בקבוק פליירינג

בקבוק פליירינג

מאיפה ניתן לקנות בקבוק מיוחד לפליירינג..(אתר מהארץ כי אני לא יכול לקנות מחו"ל..)

יש בארגל

רח' שלבים בת"א, חפש ב-144.

יש להם אתר..?

לא

כמה עולה

וכמה עולה בקבוק כזה יש לך מושג..!?

לא בטוח, אבל

100 שח לבקבוק ד"א שאלה קצת רצינית, בעל בר יעדיף מישהו רק בגלל שהוא יודע להעיף בקבוק בדאבלספיין לשייקר?!

אם בלחץ אחד הברמנים שלי יעשה פלרינג

אני יעשה לו דאבלספין לתוך הסלקציה וישאיר אותו בחוץ. זה עונה על האלה?.

חח גדול !!!

בקבוק פליירינג

מאיפה ניתן לקנות בקבוק מיוחד לפליירינג..(אתר מהארץ כי אני לא יכול לקנות מחו"ל..)

היי איציק

יש לי בקבוק פלירינג שהבאתי מחו"ל לפני שנתיים ואין לי כבר צורך בו במחיר מצחיק. ארגל יקרים בטירוף. שלח לי מייל ל-stl34@walla.co.il

לא בטוח, אבל

100 שח לבקבוק ד"א שאלה קצת רצינית, בעל בר יעדיף מישהו רק בגלל שהוא יודע להעיף בקבוק בדאבלספיין לשייקר?!

ממש לא אבל....

ברמן בעל "יכולות פלייריסטיות" כשהן מומשות ללא שבירות לרוב,יתגלה כהרבה יותר אטרקטיבי(אין על כך ויכוח ועוררין).טיפ קטן ממני,לא לספר אפילו על יכולות הפלייר שלך,צבור ביטחון שבוע שבועיים נטולי פלייר,במקביל תרגל בפתיחות על משטח הגומי שברצפת הבר ואז כשאתה צברת את הביטחון הדרוש התחל בלהטוטים "מינורים" ועלה אט אט...אף בעל בר לא יתנגד כל עוד ואתה לא גורם נזק.

האם חזר לו עידן הזהב של הפורום ?

he he he not yet hotshot

still traveling,coming back on the 5th of September. preper for comeback dear buddy: ) would B nice to catch up for a while when i go back chemp cya soon!

חח גדול !!!

מדבר מניסיון

בעלי בארים אפילו נוטים להעדיף את הברמנים שיודעים את מגבלותיהם ואת מקומם, ויצא לי לפגוש כמה שאף מתעקשים שלא ייעשו להטוטים כאלה או אחרים בפאב, מכיוון שעם הביטחון באה האכזבה, בקבוק אחד נופל, והופ, צריך לנקות בטירוף ושברים ויכול להיות שמישהו נפגע....בקיצור יש אנשים שהגיעו למסקנה שזה לא משתלם

אפ זה פליירינג עבודה אז אני לארואה בעייה

כמובן שלא צריך להגזים אבל יש כמה ביצועים שמתאימים לעבודה ואפילו חוסכים בזמן, לגבי שבירות , אני לא מכיר בר בלי משטחי גומי...

מה הוא בקבוק פליירינג..?

מה זה בעצם בקבוק פליירינג ממה הוא עשוי מה אם הוא נופל הוא לא נשבר..?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר