מישהו כאן מכיר/שמע על הYukon Jack, האם מדובר בחיקוי של דרמבוי? או משקה בפני עצמו עם טעם דומה?

......

הופ הופ הופפפפ,לא להעליב בבקשה...

היוקון ג'ק זה לא חיקוי אלא מותג בפני עצמו...בעיקרון יש עשרות של ליקרים בטעם דבש המבוססים על סוגי וויסקי שונים (סקוטי בלנדד,סינגל מאלט,אירי,בורבון וקנדי) ואם אני לא טועה אז היוקון ג'ק הוא היחיד שעל בסיס וויסקי קנדי (אני אישית לא מכיר אחר).הנה כמה דוגמאות לכל השאר: ע"ב סקוטי בלנדד:גלייבה,פיימוס גראוס ליקר,ברואדאר,לוכאן אורה (מבוסס על שיבאס),מוריי היילנד ליקר,דרמבוי ע"ב סינגל מאלט:גלנפידיך ליקר,גלנטוראט ליקר ע"ב אירי:אייריש מיסט,אבלאנה (שילוב של קפה ודבש) ע"ב בורבון:ויילד טרקי ליקר,ג'ורג' דיקל ליקר

לגבי הדרמבוי

איך אתה יודע שזה בלנדד? עד כמה שאני יודע הם שומרים את זה בסוד (אם כי הדעה הנפוצה היא טאליסקר, אבל לדעתי ממש לא מרגישים שם טאליסקר, אפילו מאחורי כל הדבש הזה).

וואו..ממש מגניב.

האמת שדרמבוי הוא אחד מהליקרים האהובים עליי... והוא קצת יקר לי האמת, אז חשבתי לנסות ליקר דבש על בסיס וויסקי.. האם כל מה שברשימה שלך הם גם בסביבות המחיר 300 כמו הדרמבוי? או שיש כאלה שהם בסביבות המאה? ומה עם היוקון ג'ק? מה המחיר שלו?

לגבי הדרמבוי

איך אתה יודע שזה בלנדד? עד כמה שאני יודע הם שומרים את זה בסוד (אם כי הדעה הנפוצה היא טאליסקר, אבל לדעתי ממש לא מרגישים שם טאליסקר, אפילו מאחורי כל הדבש הזה).

לגבי הוויסקי שבבסיס הדרמבוי

בהתחלה זה היה טליסקר,אבל ניראה לי שכיום זה לא כדאי זה יקר מידי לערבב מאלט כמו הטליסקר לכן אני חושב שבבסיס ישנו איזה בלנד כלשהו ולא טליסקר ואגב זה שייצור הדרמבוי נעשה באי סקיי (עדיין מיוצר שם?) שממנו גם מגיע הטליסקר לא אומר בהרכח שמשתמשים בו

הופ הופ הופפפפ,לא להעליב בבקשה...

היוקון ג'ק זה לא חיקוי אלא מותג בפני עצמו...בעיקרון יש עשרות של ליקרים בטעם דבש המבוססים על סוגי וויסקי שונים (סקוטי בלנדד,סינגל מאלט,אירי,בורבון וקנדי) ואם אני לא טועה אז היוקון ג'ק הוא היחיד שעל בסיס וויסקי קנדי (אני אישית לא מכיר אחר).הנה כמה דוגמאות לכל השאר: ע"ב סקוטי בלנדד:גלייבה,פיימוס גראוס ליקר,ברואדאר,לוכאן אורה (מבוסס על שיבאס),מוריי היילנד ליקר,דרמבוי ע"ב סינגל מאלט:גלנפידיך ליקר,גלנטוראט ליקר ע"ב אירי:אייריש מיסט,אבלאנה (שילוב של קפה ודבש) ע"ב בורבון:ויילד טרקי ליקר,ג'ורג' דיקל ליקר

סחטיין על הידע. החכמתי.

לגבי הוויסקי שבבסיס הדרמבוי

בהתחלה זה היה טליסקר,אבל ניראה לי שכיום זה לא כדאי זה יקר מידי לערבב מאלט כמו הטליסקר לכן אני חושב שבבסיס ישנו איזה בלנד כלשהו ולא טליסקר ואגב זה שייצור הדרמבוי נעשה באי סקיי (עדיין מיוצר שם?) שממנו גם מגיע הטליסקר לא אומר בהרכח שמשתמשים בו

ומה עם הבלאק ריבון? על איזה מאלט הוא מבוסס?

במקום לנחש ולזרוק השערות

כנסו לאתרי החברות. המידע המהימן ביותר נמצא אך ורק שם. הדרמבוי מבוסס על כ- 30 מאלטים שונים מסקוטלנד. סביר להניח שהטאליסקר הוא אחד מהם, אך זוהי רק ההנחה הרווחת בציבור, והיא איננה מבוססת.

הבלאק ריבון מבוסס

על מאלטים של 15 שנה, למיטב ידיעתי.

צודק.....

הוא מבוסס על וויסקים בני 15 שנה וכמוהו גם הדרמבוי קרים ליקר. אבל שכחתם ליקר כלשהו, אני לא חושב שהוא מבוסס על דבש...אבל ליקר וויסקי לכל דבר והוא האמבר של מקלאן...למרות שהוא מזכיר יותר אגוזים מאשר דבש והמחיר שלו בלי פרופורציה לתמורה שהוא נותן...

אם כבר ליקרי וויסקי- מזקקת arran

הוציאה ליקר שמנת 17% ע"ב המאלט שלהם, שזכה כליקר הוויסקי הטוב ביותר בעולם, בתחרות הוויסקי העולמית שהתקיימה לפני מספר חודשים. טאליסקר 18 זכה כמאלט הטוב ביותר בעולם ובשאר הקטגוריות זכו וויסקים יפנים. את ה'אמבר' הוציאה חברת מקאלן לרגל יום האהבה האחרון

וואו..ממש מגניב.

האמת שדרמבוי הוא אחד מהליקרים האהובים עליי... והוא קצת יקר לי האמת, אז חשבתי לנסות ליקר דבש על בסיס וויסקי.. האם כל מה שברשימה שלך הם גם בסביבות המחיר 300 כמו הדרמבוי? או שיש כאלה שהם בסביבות המאה? ומה עם היוקון ג'ק? מה המחיר שלו?

173 ש"ח

ויש לך ליקר גלנפידיך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר