לעירד

אני מתנצל אם נפגעת!בטל הפסבדו!הבלבול לא אצלך אלא אצל טל .משמרת נעימה.

סבבה, קיבלתי. תודה.

ולכל מי שלא יודע מה זה "פסבדו"

זו מילה מצוחצחת ואקדמאית ל-"עלק"

למען האמת (ואם כבר חרגנו...) ,

פסבדו היא לא מילה מצוחצחת ואקדמאית אלא פשוט הצורה הלועזית (שלא לומר הצורה הלועזית שמקורה באנגלית תיכונה ובסיסה בלטינית) להגיד "לכאורה", "כביכול" או "כאילו".

איסליי

אמרת אותו הדבר שאני אמרתי, רק אחרת...

נכון.

אני סתם מתחכמת להנאתי במקומות מיותרים.

נכון......

גם אני....

יוסי

הכל נכתב ממקום אישי ואמיתי, יש שם הרבה דברים שלא ידברו (מבחינת הזדהות) לכל אחד אבל עדיין ישעשעו. והמשפט היה - "אני נראית כמו מישהי שעשתה צבא?" זה באמת משפט שאני אומרת. ואם היית רואה אותי היית מבין.... ואני מאוד גאה בכך שלא עשיתי צבא. אני בנאדם מאוד אידיאולוגי. ומיליטריזם פטריאכלי הוא לא חלק מהחיים שלי וגם לא יהיה. ועם זאת, אני לא כופה את דעתי ולא יוצאת ואומרת תפרקו את הצבא פשוט לא חלק מהמערכת הזאת באופן פרטי. לקחת משפט תמים וממש אבל ממש פירשנת אותו למקומות הזויים.... הבל בסיידר עירד

ואני מבין שהאידאולוגיה שלך

כוללת בתוכה גם כמה שיותר מילים בשפות שהם לא עברית: ראנר, פורר, באסקט, פאקינג (ולא להזכיר פסאודו). נו מילא, גם תסביך אדיפוס ואלקטרה זה סוג של אידאולוגיה

??????.....אה...... מה????????

"חלק מהאידילוגיה שלי כוללת בתוכה כמה שיותר מילים בשםות שהן לא עברית?" אח שלי, מה עבר עליך? טרקטור? אלה מילים שכל ברמן מקצועי וגם לא מקצועי יודע ומשתמש. וגם "שייקר" "בוסטון" פרימקסים" , שכחת את ה"באק-אפ" , וה"שאטים", וה"גומיות", סתם שתדע... ויש עוד ועוד, אתה רציני? פסאודו באת לטעון כנגדי משהו? לא ממש הבנתי... גם לקולנוענים תבוא בטענות שהם קוראים למצלמה שנישאת ביד -"הנד הלד" , לעגלה שעליה מצלמה נוסעת "דולי" , לקרטונים הלבנים שמחזירים את אור הפנסים "פלאייר". תבוא בטענה אל רופאים שלמחלות שלך ולתרופות שלהם יש שמות לועזיים? מצטערת, אבל העבודה על הבר היא מקצוע לכל דבר. ויש לנו ידע משלנו, אידיאולוגיות משלנו (לגבי המקצוע, ושיטות עבודה!!!!!! ולא לגבי פוליטיקה דת או אקטואליה.....) מיומנויות משלו, כלים ואביזרים משלנו, ושפה משלנו. דמיינתי, או שניסית לעקוץ אותי שהשתמשתי בשפה של "בר" בדיון ציבורי שעיקרו אלכוהול, ו"במונולוג" אישי-חווייתי מקצועי? ותסביך אלקטרה ותסביך אדיפוס הייתי מחשיבה בקטיגוריה של ארכיטיפים פסיכולוגיים ולא כאידיאולוגיות...... רוצה לשתף אותנו במשהו? אבל מה שעושה לך טוב אח שלי... שיהיה לך לבריאות. שבת שלום. עירד

דרך אגב

גם בר ואלכוהול הם לא מילים בעברית. גם פורום זו לא מילה בעברית. וואלה זו גם לא מילה בעברית. טוב די, אני הולך לישון.

אור, עקפת אותי בסיבוב....

רק תוספת קטנה לגיל/ה - דרך אגב.... גם אידיאולוגייה זה לא בעברית.... גם קטיגורייה זה לא בעברית........ גם ארכיטיפ זה לא בעברית........... גם פסיכולוגייה זה לא בעברית........ גם לא פטריאכלי, גם לא מטריאכלי, גם לא פסבדו, גם לא עלק, גם לא פיילות...גם לא ספיד... שכחתי מההודעה הקודמת... "גומיות" , אגב, זה כן בעברית. (מתקנת את עצמי...) תיהנה/תיהני מההעשרה... אין בעד מה.... מקווה שאין לך פסקל בבטן... והמבין יבין.... עירד

לא פסקל מטומטמת.... מסקל.... השעה והתשישות...

אחותכם קודמה... הרבה יותר אחריות....

??????.....אה...... מה????????

"חלק מהאידילוגיה שלי כוללת בתוכה כמה שיותר מילים בשםות שהן לא עברית?" אח שלי, מה עבר עליך? טרקטור? אלה מילים שכל ברמן מקצועי וגם לא מקצועי יודע ומשתמש. וגם "שייקר" "בוסטון" פרימקסים" , שכחת את ה"באק-אפ" , וה"שאטים", וה"גומיות", סתם שתדע... ויש עוד ועוד, אתה רציני? פסאודו באת לטעון כנגדי משהו? לא ממש הבנתי... גם לקולנוענים תבוא בטענות שהם קוראים למצלמה שנישאת ביד -"הנד הלד" , לעגלה שעליה מצלמה נוסעת "דולי" , לקרטונים הלבנים שמחזירים את אור הפנסים "פלאייר". תבוא בטענה אל רופאים שלמחלות שלך ולתרופות שלהם יש שמות לועזיים? מצטערת, אבל העבודה על הבר היא מקצוע לכל דבר. ויש לנו ידע משלנו, אידיאולוגיות משלנו (לגבי המקצוע, ושיטות עבודה!!!!!! ולא לגבי פוליטיקה דת או אקטואליה.....) מיומנויות משלו, כלים ואביזרים משלנו, ושפה משלנו. דמיינתי, או שניסית לעקוץ אותי שהשתמשתי בשפה של "בר" בדיון ציבורי שעיקרו אלכוהול, ו"במונולוג" אישי-חווייתי מקצועי? ותסביך אלקטרה ותסביך אדיפוס הייתי מחשיבה בקטיגוריה של ארכיטיפים פסיכולוגיים ולא כאידיאולוגיות...... רוצה לשתף אותנו במשהו? אבל מה שעושה לך טוב אח שלי... שיהיה לך לבריאות. שבת שלום. עירד

עירד יקירתי- וותרי. הגאון הזה כבר רגיל

להיכנס לפורום כאן,אחת לכמה חודשים ולהפליץ משהו באיזה שרשור בלי שום שייכות לפלנטה.

מירמור של משמרת #2

אני ממש מצטערת, אבל לפעמים זה לא רק הלקוחות שמחרפנים אותי. מירמור של איך או עם מי לא לעבוד.... בקבוק עם פורר מתהפך במקרר אמבטייה, ואף אחד לא יהפוך אותו חזרה. שיישפך הכל בתוך המקרר, זה לא אני שמשלם ולא אני שינקה, יש את הברמנים של מחר, אה, אני עובד מחר? אל תדאגי לי, זה לא אני שאעשה מקררים.. למה הברמן שריסק בקבוק בתוך המקרר כבר לא בסביבה? אה, כי עכשיו הוא עובד עם המקרר השני, וגם ככה אני ספגתי את רוב הרסיסים. מזל שאני שמאלית ושהיד שנכנסת למקרר היא ימין, אחרת עוד הייתי נאלצת להפסיק לעבוד במשמרת, לא, זה שנחתכתי ויורד לי דם זה סבבה, מעכשיו אין אקסל. וודקה קרנברי לכולם. כל הכלים של השטיפת שאטים מדידה בכל עמדות הספיד עכורים- חומים, כתומים, צהובים, לבנים (מהאניס) ומה לא, פאקינג תשפוך ותפתח את הברז, מה נהיה? הבאסקטים מפוצצים, ואף אחד לא יקרא לראנר שיבוא לקחת, ישימו כוס על כוס על כוס על כוס עד שכולן תתרסקנה אחת על השנייה, וכך גם עם הפיילות, הפחים וכל דבר אחר. וברור ש-כשתרים את השקית זבל השחורה שמפוצצת בקבוקי זכוכית (כי שקיות מיחזור ברור ששכחו להזמין...) אז השקית תיקרע והכל יתרסק עליך, איך לא חשבת מראש לשים שתיים אני לא מבינה... מה הפאקינג בעיה של ברמנים לערוך אחרי שהם מזמינים אוכל? הרי שכשהאוכל יגיע אתה תהיה עסוק במשהו אחר נכון? אה, האוכל הגיע ואין מזלגות, ברור. אם היית בא לערוך כשהזמנת אולי היית מגלה בזמן והלקוח שלך לא היה צריך לחכות רבע שעה נוספת שיביאו לו מזלג וייאלץ לשבת ולהסתכל על האוכל ושייזל לו הריר, בטח שהוא יתעצבן, באמת נראה לך שככה מרוויחים טיפ?????? למה ברמניות בלונדיניות (לרוב) ויפות (מאוד) תמיד זזות כאילו הן בסרט סלואו מושן? ואותי שמו על מהירות ספיד, אם אני אתקל בה עוד פעם אחת נראה לי אני בטעות אעיף אותה על הרצפה, מאמי, חבל על החולצה הלבנה שלך שתימרח על הגומיות השחורות, לא בא לך להעביר הילוך? תעזרי לי יותר אם פשוט תעמדי בצד.... ואחרי זה אומרים שאין ברמניות טובות שגם נראות טוב, מעניין באמת למה.... וכן, ציפורניים (ארוכות ומודבקות) לפעמים נשברות כשפותחים פחיות של רדבול אקסל, ברמנית זה לא דוגמנית, ושמישהו יסביר לך את ההבדל. ולא, את לא תפתחי חמש מראש! (או תבקשי ממני לעשות את זה בכל פעם) כי אז אין גאזים, והמשקה חוזר, את תשלמי על זה? וכשזה חוזר אז תשפכי! ואל תשאירי כמו פסל סביבתי באמצע הספיד, כי גם אם תפליצי לתוך זה הגאזים לא יחזרו... למה אני הבנאדם היחידי ששוטף את הצ'ייסרים והשאטים בכיור? אה ברור, רק נשים יודעות לשטוף כלים, תודה על המחמאה. וחוץ ממני ואותה בלונדינית שכבר העיפו הביתה (לא אני! הבעלים!!!) אין עוד בחורות בבר.... למה להביא מתלמד ביום הכי חזק? אה, כדי לחסוך כסף בשעות של הברמנים. גאוני, וכל הביטולים שלו במחשב וכל הטעויות וכל השאלות שלו באמצע שיא הפיק לא עולות לנו זמן וכסף... ולמה האחראי בר תמיד חייב לומר לי, עירד אני צריך אותך בחוץ. מה יש, אני לא יכולה "לנוח" לפעמים בבר בונים בפנים ??? סבבה, פעם הבאה אני אבוא בלי מייק-אפ ואיפור ונראה אם תרצה שאני אשרת לקוחות...לא אני לא נראית טוב בכלל, זאת אשלייה אופטית מאמי, למה נראה לך למדתי במקום קורס ברמנים קורס קוסמים? למה אף ברמן לא יכול להגיע עם פק"ל של מצית, פותחן יין/בירות, ועט, ותמיד כשאני אתן את העט לברמן אחר ה"לקוח" יאבד אותו, לך תגיד ללקוח לחתום עם הסטירר ותעזוב אותי בשקט... למה מי שבונה את התפריט במחשב לא יודע לקרוא א-ב. רוסקי סטנדרט הופך לוויסקי סטדנרט, שנאפס לצ'נאפס, קרנברי לקרמברי, ולא, זה לא טעות כתיב, זה מה שהוא חשב... ולא, עירד מ.צ זה לא משטרה צבאית וגם לא מזרון צבאי. אני נראית כמו מישהי שעשתה צבא? ברמן אח שלי, מביאים לנו באק-אפ לכוסות בירה, מה ההיגיון לשים את זה בארון עם דלתות מרחק שני מטר מהברז, יש לך מול הברז מדף פתוח, אתה מנסה לשרוף קלוריות או לחרפן אותי? למה הצרפתים האלה תמיד חושבים שאני אצא מהבר בשיא הלחץ כדי לטפל בהם, כן, ברור, תבקש מהברמנית שתצא ותמצא לך מקום לשבת על הספות זה נורא הגיוני, ולא, בקבוק יין של 170 שקל ממש לא מדרבן אותי... ז'ה נה קומפרומפה מיסייה, אווידאמו, פורקואה נו? אפכ'ה (פוטאטכ') אפכ'ה, אטוטאלור, מארד, פילס די פוט.... (ולמקרה שאין הבנה בצרפתית, הכי חשוב לדעת ש"פילס די פוט" זה בן-#&^%) למה קשה לאחרים לקחת במקרר אמבטייה גם מהבקבוקים ה"אחוריים", אה, זה ממש מגניב לראות אותם מתגלגלים ומתרסקים.... מה אני אעשה עכשיו? אגב, עכשיו נזכרתי יש מקרר נוסף. וואלה עירד, וודקה קרנברי? בשבילי? מאיפה הבאת? תודה. למה הלקוח הכי שרוט והכי שיכור של סוף הערב תמיד חייב להידבק אליי? אולי בגלל שאני הבחורה היחידה בכל הבר? או שבאמת רואים עליי שגם אני כזאת שרוטה? טייקס וואן טו נואו וואן... למה הברמן בסגירה היה חייב לשפוך את הפיילה של הקרח באמצע הבר, על הגומיות, אה וואלה? קרח נמס? לא ידעתי איזה נס, ועד אז מה יהיה? ואם אני אחליק ואשבור משהו אתה תשלם לי פיצויים? אבל טוב שהזכרת לי שטופס 101 עדיין לא מילאתי... למה כשהברמן השני בסגירה מביא ארגזים אחד אחד, אז אני אומרת לו "כנס לבר" ומנסה לקצר את התהליך ומביאה שניים שניים הוא לוקח לי אותם בכוח מהיד באמצע הדרך, אה כפרה, ברור, אתה דואג לרחם שלי, אתה מתכנן לעשות לי ילד? אם לא הייתי יכולה לא הייתי מרימה. גם עם כתף פרוקה, לי זה יותר נראה כמו האגו הגברי שלך שנפגע... למה האחראי בר אומר לי לתקן ולהעיר לברמנים אחרים, תן לי לעבוד ותעזוב אותי בשקט... לא רוצה להעיר לחברים שלי לעבודה, הם צריכים לדעת לבד, אני לא צריכה לדאוג שיידעו ולא צריכה לדאוג שיהיה להם איכפת. זה התפקיד שלך יקירי, אלא אם כן אתה רוצה להציע לי אחוזים על ניהול... ותמיד יש את הלקוחות שיבקשו היינקן, "אין היינקן יש קרלסבג", "היינקן", "לא... אין היינקן יש קרלסברג" "מה אין היינקן?" "לא... יש קרלסברג" "טוב אז תביאי גודלסטאר" "אין גולדסטאר יש טובורג" "טוב אז תביאי היינקן" אהההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והברמן לידי קולט את הווריד המרוקאי מתחיל לעלות ומנסה להרגיע (אותו אחד שישפוך את הקרח על הגומיות...) ... "מה יש לך עירד? פה זה שכונה, מה את לוקחת ללב, תורידי הילוך..." להוריד הילוך נקרא לעבוד במזבלה? לא יכולה לא יכולה לא יכולה! אני יודעת אני יודעת אני יודעת, אני קטנונית אכזרית ובכיינית, ונאצית בלי שום סיבה. למה אתם לא מבינים שכל שנייה שאתם מנסים לחסוך מתוך עצלות נטו רק תתקע אותנו יותר מאוחר לרבע שעה? אההההההההההההה??????????????? כל הזכויות ל- "מירמור של משמרת למה למה למה תמיד למה למה למה" שמור לראסטי נייל בע"מ באשר הוא.... סליחה תודה וסליחה.

וואו.... הגעתם רחוק...

קודם כל, ברכותי על כל המירמורים שכתבו כאן, גרמתם לי כמה שעות טובות של צחוק... וכמה שזה אמיתי.... מסכים עם הדברים, לקוחות יכולים להיות חארות קטנוניים וקנטרנים לפעמים... אבל בל לנו לשכוח שהם אלה שממנים את הטיפים, ובסופו של דבר, את המשכורת, כיום אני כבר לא עובד כברמן.... אבל כשהייתי, אני יכול להרים ראש בגאון ולהגיד שהייתי מכין כל קוקטייל שהלקוח ביקש, בוער או לא, מסובך או לא, (למרות שאני מבין ומזדהה עם אלה שלא מכינים). אז כן, נכון זה מעצבן לאללה, ובלב אתה מקלל אותו כל הזמן שאתה מכין את הקוקטייל וגם חמש דקות אחרי, אבל מזה, להגיע לברמנים= משטמתים, או לאידיאולוגיה עם כמה שפחות מילים בעברית... זה כבר רחוק. ועוד משהו, עירד, כל הכבוד לך, על הנעליים ועל החגורה, על שמצאת לעצמך דרכים להתאים את עצמך למקצוע, ואת המקצוע לעצמך.

אני מבין ללבך

דפדפתי לי בפורום ונתקלתי בכתבה ועלה בי גיחוך , הכל תלוי במנהל שלכם אין ספק . שהייה בהצלחה .

לא חושב שזה כזה רלוונטי כבר..

זה שירשור די ישן והרבה דברים השתנו ;) איך בויסקי יאיר?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר