חדשות הוודקה להיום- סמירנוף בלאק ב- 80 ש"ח :)

?

מהה!?

איפה!?

?

כן כן, בדיוק כמו שקראתם. בחנות בחדרה

מדובר בבקבוק הקודם של סמירנוף בלאק ( 1 ליטר) לא מזמן יצא הסמירנוף בלאק בעיצוב חדש ולמיטב ידיעתי לא נעשה שינוי כלשהו בוודקה עצמה אבל הוא עולה פאקינג' בסביבות ה 180 ש"ח לליטר. הסיבה למחיר המטורף שאני השגתי היא כנראה, הטבה שקיבל בעל החנות מהיבואן (לפי מה שהבנתי-ארגז חינם) אז הוא כל פעם שוחט עוד ועוד את המחיר כי ממש אין ביקוש לוודקה הזו.. שתייני וודקה (אפילו רוסים) פשוט לא מכירים אותה ו/או לא מודעים לתכונות הפונקציונאליות שלה.. מי שמעוניין שייצור איתי קשר.. לא יודע כמה עוד יש לו במלאי. רון

אני לא יודע איך ליצור איתך קשר אבל

האימייל שלי זה feldsherdani@walla.com ואני מעוניין.. אז דבר איתי כשתוכל

מעוניין ועוד איך מעוניין

ואני עוד יותר מעוניין אם שתית אותה, ואתה בעצמך יכול להעיד שזה לא זיוף. מסנג'ר maxfainberg@hotmail.com

אני לא יודע איך ליצור איתך קשר אבל

האימייל שלי זה feldsherdani@walla.com ואני מעוניין.. אז דבר איתי כשתוכל

תודה רבה רון.. יש שם עוד מציאות שכדשי לדעת עליהן לפני שאני בא ??

בשמחה חבר... לגבי מציאות נוספות-

אמור להגיע לשם בשבוע הבא הברנדי תפוזים של כרמל שכבר דיברנו פה עליו רבות (תוכל גם לראות אותו באתר של היקב). יש שם גם פרנו גירסא ישנה במחיר בדיחה יחסית (לא שהוא מצדיק גם את המחיר הזה..) יש הרבה מאד וודקות, סליבוביץ' וצויקה, מותגי וויסקי בסיסיים במחירים זולים יחסית, ועוד ועוד משקאות .. תהנה, רון

חדשות הוודקה להיום- סמירנוף בלאק ב- 80 ש"ח :)

תודה רון!

בשמחה חבר... לגבי מציאות נוספות-

אמור להגיע לשם בשבוע הבא הברנדי תפוזים של כרמל שכבר דיברנו פה עליו רבות (תוכל גם לראות אותו באתר של היקב). יש שם גם פרנו גירסא ישנה במחיר בדיחה יחסית (לא שהוא מצדיק גם את המחיר הזה..) יש הרבה מאד וודקות, סליבוביץ' וצויקה, מותגי וויסקי בסיסיים במחירים זולים יחסית, ועוד ועוד משקאות .. תהנה, רון

נסעתי היום וקניתי.. אחלה וודקה והיא לא מזוייפת.. ושוב תודה רבה לרון..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר