יום יומיים נראה מה יש..

האמת? ברגע שאומרים לי "קצת קשה להשיג", אני כולי נמלאת אנרגיות חיפוש כמו איזה גוגל.. אבל מכיוון שעל הבושמילס המליצו יותר מ2 נראה לי שזה הכיוון אלא אם כן אמצא את הטולמר הזה.. אפשר להמשיך להמליץ ולבלבל..תודה!!!!!!!! וואי, איזה נהדרים אתם, שיכורים שלי..

אם את מתלבטת בין

בושמילס לטולמור, קחי בושמילס. ד"א את הטולמור לא קשה להשיג בכלל, יש בכל חנות משקאות. אם את רוצה ממש להשקיע, תקני לו בלאק בוש (עולה באזור ה200), וויסקי מעולה, עוד לא פגשתי אחד שלא אוהב, ואם הוא אוהב איריים אז זאת המתנה המושלמת נראה לי.

טוב, אם כבר בושמילס אז שלא יעבדו עלייך

יש שלושה סוגים של בושמילס שסביר להניח שתתקלי בהם: האחד, ווייט בוש- בא בבקבוק עם תווית לבנה שכתוב עליו בושמילס (כמובן), ויסקי נחמד, אבל הוא הזול מבין השלושה וגם הצעיר ביותר (4 שנים) בלאק בוש- הוויסקי הכי מפורסם של החברה, זהו האחד שכולם המליצו לך עליו, ומחירו גם מפורט למטה, הוא מיושן בין 6-8 שנים בושמילס סינגל מאלט 10- מאלט המיושן 13 שנה, הוא יעלה יותר יקר מהבלאק בוש, אבל הוא סינגל מאלט ככה שהוא יותר יוקרתי ומדבר לאנשים שבאמת אוהבים וויסקי (יחסית לבלאק בוש) זה מאלט חביב ונעים, בלי הרבה עישון, בקיצור אירי, מתאים למי שרוצה להתחיל ועכשיו יקפצו עליי כל מכירי הבושמילס לדורותיו וישאלו אותי, מה עם הבושמילס 1608, או הבושמילס מאלט 16?????!!!!!, אז לא שכחתי אותם, פשוט הסבירות שהיא תיתקל באחרים היא הרבה יותר גבוהה תהיי בטוחה מי מהם את קונה, בלאק בוש, או מאלט שגם התווית שלו שחורה, השוני צריך להיות במחיר ואל תיתני למוכר לדחוף לך את הבקבוק שהוא רוצה למכור, קחי את מה שבאת בשבילו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר