שלום!יש לי שאלה בבקשה למי שמבין בזה...

ברשותי ג'וני ווקר (צבע אדום וזהב) לא גדול בן 35 שנה,לא נפתח מעולם ונשמר אצלנו בוטרינה. רציתי לשאול,האם הוא שווה משהו?ואם כן,כמה?ולמי מוכרים דבר כזה?..(מצרפת תמונה) תודה
img_0062.jpg

בוא אני אפשט לך את העניין, לא כל כך, סתם חבל המקום שהוא תפס במשך 35 שנה.....

הוויסקי עצמו הוא וויסקי חביב לכל דבר ואני מאמין שינעם לך לשתות אותו, אבל, וויסקי כמו יין, לא מתיישן בבקבוקים, והרד לייבל שיש ברשותך מיושן בין 3-5 שנים (בחבית), גם שהוא לא מאיזהו מהדורה מיוחדת ואקסקלוסיבית שניתן להגיד שיש רק כמה וכמה כאלה, הרד לייבל של היום יטעם כמו הרד לייבל של לפני 35 שנה, כמובן, יש לקחת בחשבון כי יכול מאד להיות שהמתכון קצת שונה, נראה לי שלא אבל יכול להיות....וגם הוויסקי עצמו כנראה פיתח מוצקים מסוימים בתחתיתו, כבר היה כאן מישהו (שיכול לתת לך דעה ממבט ראשון) ששתה גם הוא רד לייבל שהיה בארון כמה וכמה שנים, לא יודע אם 35 אבל, מספיק......מה שכן, יהיה מעניין להשוות את טעמו עם הרד לייבל של היום, וכך לדעת, איך 35 שנה בויטרינה משפיעות עליו?, האם בטעם?, האם יכול להיות שהמתכון שונה וניתן להבחין בכך בטעם?, האם במרקם? וכו' וכו', בכל אופן קשה לי להאמין שתמצא מישהו שיקנה אותו אם אתה מתכוון למכור אותו כ"וויסקי אספנות" למרות שאין לדעת, בכל אופן, לחיים

תשובה

הוויסקי עצמו לא משתבח בבקבוק והערך שלו לא עולה. מה שכן, הדמות של ג'וני ווקר על הבקבוק שבתמונה, הולכת שמאלה. כיום, הדמות הולכת ימינה (החליפו את הכיוון מתישהו). אולי יש לזה ערך לאספנים. לגבי איפה אפשר למכור, לדעתי הכי טוב לפרסם בפורומים בארץ ובחו"ל.

תשאיר לנכדים..

אולי הם יצליחו לעשות מזה קצת כסף. אתה בטוח לא. הבקבוק אינו נדיר. הוויסקי, כמו שכבר נאמר, לא השתבח. בהצלחה

בוא אני אפשט לך את העניין, לא כל כך, סתם חבל המקום שהוא תפס במשך 35 שנה.....

הוויסקי עצמו הוא וויסקי חביב לכל דבר ואני מאמין שינעם לך לשתות אותו, אבל, וויסקי כמו יין, לא מתיישן בבקבוקים, והרד לייבל שיש ברשותך מיושן בין 3-5 שנים (בחבית), גם שהוא לא מאיזהו מהדורה מיוחדת ואקסקלוסיבית שניתן להגיד שיש רק כמה וכמה כאלה, הרד לייבל של היום יטעם כמו הרד לייבל של לפני 35 שנה, כמובן, יש לקחת בחשבון כי יכול מאד להיות שהמתכון קצת שונה, נראה לי שלא אבל יכול להיות....וגם הוויסקי עצמו כנראה פיתח מוצקים מסוימים בתחתיתו, כבר היה כאן מישהו (שיכול לתת לך דעה ממבט ראשון) ששתה גם הוא רד לייבל שהיה בארון כמה וכמה שנים, לא יודע אם 35 אבל, מספיק......מה שכן, יהיה מעניין להשוות את טעמו עם הרד לייבל של היום, וכך לדעת, איך 35 שנה בויטרינה משפיעות עליו?, האם בטעם?, האם יכול להיות שהמתכון שונה וניתן להבחין בכך בטעם?, האם במרקם? וכו' וכו', בכל אופן קשה לי להאמין שתמצא מישהו שיקנה אותו אם אתה מתכוון למכור אותו כ"וויסקי אספנות" למרות שאין לדעת, בכל אופן, לחיים

דרך אגב דור

יינות רבים כן מתיישנים בבקבוקים. בשביל זה יש מקרר יישון יינות : )

זה נכון.....אבל וויסקי לא

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר