליח לפרוץ את המחסום אצלם. ושלא תבין לא נכון, לפרוייג הוא וויסקי שכבודו במקומו מונח (אני אישית מעדיפה את ה-15) והוא בהחלט מספק חוויה חושית מרשימה, אבל יש מעניינים ממנו. בקיצור, כמובן שייתכן שלפרוייג ימצא חן בעיני מישהו יותר מכל וויסקי אחר, אבל מאוד נפוץ שהוא חביב על אנשים עם חוש ריח וטעם מוגבלים.

אני לא מבין אותך

אתה מודה שהשיבאס "לא מרגש ולא מלהיב ואין לו טעמים חזקים".אז מה אפשר לאהוב בו לעזאזל?! אני לא שונא אותו חלילה,אבל לא אשתה ממנו.הוא קמצן בריחות וטעמים,ועדין מאד.בטח לא שווה את המחיר הגבוה שלו.במחיר שלו אפשר לקנות בלנדד מעולה או איזה סינגל מאלט טוב. השיבאס בינוני +.פשוט פרסמו אותו בקמפיינים ענקיים בכל רחבי ארה"ב וככה שטפו לאנשים את המוח. ואל תגידו לידי שיווייס...

החיים זה לא רק שחור ולבן.

בין "לאהוב" לבין "לשנוא" יש הרבה תחושות באמצע. אמנם לא לגמתי שיבס 12 בעשר שנים האחרונות, אבל אם אני אהיה בארוע חברתי וזה מה שיגישו לצד ג'וני אדום או גרענטס ודומיו אני אקח את השיבס בשמחה. זה אלכוהול איכותי בסה'כ וגם אם לא מרגש, הוא יהיה עדיף על ג'וני אדום או וויסקי פשוט אחר.

לא מסכים בכלל

"nonsense... שיבאס מזכיר בזיקתו ג'וני שחור. קבלו זאת דה-פקטו. למי שאוהב ג'וני שחור,השיבאס לעולם לא יהיה לזרא." אני לא מקבל דברים כעובדה (דרך אגב, להגיד משפט כזה בדיון זה לא בדיוק תגובה מנומקת או הגיונית...). מלבד העובדה ששניהם בלנדים פופולריים ושניהם מטווח מחיר דומה - אין שום קשר בין ג'וני שחור ובין שיבאס. ג'וני שחור מעושן למדי ובשיבאס אין בכלל עישון. לטעמי ג'וני מאוזן ועשיר, והשיבאס סתמי לחלוטין (זה שאני אוהב ג'וני שחור ולא אוהב שיבאס גם סותר את המשפט שלך בנושא). ואגב, אם הדברים שלי לא מספיקים, אתה יכול לקרוא אצל ג'קסון שנתן 7.5 לשיבאס ו-9 לג'וני שחור.

זה נכון,

והג'וני השחור בכמה דרגות מעל השיבס 12 מבחינת מורכבות ועושר טעמים.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר