פור רוזס..סינגל בארל

מישהו יודע אם נשאר עוד במלאי?! אני הולך מכות עם עצמי.. לקנות או לא?!

גם אני התלבטתי קשות

ובסוף החלטתי לוותר. רציתי לברר מה המחיר שלו בדיוטי-פרי אבל לא היה להם. אולי מישהו יודע?

ממה שהבנתי

המחיר בדיוטי הוא זהה למחיר המבצע שפורטל בקבוק סידרו לחברי בקבוק שזה בעצם 198 ש"ח [במקום 450 בארץ] ובקיצור,מחיר דיוטי פרי בארץ.. מישו יודע איפה אני אוכל למצוא רשמי טעימות על הסינגל בארל?

אצל אנשים שטעמו אותו

שמע, אני לא אגיד לך שזה הוויסקי הטוב ביותר ששתיתי, אבל אני גם אגיד לך שהוא שווה את ה198 שקלים ששילמתי עליו מבלי לצאת מהבית בכלל. כבר לא נשאר ממנו כ"כ הרבה - ירד מתחת לחצי, וזה בקבוק של 700 מ"ל. בעקרון אני חובב (לא נלהב) של פור רוסס, והרגיל עולה משהו כמו 140 ש"ח (אומנם ליותר תכולה), אז לא היה אכפת לי לשים עוד 50 שקלים בשבילו. אם הטעם שלך נוטה לכיוון אחר (לא מתוקים) אולי לא כדאי לך.

פור רוזס..סינגל בארל

מישהו יודע אם נשאר עוד במלאי?! אני הולך מכות עם עצמי.. לקנות או לא?!

תשובה

לפני פחות משבוע נשארו להם מספיק בקבוקים. כאשר רכשתי את הבקבוק אמר לי אחד המנהלים שם שהמבצע נחל הצלחה מעל למשוער (מכרו כ 40 בקבוקים במבצע). בכל מקרה יש נותרו להם עוד בקבוקים במלאי. מדובר בבורבון ממש מוצלח. הבקבוק שאני רכשתי בן 8 שנים (הם מתחייבים שהבורבון הוא בן לפחות 7 שנים - על הבקבוק יש תאריך כניסה לחבית ותאריך ביקבוק). האם שווה? אם היית רוכש אותו בסביבות אותו המחיר (פחות או יותר) בדיוטי פרי או בחו"ל - אז ממש שווה לך (בפעם הבאה תוכל להצטייד במשקאות אחרים... וגם לא תאלץ להמתין לנסיעה לחו"ל). דרך אגב, נקודה מעניינת, פור רוזס רגיל 1 ליטר עולה בדיוטי פרי פחות מ 15 דולר (עלה $13 לפני שנתיים - לא מאמין שהתייקר) מחיר זול משמעותית. תכולת האלכוהול שלו היא 40%. דווקא הסינגל בארל מגיע בתכולת אלכוהול שונה - 43%, מכאן שבכל מקרה תרגיש הבדל בטעם. מעניין אם יש להם גם מוצר של "חוזק חבית" בארץ?

אני ממליץ בחום, בורבון מצוין, לא מחייב, כיף לשתייה

אני ממליץ לך לקנות אותו, גם אני התלבטתי, אך בסוף קניתי, אני חייב להגיד, אני מרוצה....לדעתי בורבון מצוין, אבל כמו שאמרו, אם אתה לא פתוח למתיקות, אז כנראה שעדיף לך לא לקנות.....בכל אופן, הרשמים שלי הם על הבקבוק שלי, שבוקבק לפני 8 שנים....אני אהבתי...

דרך אגב

לפני שרכשתי את הבקבוק, הזמנתי כוסית משקה במסעדה (68 ש"ח!). ככה שאם אתה לא בטוח לגבי הרכישה אתה יכול לנסות ולראות אם אתה אוהב ורק אז להחליט (למרות שתיאורתית לכל חבית אמרו להיות טעם אחר ככה שלך תדע מאיזה חבית הבקבוק).

תשובה

לפני פחות משבוע נשארו להם מספיק בקבוקים. כאשר רכשתי את הבקבוק אמר לי אחד המנהלים שם שהמבצע נחל הצלחה מעל למשוער (מכרו כ 40 בקבוקים במבצע). בכל מקרה יש נותרו להם עוד בקבוקים במלאי. מדובר בבורבון ממש מוצלח. הבקבוק שאני רכשתי בן 8 שנים (הם מתחייבים שהבורבון הוא בן לפחות 7 שנים - על הבקבוק יש תאריך כניסה לחבית ותאריך ביקבוק). האם שווה? אם היית רוכש אותו בסביבות אותו המחיר (פחות או יותר) בדיוטי פרי או בחו"ל - אז ממש שווה לך (בפעם הבאה תוכל להצטייד במשקאות אחרים... וגם לא תאלץ להמתין לנסיעה לחו"ל). דרך אגב, נקודה מעניינת, פור רוזס רגיל 1 ליטר עולה בדיוטי פרי פחות מ 15 דולר (עלה $13 לפני שנתיים - לא מאמין שהתייקר) מחיר זול משמעותית. תכולת האלכוהול שלו היא 40%. דווקא הסינגל בארל מגיע בתכולת אלכוהול שונה - 43%, מכאן שבכל מקרה תרגיש הבדל בטעם. מעניין אם יש להם גם מוצר של "חוזק חבית" בארץ?

סינגל בארל

אני הבנתי שהחוזק של הסינגל בארל הוא לא 43%, אלה 50% או שישנם שני גירסאות של סינגל בארל? ואם כן, יש אפשרות לקנות את הגרסה של הסינגל בארל חזק חבית50%!?

חוזק חבית*

סינגל בארל או חוזק חבית

כעקרון, ממה שידוע לי על עולם הויסקי והמשקאות מסוגו (רום, טקילה וכו'...) חוזק חבית הוא מעל ל 50% בד"כ, כלומר התזקיק מבוקבק הישר מהחבית ללא דילול במיים. לגבי פור רוזס, בדקתי באתר שלהם וגיליתי משהוא מעניין: הסינגל בארל שמוכרים בארץ במצע כעת משווק אך ורק באירופה (וישראל לצורך עניין זה ועניינים אחרים כמו ספורט נחשבת לאירופה) ישנו מוצר סינגל בארל נוסף שמשווק אך ורק ביפן (אולי גם בשאר המזרח הרחוק - לך תדע...) ובמזקקה עצמה והוא בחוזק של 50% אלכוהול. בכל מקרה המוצר הבסיסי של פור רוזס הוא 40% בלבד. כך שככל הנראה אף סינגל בארל שהם מוכרים לא עונה על הקטגוריה של חוזק חבית אלא נערכות "התאמות טעמים" שונות לפי קהל היעד (תראה באתר - יש מוצרים שמותאמים במיוחד ליפן ומשווקים רק שם).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר