עזרה בוויסקי

עזרה בוויסקי

שלום אני דיי "מתחיל" בכל מה שנוגע לעולם הוויסקי טמתי כמה סוגים של וויסקי ובינהם:ג'יימסון,טולומר דיו,בלאק לייבל,בלק בוש ובושמילס. ניסיתי להרגיש או להבחין בטעמים וריחות ( דבש,קרמל,כו'.) בקיצור לא הרגשתי שום הבדל מבחינת ריח הכל בערך אותו דבר וטעם של חזק של אלכוהול, ההבדל היחיד שהבחנתי בו הוא שבושמילס יותר מתוק מג'יימסון. מה אתם מציעים לי לעשות כדי לחדד את חוש הטעם? או כדי להבחין בהבדלים ? תודה

הצעה?

תתחיל בלשתות רק דברים שאתה אוהב ולא כדי להבחין בטעמים עם הניסיון יגיע הכישרון.. ולתכל'ס חפש באינטרנט את הביקורות של מקצועני הוויסקי והטעמים המורגשים עכשיו שים מספר כוסות וויסקי שונים אחד ליד השני וכוס מים לשטיפת הפה בין הטעימות כיצד לטעום? שלוק קטן , לגלגל בפה להשאיר אותו בפה ואז לשתות מה הרגשת? עכשיו הסתכל בביקורת וחפש מה הם הרגישו, נסה שוב שטוף את הפה במים ונסה וויסקי אחר השווה בינהם והקפד לשטוף את הפה במים או לשתות מים תהנה,זוהי רק עצה אם ברצונך במשהו יותר מקצועי חפש ערבי טעימות של וויסקי\יין\קוניאק ולך ותהנה

ראסטי, מסכימה עם מה שאמרת... אבל

הייתי שותה לאורך ערב שלם וויסקי מסוג אחד, וביום הבא מחליפה לאחר, אני לא מבינה גדולה בתחום, אבל נראה לי שאם שותים "הרבה" הטעם בפה מתרכז יותר טוב מאשר שלוק קטן מפה, שלוק קטן משם. והייתי מחליפה את המים בסודה...

עזרה בוויסקי

שלום אני דיי "מתחיל" בכל מה שנוגע לעולם הוויסקי טמתי כמה סוגים של וויסקי ובינהם:ג'יימסון,טולומר דיו,בלאק לייבל,בלק בוש ובושמילס. ניסיתי להרגיש או להבחין בטעמים וריחות ( דבש,קרמל,כו'.) בקיצור לא הרגשתי שום הבדל מבחינת ריח הכל בערך אותו דבר וטעם של חזק של אלכוהול, ההבדל היחיד שהבחנתי בו הוא שבושמילס יותר מתוק מג'יימסון. מה אתם מציעים לי לעשות כדי לחדד את חוש הטעם? או כדי להבחין בהבדלים ? תודה

טוב אז ככה

מדריך למסניף או למריח! 1. כוס פתוחה, כוס סניפטר או יין אדום מספיק טובה, רוצה להשקיע? לך קנה כוס של רידל 2. מעט וויסקי ולהעביר את הכוס בעדינות מתחת לאף, לתת לריחות לעלות. לשאוף מעט ואפשר גם עם הפה פתוח מעט. אתה אמור להריח משו 3.תחזור על זה מספר פעמים, לאט ובסבלנות תנסה למצוא ריחות "מוכרים" לאחר שגילית ריחות דומיננטים תנסה למצוא "מעבר" לאותם ריחות כיוונוים בוויסקי: מעושן ימי מלוח, קרמלי ונילי, פירות יבשים, פירות טריים ENJOY ו VIVE CUERVO

ראסטי, מסכימה עם מה שאמרת... אבל

הייתי שותה לאורך ערב שלם וויסקי מסוג אחד, וביום הבא מחליפה לאחר, אני לא מבינה גדולה בתחום, אבל נראה לי שאם שותים "הרבה" הטעם בפה מתרכז יותר טוב מאשר שלוק קטן מפה, שלוק קטן משם. והייתי מחליפה את המים בסודה...

בכיף הכל תופס, אבל לעמוד על ההבדלים אחד מול השני אז צריך השוואת שלוקים!

אתה צודק!!!!!!!!! אני חוזרת בי...

2:2 אבל בעניין הסודה/מים אני עדיין חולקת..

אני זורם.. יאללה סודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר