קורס ברמנים-התלבטות

אז ככה : לא מזמן חגגתי 18,ואני רוצה לעשות קורס ברמנים, אם אני נירשם לקורס בסוף החודשד הזה אני יכול בראשון לנובמבר לסיים אותו. יש כמה בעיות: 1) אני מתגייס במרץ (שזה דווקא טוב) משהו כמו 5 חודשים לעבוד 2) אני מתגייס לקרבי ככה שבמהלך השירות לעבוד זה לא ריאלי מה אתם אומרים לעשות עכשיו קורס ולנסות לחפש עבודה בתור ברמן לפני הגיוס? (יש סיכוי בכלל?) או לחכות ולעשות את הקורס אחרי השירות ? תודה על כל התשובות שיר

קודם כל שיר, מזל טוב על הגיוס ועל ה-18

אני יכול להסיק שאתה מתגייס לסיירת, לפי הגיוס במרץ, אבל לעניין, הקורס יכול לעזור לך גם אחרי הצבא, ועכשיו באה השאלה, למה לא לעשות אותו אחרי, אז ככה, אם יש לך זיכרון טוב, וכדאי שיהיה לך כי זה ייתרון בתחום, ותעשה את הקורס עכשיו תוכל לצבור ניסיון ולמצוא עבודה זמנית בתור ברמן, לא קבוע, אלא ברמן במועדוני מסיבות ריקודים לצעירים ככה, אז נכון, מבחינת קוקטיילים זה לא ייתן לך ניסיון, אבל תלמד להבין את העבודה עצמה, ואת הלחץ שלפעמים היא יוצרת אפשר גם לעשות את הקורס ארחי, ואז אתה מגיע למעגל העבודה כברמן חדש, שבתכלס, לא זוכה ליותר מיד הערכה מרוב עמיתיו הוותיקים יותר, מאחר והם, שוכחים לעיתים קרובות, שגם הם היו פעם טירונים- מתחילים בעולם האלכוהול אז תחליט מה טוב לך, נסיתי להעלות כאן את 2 השיקולים, אחד בעד ואחד נגד, ובכל מה שתחליט אני מאחל לך בהצלחה

מזל טוב

היי שיר, אני עשיתי את הקורס לפני הצבא, התגייסתי במרץ והספקתי לעבוד כמה חודשים לפני. אחרי 5 שנים (4 שנים שירות ושנה חו"ל...) חזרתי לאותו בי"ס (זמן אמיתי) והם עזרו לי במציאת עבודה והציעו גם שיעורי ריענון. כשחיפשתי עבודה אמרתי שכבר יש לי ניסיון ולכן היה לי יותר קל להתקבל... בהצלחה.

קודם כל שיר, מזל טוב על הגיוס ועל ה-18

אני יכול להסיק שאתה מתגייס לסיירת, לפי הגיוס במרץ, אבל לעניין, הקורס יכול לעזור לך גם אחרי הצבא, ועכשיו באה השאלה, למה לא לעשות אותו אחרי, אז ככה, אם יש לך זיכרון טוב, וכדאי שיהיה לך כי זה ייתרון בתחום, ותעשה את הקורס עכשיו תוכל לצבור ניסיון ולמצוא עבודה זמנית בתור ברמן, לא קבוע, אלא ברמן במועדוני מסיבות ריקודים לצעירים ככה, אז נכון, מבחינת קוקטיילים זה לא ייתן לך ניסיון, אבל תלמד להבין את העבודה עצמה, ואת הלחץ שלפעמים היא יוצרת אפשר גם לעשות את הקורס ארחי, ואז אתה מגיע למעגל העבודה כברמן חדש, שבתכלס, לא זוכה ליותר מיד הערכה מרוב עמיתיו הוותיקים יותר, מאחר והם, שוכחים לעיתים קרובות, שגם הם היו פעם טירונים- מתחילים בעולם האלכוהול אז תחליט מה טוב לך, נסיתי להעלות כאן את 2 השיקולים, אחד בעד ואחד נגד, ובכל מה שתחליט אני מאחל לך בהצלחה

תודה על התגובות והברכות ....

אנימתגייס במרץ לא לסיירת ל- שריוןבכל הכוח!. אני עדיין מתלבט,אם אני מתחיל קרוס בסוף החודש הזה אני יכול לסיים בראשון לנובמבר. דווקא יש לי זיכרון טוב,ואני יודע יחסית הרבה על אלכוהול מפורומים ספרים וכתבות. אבל השאלה שלי היא אם שאני ייסים את הורס ויחפש עבודה,ישארו לי כמה חודשים יש סיכוי שיקחו אותי לעבוד? לתקופה מסויימת קבוע עד הגיוס ? ועכשיו על איזה ביה"ס לברמנים אתם ממלצים?(אזור המרכז עדיף ת"א),אני יודע שכל התשובוץ לא יהיו הכי אובייקטיביות שנה טובה

עצה שלי...

חכה עם הקורס עד לאחרי שירותך. שירות הסדיר בשיריון לא יאפשר לך לעבוד בשעות בפנאי ובסופשים שתהיה בביתך(אני מעריך אחת לשבועיים שלושה) תרצה להעביר זמנך בחיק המשפחה או החברים.אם תעשה עכשיו קורס אחרי שלוש שנים לא יישאר הרבה ידע.החכמה היא להכות בברזל בעודו חם,לעבור קורס ובמלוא המרץ והמוטיבציה להיכנס מאחורי דלפק העץ. המלצתי היא למצער להמתין עד גיוסך ולבחון את טיב יציאותך הביתה או כמה פנאי נותר לך במסגרת היותך חייל בחיל השיריון.עידן.

אחר כך זה הזמן הכי טוב לכל דבר :)

היי שיר, כמו שכתבתי, אני עשיתי קורס לפני הצבא, הספקתי לעבוד (היו לי גם רק כמה חודשים) וחזרתי לעניין רק אחרי 5 שנים. לקח לי בערך שבועיים לחזור לעניינים כמו שצריך ומצד שני היה לי יתרון כי כבר היה לי ניסיון. שיעורי השלמה אין בעיה לעשות ברוב בתי הספר. לגבי עבודה של 4 חודשים בערך שיהיה לך לפני הגיוס - אני מכיר הרבה חבר'ה שעשו ועושים את זה. חוצמזה בזמן השרות לא תעבוד במסיבות אבל תכין קוקטיילים לחברים ולעצמך... כדי לבחור בי"ס לדעתי הכי טוב לא להסתמך על כל מיני דעות לא אובייקטיביות... וללכת לראות בעצמך את בתי הספר. אני יכול רק לספר לך שזמן אמיתי ת"א הוא מקום מטורף עם 5 קורסים במקביל כמעט כל ערב (ב 5 כיתות שונות כמובן) = אווירה מדהימה!

עצה שלי...

חכה עם הקורס עד לאחרי שירותך. שירות הסדיר בשיריון לא יאפשר לך לעבוד בשעות בפנאי ובסופשים שתהיה בביתך(אני מעריך אחת לשבועיים שלושה) תרצה להעביר זמנך בחיק המשפחה או החברים.אם תעשה עכשיו קורס אחרי שלוש שנים לא יישאר הרבה ידע.החכמה היא להכות בברזל בעודו חם,לעבור קורס ובמלוא המרץ והמוטיבציה להיכנס מאחורי דלפק העץ. המלצתי היא למצער להמתין עד גיוסך ולבחון את טיב יציאותך הביתה או כמה פנאי נותר לך במסגרת היותך חייל בחיל השיריון.עידן.

למרות שאני נוטה לא להסכים עם זהבי באופן כללי

כי הוא אפילו לא אמר שלום שהוא חזר מחו"ל, לעשות את הקורס אחרי הצבא היא האופציה הריאלית ביותר. לעשות אותו עכשיו מבחינתך יהיה בזבוז כסף, מעטים המקומות שיקחו את שירותיך לכמה חודשים בודדים, וגם הניסיון שתצבור לא יהיה כזה שלא תוכל לצבור אחרי השירות הצבאי, נושא הגיל הוא גם בעייתי, ובגיל 18 חוץ מבבית קפה או מסעדה נורמלית לא נראה לי שתמצא עבודה, בטח לא בת"א. החילזון מן השפן אני תמיד אומר, חכה עם זה, מקסימום תוכל לשלם על הפיקדון אחרי הצבא.

שלום רב ברטנדר

המספר שלך עדיין זהה ?

המספר אותו מספר, המסנג'ר אותו מסנג'ר

רק שעכשיו אני כבר לא בברטנדר, לשמחתי.

שגר לי את המסאנג'ר שלך לאי מייל

i_zehavi1982@hotmail.com

אני אחכה שתתחבר ואשלח לך הודעה

תודה על התגובות והברכות ....

אנימתגייס במרץ לא לסיירת ל- שריוןבכל הכוח!. אני עדיין מתלבט,אם אני מתחיל קרוס בסוף החודש הזה אני יכול לסיים בראשון לנובמבר. דווקא יש לי זיכרון טוב,ואני יודע יחסית הרבה על אלכוהול מפורומים ספרים וכתבות. אבל השאלה שלי היא אם שאני ייסים את הורס ויחפש עבודה,ישארו לי כמה חודשים יש סיכוי שיקחו אותי לעבוד? לתקופה מסויימת קבוע עד הגיוס ? ועכשיו על איזה ביה"ס לברמנים אתם ממלצים?(אזור המרכז עדיף ת"א),אני יודע שכל התשובוץ לא יהיו הכי אובייקטיביות שנה טובה

על פי דעתי בתור אחד שמושפע ממותגים

בישראל יש שני בתי ספר מובילים: זמן אמיתי וברטנדר. תמיד תוכל בזמנך הפנוי לעשות קורס ברמנים לעצמך בעזרת אתרי תוכן על אלכוהול אם אתה אוטודידקט...

מיותר לעשות פרסומות סמויות

נראה אתר מושקע מבחינה ויזואלית, עוד לא התעמקתי בתכנים, יש פה מספיק שישלפו טעויות שנעשו, מעניין אותי לדעת רק מי עומד מאחורי המיזם הזה, זה לא גלוי באתר.

לגבי האתר

גבע מה נשמע? אני מכיר את מי שעומד מאחורי האתר הנפלא והמושקע הזה באופן אישי כך שלגבי אמינותו ומקצועיותו ניתן לסמוך ביותר,באשר לקורס ברמנים אינני מוכן לתת את דעתי בנושא זה, חג שמח אליהו.

מחר טסים עם הפועל לשבדיה

מה צריך יותר מזה? אולי נשתה קצת אבסולוט.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר