חברים, אני צריך עזרה

מחר יש ישיבת ברמנים ועד אז אני צריך לשכתב את כל ספר החוקים של הבר. בעקרון יש לי את הרוב אבל אני צריך לסגור כל מיני פינות ובעיקר לודא שאני לא שוכח כלום. יש מצב שהאחראי בר פה שולחים לי את הנהלי בר שלהם? אני צריך עוד רעיונות לדברים שצריך לעשות, במיוחד בכל מה שקשור למילוי ושמירה על הסדר ע"י הבארבקים שלי. אשמח לכל רעיון ועזרה שהם. אם צריך, תשלחו לי למייל: orreches@gmail.com

נהלים\נהלי משמרת בר

ישנם כמה וכמה פרמטרים חשובים לגבי ניהול בר חשוב לגלות את הצורך ואז בעצם לתרגם אותו לביצוע. אינני יודע איזה בר אתה מנהל אך אני מניח שקיימים פחות או יותר אותם תקלות\בעיות וכו' שצריך וכדאי לטפל ולהזכיר. אני ממליץ לך להוציא דף נהלי פתיחת משמרת ובזמן עבודה ודף סגירת משמרת ומשם לעבור על הסעיפים מה צריך, כדאי ,מותר ואסור. מנסיוני אני ממליץ לך להעביר את הישיבה באווירה נוחה ולא מאיימת .ויותר מזה בשבוע שלאחר הישיבה לוודא ביצוע של הדברים תוך כדי משמרת [הרלוונטים כמובן לאותו רגע]ולמחרת ,ברגע שתקפיד על הנהלים שאתה מכתיב ביושרה מלאה תוך כדי ביצוע שלך הם יעשו עי" שאר הצוות בהצלחה.זה היה על קצה המזלג מקוה שמשהו מזה יעזור..........

אור אח שלי .... (עיניים)

שולחת לך את ההערות שלי לישיבת צוות. כבר מאוחר ואני לא אערוך ואשכתב את הכל. כלומר יש דברים שאולי בכלל אבל בכלל לא נוגעים אליך, ושם מן הסתם לא תבין, אבל יש דברים שקשורים לכל בר בעולם... המסמך כתוב כבר גם עם הערות ביניים שמשקפים את הנימה ואת הלך הרוח שבהם הם נאמרים.... רק מקווה שאולי אפילו נקודה אחת תעזור לך, ועשיתי את שלי... עירד

את לגמרי צודקת!

להגיע עם חולצה למשמרת זה באמת חשוב היה קטע שעזרתי לי, בעיקר בכל מה שקשור לתקשורת. תודה לך וגם לאליהו מתחתי

נהלים\נהלי משמרת בר

ישנם כמה וכמה פרמטרים חשובים לגבי ניהול בר חשוב לגלות את הצורך ואז בעצם לתרגם אותו לביצוע. אינני יודע איזה בר אתה מנהל אך אני מניח שקיימים פחות או יותר אותם תקלות\בעיות וכו' שצריך וכדאי לטפל ולהזכיר. אני ממליץ לך להוציא דף נהלי פתיחת משמרת ובזמן עבודה ודף סגירת משמרת ומשם לעבור על הסעיפים מה צריך, כדאי ,מותר ואסור. מנסיוני אני ממליץ לך להעביר את הישיבה באווירה נוחה ולא מאיימת .ויותר מזה בשבוע שלאחר הישיבה לוודא ביצוע של הדברים תוך כדי משמרת [הרלוונטים כמובן לאותו רגע]ולמחרת ,ברגע שתקפיד על הנהלים שאתה מכתיב ביושרה מלאה תוך כדי ביצוע שלך הם יעשו עי" שאר הצוות בהצלחה.זה היה על קצה המזלג מקוה שמשהו מזה יעזור..........

Hey Coach

מה קורה יא גיבור?

מה קורה תלם?

אתה עדיין בנמל?הכול בסדר שם? אני כרגיל הרבה אופניים [שידרגתי שוב הפעם קצת הגזמתי]בר קצת 3 פעמים בשבוע מרביץ צייסרים של סיידר צלול ולימודים

את לגמרי צודקת!

להגיע עם חולצה למשמרת זה באמת חשוב היה קטע שעזרתי לי, בעיקר בכל מה שקשור לתקשורת. תודה לך וגם לאליהו מתחתי

דווקא השורה עם החולצה מופיעה עם סימן שאלה בסוף....

אני מתארת לעצמי שאתה מדבר על שתי הפיסקאות של התיקשורת בין הברמנים במקרים של חוסרים ויציאה מהבר. גם הקטע של הלחזיר את המנה חשוב בעיניי. ותופס לגבי עבודה בכל מקום. בין אם זו מנת אוכל או אלכוהול. ד"א - מה עם הנוסחאות האלו שדיברנו עליהן? אני עדיין מחכה...

חברים, אני צריך עזרה

מחר יש ישיבת ברמנים ועד אז אני צריך לשכתב את כל ספר החוקים של הבר. בעקרון יש לי את הרוב אבל אני צריך לסגור כל מיני פינות ובעיקר לודא שאני לא שוכח כלום. יש מצב שהאחראי בר פה שולחים לי את הנהלי בר שלהם? אני צריך עוד רעיונות לדברים שצריך לעשות, במיוחד בכל מה שקשור למילוי ושמירה על הסדר ע"י הבארבקים שלי. אשמח לכל רעיון ועזרה שהם. אם צריך, תשלחו לי למייל: orreches@gmail.com

הייתי צריך למצוא מאיזה דיסק שכוח את הנהלים, מקווה שעדיין אקטואלי

בכל אופן קח בחשבון שזו הגירסא הכי קרובה למציאות של מה שהייתי רוצה שיקרה כרגע, אבל לצערי חלומות לא מתגשמים תמיד אז בהצלחה וכמובן שההתאמה היא לבר בו אני עובד בר 16 מקומות ישיבה , 2-3 ברמנים במשמרת וכ200 מקומות בפאב עצמו ועוד 100 או יותר בעמידה בלחץ(שורה שנייה) ותהיה התאמה נוספת בקרוב אחרי שהבר חוץ החדש יפתח ויושלם לשביעות רצוני(או לפחות קרוב לזה) שוב בהצלחה נ.ב. אני רק שיכתבתי הקרדיט למנהל בר הקודם פדנט לא קטן וחבר קרוב

דווקא השורה עם החולצה מופיעה עם סימן שאלה בסוף....

אני מתארת לעצמי שאתה מדבר על שתי הפיסקאות של התיקשורת בין הברמנים במקרים של חוסרים ויציאה מהבר. גם הקטע של הלחזיר את המנה חשוב בעיניי. ותופס לגבי עבודה בכל מקום. בין אם זו מנת אוכל או אלכוהול. ד"א - מה עם הנוסחאות האלו שדיברנו עליהן? אני עדיין מחכה...

ממזמן התפרסם...

ויש עוד הרבה בדרך, אבל זה יקח קצת זמן. מעורבב, משוקשק ואלכוהולי.

חברים, אני צריך עזרה

תודה לכולכם!

היום אני מסיים ומפרסם את זה לשאר העובדים, נראה מה יגידו.

מה קורה תלם?

אתה עדיין בנמל?הכול בסדר שם? אני כרגיל הרבה אופניים [שידרגתי שוב הפעם קצת הגזמתי]בר קצת 3 פעמים בשבוע מרביץ צייסרים של סיידר צלול ולימודים

אני? הלכתי בדרכם של אלו שלפניי

ועזבתי כל עוד נפשי בי, עם לא מעט הרגשות שליליות, אבל הכל לטובה, עכשיו אני צלם במשרה מלאה, עובד דירה עוד כמה ימים, אם הייתי מאמין באלוהים, הייתי אומר ברוך השם.

לגבע

אני מבין אותך מאוד ,אתה תצליח בכול מה שתעשה דבר איתי וספר לי בארבע עיניים [או אוזניים]

קוש של תיזי

לנדאו?

מה קורה מקולקלי?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר