אלכוהול בסרטים-דחוף!!

נתנו לי משימה די קשה ומי שיוכל לעזור לי אני אשמח מאוד!! אני צריכה למצוא לפחות 5 סרטים שיש בהם פרסומות סמויות לאלכוהול(תמונה של בקבוק באמצע הסרט מאחורה וכדומה) קצת על הסצינה שבה היא מופיעה יהיה נחמד אף יותר... תודה רבה!!!!!

אני יכול לעזור לך בשניים לפחות...

חוץ מהסצינות של ג'יימס בונד שאותם אני בטוח שכולם יזכירו ישנם עוד כמה,המוכרות שבהן: "רשימת שינדלר"-קוניאק הנסי-הסצינה שהם מארגנים שתייה לאיזו מסיבה שאוסקר שינדלר עורך ואיזה מישהו מוציא בקבוק מאחורי איזו מראה בארון\"ביג ליבובסקי"-ליקר קלואה והקוקטייל "רוסי לבן"-מוזכר בהמון סצינות בסרט. יש גם סרטים שכל העלילה שלהם מורכבת על אלכוהול כמו "דרכים צדדיות" שמבוסס על טיול יין. מקווה שעזרתי

ניחוח אשה אל פצ'ינו ,ג'ק דניאלס

תודה תודה

עזרת לי מאוד רק עוד 2 וסיימנו!! יופי היי!!

אלכוהול בסרטים-דחוף!!

נתנו לי משימה די קשה ומי שיוכל לעזור לי אני אשמח מאוד!! אני צריכה למצוא לפחות 5 סרטים שיש בהם פרסומות סמויות לאלכוהול(תמונה של בקבוק באמצע הסרט מאחורה וכדומה) קצת על הסצינה שבה היא מופיעה יהיה נחמד אף יותר... תודה רבה!!!!!

היום שאחרי מחר

המדען שותה בתחנה באלסקה גלנליווט 12.

יש המון

בסרט ונילה סקיי הגיבור מבקש פטרון. ביל מהסרט קיל ביל שותה סאוזה שלושת הדורות. ג'יימס בונד שותה במהלך הסרטים שלו מרטיני (לרוב עם סמירנוף), מוחיטו ורום שנקרא MOUNT GAY. זה רק מה שאני זוכר משם. אני בטוח אזכר בעוד עם הזמן

הנה עוד המון

קווין ספייסי בהחיים של דיוויד גייל שותה בלאק בוש בסרט המומיה שותים גלנליווט 12 בללכת על הכל מת'יו פרי שותה גלנפידיך 12 במר וגברת סמית' בראד פיט שותה ספייר מרטיני וג'ק דניאלס בסרט היץ' הם שותים המון קורונה וגם מרטיני גריי גוס מלוכלך בג'קי בראון,סמואל אל ג'קסון כל הזמן שתה סקרודרייבר באולדפאשן בקוקטייל בעל הבר משתכר ביאכטה מרמי מרטין לואי ה-13 בסרט דרכו של קרליטו אל פצ'ינו שותה כל הזמן "שפריצר" ואיך אפשר בלי בגבעת חלפון סרג'יו מזמין 3 מרטיני כחול

אלכוהול בסרטים-דחוף!!

אני לא יודע איך לא אמרו את זה עדיין...

"ביג ליבובסקי" - במשך כל הסרט הוא לוגם "רוסי לבן".

הנה עוד המון

קווין ספייסי בהחיים של דיוויד גייל שותה בלאק בוש בסרט המומיה שותים גלנליווט 12 בללכת על הכל מת'יו פרי שותה גלנפידיך 12 במר וגברת סמית' בראד פיט שותה ספייר מרטיני וג'ק דניאלס בסרט היץ' הם שותים המון קורונה וגם מרטיני גריי גוס מלוכלך בג'קי בראון,סמואל אל ג'קסון כל הזמן שתה סקרודרייבר באולדפאשן בקוקטייל בעל הבר משתכר ביאכטה מרמי מרטין לואי ה-13 בסרט דרכו של קרליטו אל פצ'ינו שותה כל הזמן "שפריצר" ואיך אפשר בלי בגבעת חלפון סרג'יו מזמין 3 מרטיני כחול

חחחח, טוב שהזכרת את האחרון, אבל, הוא מזמין 2 מרטיני כחול, און דה רוק

ניחוח אשה אל פצ'ינו ,ג'ק דניאלס

בעיר החטאים עם ברוס וויליס יש איזה משהו.... אם אני זוכר טוב....

אני לא יודע איך לא אמרו את זה עדיין...

"ביג ליבובסקי" - במשך כל הסרט הוא לוגם "רוסי לבן".

תודה רבה!

תודה רבה לכולם על ההענות המהירה והמקצועית!! אחלה פורום!!

בעיר החטאים עם ברוס וויליס יש איזה משהו.... אם אני זוכר טוב....

טקילה סנרייז

השם של המשקה בשם הסרט

לעזוב את לאס ווגאס עם ניקולאס קייג' [ענק]

אלכוהול בסרטים-דחוף!!

J&B ב"מתחת לאף"

חחחח, טוב שהזכרת את האחרון, אבל, הוא מזמין 2 מרטיני כחול, און דה רוק

מרטיני כחול זה פרסומת למה???

לוודקה גולד? אולי לקירסאו כחול של אמדאוס (היו פעם ליקרים כאלה של כרמל מזרחי), אולי הפרסומת היא בבכלל לקרח, כי מי יפרסם משקאות כאלו???
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר