אוכל ושתיה בפאבים (זהירות - אירוניה)

אז מה אתם אוהבים לשתות ולאכול בפאבים? אני אוהב לשתות משהו אלכוהולי (לא משנה מה) עם נסטי אננס מנגו.. ואז עוד משהו עם נסטי אננס מנגו.. ואין כמו לאכול שניצלונים בנסטי אננס מנגו ולשטוף את זה עם שנדי נסטי אננס מנגו.. דייי כבר עם הפרסום המפגר הזה!!!! נמאס!! אף אחד לא באמת קונה את העניין! נאנסתי מהנסטי הזה! אוף! עכשיו אני עצבני (אולי אני ארגע עם איזה נסטי אננס מנגו) - חחח..

קצת שקט פה לאחרונה מבחינת הומור ציני.

טוב לראות שמישהו שומר על הגחלת.

אחלה מתקפת נגד..

החבר'ה שמפרסמים את הדברים האלה.. לא מבינים כמה פאדיחות הם עושים לעצמם.. באמת שאם הם יבואו ויגידו: "שלום מדבר טהטהטה ממשרד הפרסום שמפרסם את נסטי, רציתי להמליץ לכם על נסטי אננס מנגו החדש שיצא" אני יותר אעריך אותו.. למרות שגם אז אני אצחק עליו.. בכל מקרה..תשתו קולה!!!! רק קולה!!! מקווה שיבואו עלינו ימים יותר טובים..

יש לי רעיון טוב בשבילהם

חברה שלי לא הייתה בולעת אבל היום עם נסטי אננס ...

קצת שקט פה לאחרונה מבחינת הומור ציני.

טוב לראות שמישהו שומר על הגחלת.

מצטער אני ישתדל יותר, אולי אני יאמץ אייקון לתגובה צינית

גבע הפקס הגיע בסוף??

למען האמת כבר ירדתי מהעניין של הדרכה בקורס.. אבל סתם תהיתי עם הפקס הגיע אליך.. אשרי הציניות וכן תרבה..

בטח שהגיע

שלחתי לך הודעה שהעניין לא היה רלוונטי באותו זמן כדי שלא תחכה כי לא היה מקום להכשיר מישהו חדש, בינתיים אני כבר יצאתי מהעסק...

סבבה.. תודה בכל אופן..

תכלס כמלו שזה נראה כיום אני בקרוב גם כן פורש לי מחיי הלילה (אבל אני אומר את זה הרבה זמן כבר..), אוטוטו נגמר התואר וצריך לתכנן קדימה.. (אבל בטח בסופו של דבר אני אמצא את עצמי מאחורי בר עוד איזה 10 שנים)..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר