תעזרו, בבקשה

תעזרו, בבקשה

לפני כמה ימים שתיתי וודקה על בטן ריקה ובלילה הקאתי דם. מה זה אומר ומה לעשות עכשיו... תודה.

זה אומר ככה:

(התשובה תירשם למין הנשי,קראו לזה אפליה מתקנת) 1-בתור התחלה:הפיקי את המסקנות 2-בתור המשך:ראי רופא בהקדם האפשרי,אף אחד בפורום הזה בעל סמכות רפואית עליונה או יכול להחשב כיועץ לבריאות הגוף והנפש. ולא להילחץ,רוחך עדיין בקירבך ואת חיה קיימת ונושמת. עידן.

פאק.....זה נשמע מפחיד....

לא יודע כמה דם הקאת, אבל עצם הרעיון כבר מוזר לי, אבל כמו שכבר כתוב, לכי לרופא, ואולי אפילו התייעצי עם נפרולוג (רופא מעיים וכליות) שלפי התמחותו יוכל לעזור לך להבין את העניין טוב יותר..... בהצלחה, ותהיי בריאה

מה שכנראה קרה זה...

שהאלכוהול פגע ברירית הקיבה/ושט שלך ולכן היה דימום. מאד חשוב האם הדם היה אדום או שחור-לכן כדאי להוועץ בהקדם עם רופא המשפחה שיפנה אותך לגסטרואנטרולוג (לא נפרולוג... מה הקשר) שיקבע האם יש צורך בבדיקה פולשנית (גסרוסקופיה) לדוג' או רק בטיפול תרופתי למשך תקופה קצרה כמו גסרו או לוסק. בכל מקרה אין לזלזל בהקאה דמית.

ובתרגום חפשי...

ראי רופא בהזדמנות הראשונה : ) למה לגרד באוזן הימנית עם כף הרגל השמאלית? ושוב,אף אחד בפורום זה אינו קוטל קנים בעניין בריאות הגוף.

לא זכור לי שביקשתי לתרגם את דברי...

קצת מתחיל להימאס. לא יוצא לי לכתוב דברים בלי לדעת על מה אני מדבר

חבוב,

את דברייך ככל הנראה רק אתה הבנת. צר לי שמתחיל להימאס לך,פעם הבאה אני אהיה יותר יצירתי בתשובותיי ואחדיר פאן הומוריסטי מלודרמטי לצורך הגיוון. עידן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר