ברז גינס לחתונה

שלום לכם, אנו מעוניינים להביא ברז של בירת גינס לחתונה שלנו, מישהו יודע איזה מקום נותן שירות כזה? (שאלנו כבר את הקייטרינג, גם את גן האירועים..) תודה! אפרת ויאיר

ברז גינס

החברה המרכזית למשקאות קלים (קוקה קולה) זה ידרוש פתיחת כרטיס חד פעמי על שם עסק

קודם כל, מזל טוב!!!

מזל טוב לרגל חתונתכם, לפני הכל ועכשיו לעניינים, בתור בעל עסק המתעסק במשקאות חריפים ובמשקאות בכלל יש שתי חברות עיקריות "קוקה קולה" שהוזכרה, ו"טמפו" הישראלית יותר, עכשיו בקשר לברזי בירה... אני יודע שטמפו מספקים גולדסטאר, מכבי והייניקן, וקוקה קולה מספקים קרלסברג, טובורג, פאולנר (בירה עכורה ובהירה ולדעתי מצוינת) אבל בקשר לגינס... איי:( אני באמן לא יודע, אני יודע שבארץ אין לזה כל כך ביקוש, הייתי מפנה אותך אל המקור המתבקש, בר אירי איכותי לא איזה מקום פלצני אלא אחד שבאמת מגיש דברים כאלה, דוגמא הבלפסט בבאר שבע, בר אירי מצוין, יש עוד שאני לא זוכר כרגע אבל לא חשוב

זה יכול להיות דווקא פשוט

אין אולם אירועים כיום שאין לו ברז בירה. גם אם הברז הוא של קרלסברג או טובורג אתה יכול פשוט להביא חבית גינס שתעלה לך בין 350 ל450 שקל ולחבר לברז הקיים. יהיה לך הרבה יותר קל ופשוט לנסות לקנות את החבית דרך בעל פאב ולאו דווקא דרך המפיץ.

בפירוש לא!

מערכת הברז של גינס שונה מכל האחרות לא לחבר חבית לברז לא שלה... כפי שכבר נאמר יש לפנות לקוקה קולה ולדבר איתם בקשר להשכרת ברז עגלה ניידת, לנסות לעשות זאת דרך האולם\גן האירועים יהיה מהלך יותר מוצלח כי הם כבר איתם בקשרים עסקיים סביר להניח ואולי תתקמבנו על מחיר, מזל טוב! במידה והם עובדים עם טמפו, תבקשו מרפיס בהחלט לא אותו הדבר אבל יש לכם את הגב של האולם אז זה יעזור לכם, ויחסוך הרבה טירחה.

תגיד אתה רציני?! מזה השטויות האלה..

אין מצב גבר!!!!!

אחי,לברז גינס יש מערכת קירור שונה משל חביות בירה אחרות ושלא נדבר בכלל על הבלון גז שמורכב מ-40% Co2 ומ-60% N2.... בחיים לא יכול להיות מצב כזה שתמזוג גינס מהחבית עם ברז,מערכת קירור ובלון גז שהם לא של גינס!!! אין סיכוי בעולם שיצא לך משהו נורמלי שאפילו מזכיר בקרוב פיינט גינס כהלכתו

קודם כל, מזל טוב!!!

מזל טוב לרגל חתונתכם, לפני הכל ועכשיו לעניינים, בתור בעל עסק המתעסק במשקאות חריפים ובמשקאות בכלל יש שתי חברות עיקריות "קוקה קולה" שהוזכרה, ו"טמפו" הישראלית יותר, עכשיו בקשר לברזי בירה... אני יודע שטמפו מספקים גולדסטאר, מכבי והייניקן, וקוקה קולה מספקים קרלסברג, טובורג, פאולנר (בירה עכורה ובהירה ולדעתי מצוינת) אבל בקשר לגינס... איי:( אני באמן לא יודע, אני יודע שבארץ אין לזה כל כך ביקוש, הייתי מפנה אותך אל המקור המתבקש, בר אירי איכותי לא איזה מקום פלצני אלא אחד שבאמת מגיש דברים כאלה, דוגמא הבלפסט בבאר שבע, בר אירי מצוין, יש עוד שאני לא זוכר כרגע אבל לא חשוב

מה קשור פאולנר לחברת קוקה קולה?

אחי תן לי לעדכן אותך, קוקה קולה מייבאים את:קרלסברג,טובורג גינס וויינשפן. טמפו לאומת זאת:גולדסטאר, הייניקן,פאולנר ומרפיס.

זה יכול להיות דווקא פשוט

אין אולם אירועים כיום שאין לו ברז בירה. גם אם הברז הוא של קרלסברג או טובורג אתה יכול פשוט להביא חבית גינס שתעלה לך בין 350 ל450 שקל ולחבר לברז הקיים. יהיה לך הרבה יותר קל ופשוט לנסות לקנות את החבית דרך בעל פאב ולאו דווקא דרך המפיץ.

זה ממש לא מה שאתה אומר.

אחי אתה סתם מטעה אנשים החיבור של חבית רגילה לא תואם לחבית של גינס והגז הוא גז שונה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר