מגבות...

מגבות...

מאיפה אני יכול להשיג מגבות מלבניות של ברמנים של כל מיני מותגים כגון ייגרמיסטיר שיוובס וכדומה..?

מחפש כאלו בנרות !!

או קיי.....שהספק שלך מביא את הסחורה.... תבקש ממנו את כל השטויות האלה, הם לא יתנו אם לא תבקש....

וזו הדרך היחידה..?

זו הדרך היחידה להשיג לא ניתן לקנות או משהו כזה..!?

יש עכשיו מבצע של גולדסטאר שישייה + מגבת \פותחן מתנה.

מגבות...

מאיפה אני יכול להשיג מגבות מלבניות של ברמנים של כל מיני מותגים כגון ייגרמיסטיר שיוובס וכדומה..?

מממ

את המגבות של לף, סטלה, טובורג, קרלסברג מיבאת חברה שנקראת "פרמיום מרקטינג מרצ'נייזינג בע"מ", חרושת 3 רמה"ש. מרפ'יס, גולדסטאר - "סלילים יבוא ומסחר בע"מ", מאפו 10 ת"א, 035227473. ויינשטפאן - "רוזנפלד בע"מ", בזל 15 פ"ת. וכו'.. תנסה אצל היבואנים.

יש עכשיו מבצע של גולדסטאר שישייה + מגבת \פותחן מתנה.

איפה המבצע..?

ואני מחפש של יותר מותגים כמו ייגר שיווס ג'ק דניאלס וכאלה מוכן לקנות גם בכסף..

אתה במקרה מהפורום של עופר?

אממ זה נימצא בשישיות של גולדסטאר כל החבילה עולה 34 , תחפש בסופרים וכו'.. תודה.

לא..

ומה אין דרך להשיג את זה חוץ מספקים אני מת לקנות כמה...

יש לי אוסף די נכבד...

ויש לי דאבלים של שיבס, קרלסברג, ג'ק דניאלס וגולדסטאר. (הנה בא האבל) אבל.... אני לא מעוניין למכור אותן, אלא להחליף בכאלו שאין לי עדיין. אז אם יש לך מה להציע, בוא נשתרשר.

קונטנטה-דבר אליי במותגים!

יש לי דאבלים של הייניקן,XL,ווינשטפן,טובורג גרין,טובורג לימון (מהדורה מוגבלת),גינס,לף,סטלה ופינלנדיה...מעוניין באחד מהם תמורת הג'ק דניאלים?

זה לא פייר..

גם אני רוצה ויש לי רק של קאלסברג.... מאיפה אני יכול להשיג ..??? מוכן לשלם כסף אפילו..!!!

אני יחליף איתך בעד הג'ק דניאלסים

מוכן להחליף את השיבס והג'ק

תמורת ההייניקן וטובורג לימון, רק תגיד איך ומתי. כל השאר כבר יש לי. אני יעלה צילום של כולן בקרוב.

זה לא פייר..

גם אני רוצה ויש לי רק של קאלסברג.... מאיפה אני יכול להשיג ..??? מוכן לשלם כסף אפילו..!!!

מסתבר שיש דברים שכסף לא קונה...

אבל פז"ם עושה את העבודה מצויין.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר