על איזו חנות משקאות זולה בת"א אתם ממליצים?

כל רעיון יעזור תודה דפי

בבקשה

אליעזר מלך המשקאות - העליה 42 ת"א - 03-6835982 משקאות תל אביב - צ'לנוב 46 ת"א - 03-6878429 דרך היין - החשמונאים 93 ת"א - 03-5619263 חינאווי ג'ורג' - נחום גולדמן 8 יפו - 03-6831538 חינאווי ניקולא - יפת 3 יפו - 03-5067421/5 שר המשקאת - שלבים 4 ת"א - 03-5188439 אני בד"כ קונה בבית היין (העליה 26, 036824022).

תודה תודה וגם תודה :)

למקס...

תגיד, מה טווח המחירים בחנויות אלה? ואיזה מן החנויות הקרובה ביותר למרכז עזריאלי? אני פשוט לא כ"כ מתמצא בת"א... אשמח אם תעזור לי

בכיף

כשאתה אומר טווח המחירים, לאילו מוצרים אתה מתכוון? אני אתן לך כמה מוצרים שאני רוכש שם: סטולי (ליטר) - 55 ש"ח קטל 1 - 110 ש"ח סמירנוף טעמים - 62 ש"ח בושמילס (700 מ"ל) - 120 ש"ח ג'ק דניאלס (ליטר) - 220 ש"ח בקרדי (ליטר) - 90 ש"ח ערק - 14 ש"ח סאוטרן קומפורט (ליטר) - 160 ש"ח בכל אופן, חלק מהמוצרם ניתן להשיג ביותר זול (שלא נדבר על מחירון סיטונאי לעסקים בכלל..) בכמה מהמקומות, פשוט אין לי כוח להתרוצץ ברחבי ת"א בשביל כמה שקלים פה ושם. כמו שכבר אמרתי, אני קונה בבית היין,כשהבעלים נמצא אני מקבל מחירים יותר נמוכים. בקשר ל"הכי קרוב לעזריאלי", אם אתה מתכוון להליכה ברגל אז אף אחת מהחנויות לא כ"כ קרובה (בהתחשב שתצטרך לחזור עם כל האלכוהול ברגל). תכנס לאתר mapa.co.il, ותבדוק.

אוקיי...ו...

תודה! נשמע אחלה... מה לגבי פינלנדיה ליטר? והמחירים מתייחסים לגבי החנות בית היין כן?

המחירים מתייחסים

לבית היין, ואצל "אליעזר" המחירים די דומים.. האמת שאני לא שותה פינלנדיה, אבל ראיתי שיש ליטר, גם שאלתי כמה זה עולה אבל אני לא ממש זוכר.. הכי טוב שתתקשר לכל החנויות שמענינות אותך ותברר, הם נותנים מחירים בטלפון.. על מוצרים יותר יקרים יש מצב לקבל הנחה. שמע, סה"כ הם די הוגנים שם, ראיתי את המחירונים הסיטונאים שלהם, וההפרשים לא ענקיים בין מה שהם מציעים לעסקים וללקוחות פרטיים.

תודה רבה! עזרת לי מאוד.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר