רשמים בפסטיבל היין במעברות

קודם כל, בתור מבקר קבוע בפסטיבל הזה, הפעם מאוד התאכזבתי. נוצר לי הרושם שהאירוע הנחמד הזה התמסחר. יש פחות יקבים קטנים ויותר עלויות, וביחד עם החום והצפיפות זה די מבאס. אבל כמה דברים מעניינים שיצא לי לטעום בכל זאת: קדש ברנע - יין נחמד מאוד, לא כבד מידי ועם סיומת ארוכה. יין שנחמד לשתות ככה סתם. בינימינה - גוורצטרמינר. יבש מידי לטעמי בשביל גוורצ. לא כל כך מרגישים את הטעם המיוחד שלו. דלתון - סירה רזרב. יופי של יין, חזק אבל לא יותר מידי. בכלל אני מאוד אוהב את היינות של דלתון (הסוביניון בלאן רזרב שלהם מדהים) טוליפ - פורט. טוליפ יקב נחמד, אבל פורט הם עדיין לא ממש יודעים לעשות. אני שותה הרבה פורטו פורטוגלי ויש להם עוד מה ללמוד.

חחח, רק תסביר לי דבר קטן

בלי קשר ישיר לפסטיבל איך בשם כל אלוהיי היין אתה מעז להשוות יין פורט של יקב ישראלי, שהסבירות הכי מרחיקת לכת שהקו מיוצר כמה... 5 שנים, 15 שנה בהגזמה, ליינות פורט פורטוגזיים, שמיוצרים... כמה מאות שנים לפחות אם אני לא טועה, ואם הולכים למקורות אז אולי אפילו אלף שנה..... יכול להיות שהם טובים, אני לא קוטל, אבל בשביל להגיע לרמה של סאנדמן צריך הרבה מאד מיומנות.....

להשוות תמיד אפשר...

ודרך אגב פורט לא מיוצר יותר מ 0100 שנה אלה כ - 400 שנה, מהמאות ה- 16 או ה- 17.

שמע, לפני כמה שנים טעמתי פורט של יקב שורק והיה לא רע בכלל

אני לא מצפה מהם להגיע לרמה של הריזרבים והוינטג'ים הפורטוגליים, אבל ביחס לפורטים הפשוטים, הוא היה בכלל לא רע. זה של טוליפ, לא היה קרוב

ומה עם יין אוסטרלי מול יין צרפתי?

הבדלי הסגנונות ברורים אמנם, אבל יש יינות אוסטרליים שלא נופלים רחוק בציוני המבקרים מיינות צרפתיים (גם תלוי איזה מבקר שואלים, ואם בכלל מתייחסים לציונים, ומה משמעותם בהקשר העדפה וסגנון אישי). בקיצור, אני חושב שהתגובה שלך קצת מוגזמת. מסורת של מאות שנים זה לא הבטחה להצלחה, וצעירות בעסק זה לא מתכון לכישלון. על אותו בסיס אני יכול להשוות לך יקבי בוטיק בארץ שקיימים פחות מחמש-עשר שנים, ליקב כמו כרמל שקיים הרבה שנים - גם על בסיס חובבני (דעותי) וגם על בסיס ציוני המבקרים.

אני אוסיף משפט אחד

"ואפילו עולים עליהם". כמו שאמר ידידי, מסורת היא לא ערובה לאיכות. מה שלקח לצרפת מאות שנים, לקליפורניה לקח כמה עשרות רבות ולאוסטרליה לקח בערך 20 שנים וגם ישראל בדרך הנכונה. זה כמו בויסקי. היפנים עושים היום מאלטים שלא נופלים מהסקוטים. לא בציונים, לא באיכות ובקרוב מאוד גם לא במכירות.

להשוות תמיד אפשר...

ודרך אגב פורט לא מיוצר יותר מ 0100 שנה אלה כ - 400 שנה, מהמאות ה- 16 או ה- 17.

אמרתי שאני לא יודע במדויק כמה זמן

אני דווקא לא מסכים בנוגע לקליפורניה, לדעתי הישראלים טובים מהם, ובקשר לאוסטרלים/ ניו זילנדים, וגם היינות שלנו, כולם למדו מאותם מקורות, ומפיתוח של שיטות שנלקחו מהצרפתים, האיטלקים, הספרדים והפורטוגזים, לאלה לקח מאות שנים להגיע לכזו שלמות כי הם היו חלוצים בתחום, לעומת האוסטרלים והשאר, שנהנים מהניסיון של עמים אלה, ויכולים לייצר יין בשיטות הטובות ביותר בלי לעבור כמעט כל דרך אפשרית כדי למצוא את השיטות הללו

אז אתה בעצם מסכים?

שוותק במשהו לא אומר שאתה יותר טוב בו...? דרך אגב, העולם החדש (קליפורניה/אוסטרליה ושות') אמנם למד מהעולם הישן (צרפת, ספרד, במידה מסוימת איטליה), אבל את הרוב עשה בעצמו. הכוונה היא שהצרפתים מתייחסים לייננות ולכרמים בצורה מסורתית ורומנטית, בלי לשאול שאלות יותר מידי. הם עושים את מה שסבא שלהם עשה שעשה את מה שסבא שלו עשה. הייתה שנה יבשה מידי מבחינת גשמים? זה היין שהטבע רוצה - אנחנו לא נשקה. כשהקליפורנים נכנסו לתמונה הם הכניסו את המדע והאקדמיה. הם בדקו דברים, ולמדו הרבה דברים. היום צרפת נכנעת לשיטות יותר מודרניות שפיתחו במדינות עם ידע אקדמי בנושא. לא בדקתי, אבל אני חושב שאם תחפש תמצא הרבה יותר מקומות לעשות בהם תואר אקדמי בייננות או בכורמות בארה"ב ובאוסטרליה לעומת צרפת.

אוסטרליה וקליפורניה

בתור ישראלי ציוני גאה, היינות הישראלים עדיין לא הגיעו לדעתי לרמה של קליפורניה. אנחנו בדרך אבל עדיין אין כאן Opus1 ופינו-נואר ברמה למשל. באוסטרליה עד כמה שאני יודע אגב, עושים יין כבר יותר מ 100 שנים. השיראז הגיע לשם באזור 1868 אבל אל תתפסו אותי בשנה. לגבי הדיון של עולם ישן מול חדש: בואו נסכים שאלו פשוט 2 גישות שונות. אמנם העולם החדש התחיל מבסיס מסוים של העולם הישן, אבל הגישה כל כך שונה שלדעתי כבר אי אפשר להשוות. יש פרמטרים שבהם העולם הישן יותר טוב (התיישנות, סדר..) ויש פרמטרים שבהם העולם החדש יותר טוב (מחיר, נגישות) וגם זה לא חד משמעי.

גם בארץ יש יין יותר ממאה שנים

ועדיין רק בעשר שנים האחרונות החלה התנופה האמיתית. עד שאוסטרליה לא התעוררה בשנות השמונים הם ייצרו יינות בינוניים עם כמה הברקות והיום היין האוסטרלי ובמיוחד השיראז הם יינות מוערכים שגם שוים הרבה כסף (עיין ערך פנפולדס גראנג). קליפורניה זה אותו סיפור בדיוק, רק כמה עשרות שנים אחורה, במיוחד בעזרת אדון מונדאבי ועוד תותחים כמו כריסטיאן מואי ושות'. הלוואי וידברו יום אחד על הקצרין כמו על דומינוס, אופוס 1 וכו'.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר