האם ראיתם את הפור רוזס סינגל בארל שמגיע לארץ? או את האדברג "בקבוק תעשייתי"?

אז למי שלא קרא בבקבוק, פור רוזס יכפילו את מגוון המותגים הדל שלהם שקיים כיום בארץ (בחייכם, יש רק אחד, ההוא עם התווית הצהובה), בכל אופן, הם מביאים גם את הסינגל בארל, שעושה רושם של בורבון מצוין......נקווה לטעום.....

פור רוזס זינגל בארל-

יש מבצע לחברי מועדון הויסקי בקבוק ב 198 ש"ח כולל משלוח לדעתי מוצלח מאד, חלק עם טעמי עץ ומייפל - מומלץ

לגבי Ardbeg Mor

אני מאוד בספק אם יגיע לארץ. אם הוא עולה 350 מרשרשים בריטיים לברי המזל שיצליחו לשים את היד על הבקבוק שיוצרו ממנו רק 1000, תוסיף לזה מס ישראלי טיפוסי ולא נראה לי שמישהו יחלום אפילו לקנות אותו, גם לא אסכולת מקפיצי-ה-XO-עם-ספרייט-לשם-הפוזה.

Four Roses

פור רוזס זינגל בארל-

יש מבצע לחברי מועדון הויסקי בקבוק ב 198 ש"ח כולל משלוח לדעתי מוצלח מאד, חלק עם טעמי עץ ומייפל - מומלץ

נכון. גם אני קונה במבצע של מועדון הוויסקי

אח"כ הוא כבר יעלה בסביבות ה- 350 ש"ח. עדיין לא טעמתי, אבל מי שחובב ברבנים ופור רוזס בפרט, הסינגל בארל יכול להיות אטרקציה מעולה. אגב, בארה"ב יש גם סינגל בארל בחוזק של 50.5%

תמונה ?

קניתי שבוע שעבר את הפור רוזס... עוד לא נפתח לא אוהב בורבונים כל כך

אבל כאספן כפייתי של וויסקים לא יכולתי להרשות לעצמי לפספס במחיר הנ"ל, המחיר הרשמי בחנות של הסקוטית הוא 450 שח אבל בפרסום הוא עומד על 380, בכל אופן במחירי דיוטי הוא בסבביות ה40 דולר כך שלכאן או לכאן משתלם רק נקווה שיהיה טעים אם לא יש לו מקום בארון בכל מקרה צ'ירס!

פור רוזס זינגל בארל-

אני חושב שאני אלך עליו....

ולדא דיברתי בקטע של לקנות את האדברג.... סתם ציינתי עובדה משעשעת..... בכל זאת, 4.5 ליטר וויסקי לחברה שמייצרת גם בקבוקים ננסיים.....

אלך על הפור רוזס התכוונתי.... אם זה רק 40 דולר בדיוטי.... אז אבקש ממישהו שנוסע לקנות שם....

קניתי שבוע שעבר את הפור רוזס... עוד לא נפתח לא אוהב בורבונים כל כך

אבל כאספן כפייתי של וויסקים לא יכולתי להרשות לעצמי לפספס במחיר הנ"ל, המחיר הרשמי בחנות של הסקוטית הוא 450 שח אבל בפרסום הוא עומד על 380, בכל אופן במחירי דיוטי הוא בסבביות ה40 דולר כך שלכאן או לכאן משתלם רק נקווה שיהיה טעים אם לא יש לו מקום בארון בכל מקרה צ'ירס!

אני רוצה רוצה פרטים בבקשה

אני שוקל לרכוש לעצמי את הבקבוק לכבוד ראש השנה, 1. מה התכולה של הבקבוק (0.75 או 1 ליטר)? 2. כמה לדעתכם הוא יעלה \ עולה בדיוטי פרי? האם כדאי לרכוש במחיר האטרקטיבי של מועדון הויסקי או שבכל מקרה בנתב"ג זה יהייה יותר זו (אני כנראה טס לאירופה אחרי החגים - לא בוער לי לחכות קצת בשביל לחסוך הרבה).

הבקבוק 0.7 ליטר. ראסטי, יש בדיוטי? שאלתי ואומרים שאין..

מה דעתך? האם זה כדאי?

אני בהתלבטות

בדיוטי שלנו אין כרגע אבל לא חסרים דיוטים בעולם שיש להם...

בכל מקרה הוויסקי עולה בעולם באזור 40$ בדיוטים ובארה"ב לכן המחיר של עמותת הוויסקי מוצלח מאוד מלבד זאת הכמות מוגבלת ועד סוף אוגוסט להוציא 200 שח לדעתי על וויסקי שקיבל ציונים גבוהים ויפים משני בכירי טועמי וויסקי בעולם ועוד לא צריך לבזבז חיפוש בחו"ל נשמע לא רע בכלל בעניין הטעם אני לא חובב בורבונים ופור רוזס לא נחשב בורבון מוצלח במיוחד אבל הבקבוק הנ"ל נראה כרכישה כדאית במחיר כזה במיוחד לאור המחיר "האמיתי" של היבואן אז זרמתי בקבוק פור רוזס רגיל עולה קרוב למחיר הנ"ל אז ככה שזה לא נורא, אבל אצלי יקח זמן עד שהוא יפתח אני אחכה לחברים חובבי בורבון שיבואו לביקור ואז נזרום עד אז הוא יפה על המדף, לסיכום למראית עין קנייה כדאית מאוד בארון או כמתנה!

תמונה ?

סתגל למעלה

אם כבר אז כבר....

טוב, אז אם כבר התחלנו לדבר על בורבון סינגל בארל, מישהו טעם את הסינגל בארל של ג'ק דניאלס? קיבלתי עליו המלצה בחום.....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר