מה לקנות

מה לקנות

היי. פעם ראשונה שאני בכזה פורום...חחח.. לחבר שלי יומולדת אוטוטו והוא טיפוס שאוהב אלכוהול: בלנטיין, ג'יימסון, בלאק ראשן..ואת כולם יש לו כבר. אני לא ממש מבינה מה ההבדל והקשר ביניהם ומה עושה אותם לכ"כ טובים בעיניו. אבל מכיוון שכך המצב, איזה עוד סוגי אלכוהול הוא צריך? אשמח לתשובה קצת מפורטת שאוכל להפעיל שיקול דעת עינייני.. תודה רבה!

אין לו בלאק ראשן בבית

אלא אם עכשיו הוא הכין אותו, זה קוקטייל

חשבת על

בושמילס?! אחלה ויסקי..

אין לו בלאק ראשן בבית

אלא אם עכשיו הוא הכין אותו, זה קוקטייל

טוביה ידידי אתה יודע שאני לא כזה אבל

אתה טועה ומטעה. ל-F.D יש שנאפס בלאק ראשן מוכן. לגבי המתנה אני חושב שהכיוון הוא וויסקי כך שעכשיו הכל תלוי בתקציב שלך וכך הפורום ינחה אותך. מזל טוב

מה לקנות

היי. פעם ראשונה שאני בכזה פורום...חחח.. לחבר שלי יומולדת אוטוטו והוא טיפוס שאוהב אלכוהול: בלנטיין, ג'יימסון, בלאק ראשן..ואת כולם יש לו כבר. אני לא ממש מבינה מה ההבדל והקשר ביניהם ומה עושה אותם לכ"כ טובים בעיניו. אבל מכיוון שכך המצב, איזה עוד סוגי אלכוהול הוא צריך? אשמח לתשובה קצת מפורטת שאוכל להפעיל שיקול דעת עינייני.. תודה רבה!

המלצה...

עפ"י מה שקראתי, תקני לו דרמבוי (ליקר וויסקי ודבש). נראה שזה יהיה לטעמו כיוון שהוא חובב וויסקי. כך גם תקני לו משהו איכותי ושימושי יחד.

חבר'ס שמעתם יום הולדת? קודם אומרים מזל טוב, גם אם לא מכירים.....

אז קודם כל, מזל טוב ולחיים ועכשיו להמלצות: אני אצטרף לקודמי בהמלצה על הדרמבוי ואוסיף גם את הסאות'רן קומפורט, שני ליקרים איכותיים, טעימים, שיכולים להתחבב על כל חובב וויסקי הוא אוהב וויסקי (כמו שאמרת ג'יימסון ובלנטיין), טוב אז המליצו כבר על הבושמילס, ואני מצטרף, ומוסיף גם את הג'ק דניאלס, ואם הוא בעניין של המתוקים, אז אני אוסיף גם איזה גראנטס שרי קאסק למדורה, למה לא...... בלאק ראשן... שמנת, וקודם היה לנו וויסקי, אז למה לא לערבב, או יותר נכון, לחשמל טוב, גם לכיוון הזה יש המלצות, בייליס אייריש קרים, קליל, איכותי, אם הוא אוהב טעמי קפה ומוקה, זה מצוין בשבילו, גם אייריש מיסט יכול להיות אחלה, מקווה שעזרתי, בקשר להחלטה מי מהם, הכל קשור בגודל התקציב שלך

שלום ומזל טוב

אם הוא אוהב ג'יימסון, אחד האפשרויות זה להמליץ לך על שני ויסקי אירי נוספים ודומים - הבושמילס והטולמור דיו. מצד שני, יש אפשרות שיותר קורצת לי: ויסקי אירי חדש בארץ, שהתחילו לייבא לפני כחודשים ונקרא clontarf (קלונטארף). מצד אחד הוא שומר על הסגנון של הויסקי האירי, הוא קל לשתיה (יחסית לויסקי, כן?), חלק ומתקתק, ומצד שני יש לו גם טאץ' מיוחד שלדעתי מבדיל אותו משלושת הויסקי שציינתי בפסקה הראשונה - מעין ריח של פרחים, והרגשה חלקה במיוחד בגרון. אחלה ויסקי לשתיה יומיומת, ובמחיר הגיוני לדעתי של כ-155 ש"ח לבקבוק. ספרי מה קנית...

בלי להעליב אבל.....

לא נראה לי שהייתי קונה "וויסקי שמתאים לשתייה יומיומית" במחיר נוח ליומולדת..... דווקא מתנה שמראה יותר אכפתיות, משהו שאפשר לשלוף באירועים מיוחדים....אני מסכים לגבי הטולמור דיו..... זה חתיכת וויסקי טוב, הבעיה היחידה היא שקצת קשה להשיג אותו....

טולמור-דיו

הייתי בדיוטי לפני שבועיים והיה עליו מבצע: 12.90 דולר לבקבוק של ליטר. אני מקווה שהמבצע עדיין ממשיך, בכל מקרה מומלץ!

אוי, ואבא שלי חזר מחו"ל שלשום...

מה לקנות

ב ו ש מ י ל ס !

מקווה שזה יצליח. ושוב- תודה!

בלי להעליב אבל.....

לא נראה לי שהייתי קונה "וויסקי שמתאים לשתייה יומיומית" במחיר נוח ליומולדת..... דווקא מתנה שמראה יותר אכפתיות, משהו שאפשר לשלוף באירועים מיוחדים....אני מסכים לגבי הטולמור דיו..... זה חתיכת וויסקי טוב, הבעיה היחידה היא שקצת קשה להשיג אותו....

לא קשה בכלל. יש בכל חנות משקאות שמכבדת את עצמה.

בקיוסקים אולי אין

דור

קודם כל לא נעלבתי. א. תבדיל בין מחיר 'נוח' למחיר 'הגיוני'. הראשון מתאר משהו סובייקטיבי, והשני מתאר תמורה למחיר, כלומר, במחיר שלו אתה מקבל משהו שווה. יכול להיות משהו יקר מאוד שנותן תמורה למחיר, ויכול להיות משהו זול מאוד שלא נותן תמורה למחיר. ב. האמן לי שברורים לי ההבדלים בין סוגי הבושמילס השונים כמו שפירטת בהודעה אחרת, ואני יכול גם להמליץ על סוגים נוספים ויקרים יותר. היות שהנחתי שטווח המחירים מוגבל באיזור ה-150-200 ש"ח, המלצתי על ויסקי שאינו שגרתי ומוכר מצד אחד, ומצד שני דומה למשהו שיש לחבר שלה (ג'יימסון). ג. אם השתמשתי במילה שתיה יומיומית - זה לא אומר שהוא לא טוב, אבל זה גם אומר שאין יותר מידי מה להתרגש ממנו. עדיין לא מצאתי משהו בטווח של פחות ממחיר מאלט בסיסי שאני מתרגש ממנו. אז אנסח מחדש שלא יהיו אי הבנות: קלונטארף זו קניה טובה ביחס למחיר שלה. קלונטארף זו מתנה מקורית ומעניינת למי ששותה ג'יימסון. אגב, טעמת אותו ?

אהא, עכשיו כוונתך בורה לי

בתגובה הזו הסברת את עצמך טוב יותר ובקשר לבושמילס, ההודעה לא הייתה מיועדת לך, אין לי כל ספק כי הינך מבין במותגיו השונים של הבושמילס, אך ספק בליבי אם הדבר נכון גם לגבי אותה בחורה שביקשה את ההמלצה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר