שרידנס

שרידנס

קנתי לא מזמן בקבוק שרידנס וממש אהבתי אותו הוא כמעט נגמר תוכלו להמיליץ לי על משהו דומה באותו סגנון? נ.ב יש לי כבר אמרולה ובייליס תודה על העזרה

הלו מישהו ??

נסה את אלו:

TALEA - אמארטו שמנת DOOLYS- ליקר טופי ע"ב וודקה ושמנת TIA LUSO- ליקר קפה מעולה של טיה מריה בתוספת שמנת. לאייריש קרים של בייליס יש תחליפים זולים הרבה יותר וסבירים באיכותם. (פיני'ס, קונינגס קרים, אוטום קרים, קרוליינס'). המחיר של בייליס כלל לא פרופורציונאלי ולא מוצדק לרמת המשקה ואורך חיי המדף הקצרים שלו.

הלו מישהו ??

פסטיסו לך ללמוד!!!!!

נסה את אלו:

TALEA - אמארטו שמנת DOOLYS- ליקר טופי ע"ב וודקה ושמנת TIA LUSO- ליקר קפה מעולה של טיה מריה בתוספת שמנת. לאייריש קרים של בייליס יש תחליפים זולים הרבה יותר וסבירים באיכותם. (פיני'ס, קונינגס קרים, אוטום קרים, קרוליינס'). המחיר של בייליס כלל לא פרופורציונאלי ולא מוצדק לרמת המשקה ואורך חיי המדף הקצרים שלו.

תודה את ה-TIA LUSO

אפשר להשיג בארץ או רק בדיוטי ? ואשמח לשמוע על עוד משקאות שמנת בסגנון

האם ניתן לרכוש רק את הליקר הלבן של השרידנ'ס?

פסטיסו לך ללמוד!!!!!

עירד לאן נעלמת?

הנה אני פה...

תודה את ה-TIA LUSO

אפשר להשיג בארץ או רק בדיוטי ? ואשמח לשמוע על עוד משקאות שמנת בסגנון

אפשר

מיובאת דרך אקרמן אמור להיות ברוב החנויות

נסה את אלו:

הייתי הולך על הפיניס'

שרידנס

קנתי לא מזמן בקבוק שרידנס וממש אהבתי אותו הוא כמעט נגמר תוכלו להמיליץ לי על משהו דומה באותו סגנון? נ.ב יש לי כבר אמרולה ובייליס תודה על העזרה

ליקר מוצארט - ליקר שוקולד חביב.

עירד לאן נעלמת?

אור ויינר מראשון?

האם ניתן לרכוש רק את הליקר הלבן של השרידנ'ס?

תמצא מישהו שרוצה את השחור ותתחלקו בבקבוק

הייתי הולך על הפיניס'

?<?

אור ויינר מראשון?

לא, מהקריות.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר