קטל 1 לא נחשב בעינייך לוודקה איכותית?

קטל 1/רוסקי סטאנדט פלטיניום/פרבדה הם מוכרות והן באותו רמה שהיא

גבוהה בהרבה מאלו שעברו 3 זיקוקים (למעט אבסולוט שזה חלק מאקט השיווק הסודי שלהם). אבסולוט היא נייטרלית מאד שזה טוב רק שהם הוסיפו לה טעם לוואי. קהל ששותה וודקה נקי יכול להבדיל במיוחד שלא שותים קפוא לכן הקהל הרוסי אינו מהווה אחוז מקהל היעד של אבסולוט ובחלק הזה הפינלנדיה לוקחת. מעבר לזה "מבחני טעימה בקרב ברמנים הוכיחו"ש: פינלנדיה,סמירנוף,סוודקה,רוסקי סטאנדרט (רגיל)*,דנזקה,רד, רויאלטי,סטוליצ'ניה וסקאיי הם למעשה אותו חרא רק שיווק ותפיסת לייף סטייל שונה.עולם המיתוג והקרב על וודקת הבית מכריע.

אין שום הוכחה חותכת.... אבל...

הייתי שותה כל הזמן אבסולוט ומקיאה את הנשמה.... ואז בקורס ברמנים המדריך שלי אמר שלאבסולוט חוץ מפרסום טוב אין כלום... וכשהגענו להסבר על פינלדיה הוא אמר שהיא וודקה איכותית יותר אז ניסיתי ואחרי הרגשתי ממש טוב ולא הקאתי פעם אחת מאז... אז אימצתי אותה... ולכן בגלל זה אני מעדיפה את פינלנדיה. כמובן שזה טעם אישי ויש גם מלא וודקות יותר אכותיות מפינלנדיה... ואם את מעדיפה אבסולוט בכיף... תהני...

מה שעשה לך המדריך שפסול בעיני זה חלק מהשיווק

תראי טלי

ת'אמת? נראה לי שזה שהקאת מוודקה אחת ולא מהשנייה זה פסיכולוגי לגמרי, ולא הייתי חד משמעית בקביעה שלי, למרות שידעתי שאין הבדל בין השתיים, אבל רציתי שעוד אנשים שיותר מבינים יאמרו זאת לפניי, כשאני יוצאת אני מזמינה "וודקה" וכשמזמינים וודקה במקום זה אומר וודקת הבית ואני לא יוצאת למקומות שייתנו לי פתאום איזה וודקה ישראלית מסריחה, פינלנדייה אבסולוט לא משנה, ומי שיאמר לך שהוא מרגיש בהבדל (בין שתי אלה) ושזה ממש משנה לו הוא (בעיניי) סתם חרטטן. מי זה המדריך הזה שאמר לך שאבסולוט זה חרא מעניין אותי, אבל עדיף שלא תעני כדי לא לעשות לו פאדיחות. דרך אגב - היחידה שאני באמת מרגישה בהבדל שלה ברגע שהיא יורדת לי נקי בגרון זה קטל 1 שמשום מה שורפת הרבה פחות, (אני מעדיפה לשתות בטמפרטורת החדר, עולה הרבה יותר מהר...) ויש בה משהו טיפה שמנוני במרקם. ותאמיני לי שאין מצב שהאבסולוט זה מה שגורם לך להקיא, אני לא רופאה או מומחית מוסמכת, פשוט שזה נשמע לי מוזר.

דעתי

אני לא חושב שאפשר ברמת העיקרון להגיד שפינלנדיה או אבסולוט יותר טובה מהשניה ועוד דבר,אני לא בנדם שאומר כאלה דברים על משקאות אבל בוודקה אני מרשה לעצמי איך אבא שלי תמיד אומר..וודקה זה רעל..אז מזה משנה לשלם על רעל 20 שקל או 60 שקל?! הכל עושהאת העבודה אותו הדבר..

אתה באמת לא מרגיש בהבדל

בטעם ובסטלה בין אבסולוט/פינלנדייה ובין קטל1/גריי גוס? (ד"א - את האיכות לפי דעתי מודדים בעיקר לפי היום שאחרי....)

תראי טלי

ת'אמת? נראה לי שזה שהקאת מוודקה אחת ולא מהשנייה זה פסיכולוגי לגמרי, ולא הייתי חד משמעית בקביעה שלי, למרות שידעתי שאין הבדל בין השתיים, אבל רציתי שעוד אנשים שיותר מבינים יאמרו זאת לפניי, כשאני יוצאת אני מזמינה "וודקה" וכשמזמינים וודקה במקום זה אומר וודקת הבית ואני לא יוצאת למקומות שייתנו לי פתאום איזה וודקה ישראלית מסריחה, פינלנדייה אבסולוט לא משנה, ומי שיאמר לך שהוא מרגיש בהבדל (בין שתי אלה) ושזה ממש משנה לו הוא (בעיניי) סתם חרטטן. מי זה המדריך הזה שאמר לך שאבסולוט זה חרא מעניין אותי, אבל עדיף שלא תעני כדי לא לעשות לו פאדיחות. דרך אגב - היחידה שאני באמת מרגישה בהבדל שלה ברגע שהיא יורדת לי נקי בגרון זה קטל 1 שמשום מה שורפת הרבה פחות, (אני מעדיפה לשתות בטמפרטורת החדר, עולה הרבה יותר מהר...) ויש בה משהו טיפה שמנוני במרקם. ותאמיני לי שאין מצב שהאבסולוט זה מה שגורם לך להקיא, אני לא רופאה או מומחית מוסמכת, פשוט שזה נשמע לי מוזר.

אני לא משחקת אותה מבינה או משהו...

את בטוח יותר מבינה ממני ויש לך גם הרבה יותר ניסיון ממני... אני אישית מעדיפה את הפינלנדיה יותר מאבסולוט מהסיבה שאמרתי... אני בטוחה שיש יותר טובות. אבל השאלה הייתה על 2 אלה ואמרתי את דעתי מניסוני האישי ואין לי הרבה...

מה שעושה לך טוב העיקר שאת נהנית

אני יודעת מתוקה שלא ניסית לשחק אותה...

פשוט שמה שאותו מדריך אמר לך זה באמת שטויות, וניסיתי להבין למה חשבת שפינלנדיה יותר טוב. ושוב אני חוזרת ואומרת - לפי דעתי אין סיבה ספציפית שמאבסולוט תקיאי ומפינלנדיה לא. אולי האבסולוט הייתה לך יותר טעימה ופשוט שתית יותר הרבה? ועם הזמן והנסיון תלמדי שיש כל כך הרבה עובדות סותרות בעולם האלכוהול, ולוקח זמן עד שמבררים את העובדות האמיתיות... בהצלחה מאמי

אתה באמת לא מרגיש בהבדל

בטעם ובסטלה בין אבסולוט/פינלנדייה ובין קטל1/גריי גוס? (ד"א - את האיכות לפי דעתי מודדים בעיקר לפי היום שאחרי....)

באמת שלא..

ואני יכול להגיד את זה רק על וודקה..

סבבה, פעם הבאה אני אוציא אותך לשתות ונראה....

וודקה- אבסולוט,פינלדיה או אבסולוט מה עדיף?

אותי סתם מצחיק השירשור הסוער על וודקה

שהוא משקה שאמור להיות ללא טעם בכלל, וכמה שיש בו פחות הוא שווה יותר, אז כמה כבר אפשר לכתוב ולהתווכח על זה???

למה מצחיק הפשוט הוא הקשה ונייטרלי זה מאד מורכב

משקה שמרכז אחוז גבוה מהשוק העולמי וכבר נסחר ברמות של נפט בעולם השלישי אז...

וודקות משתלמות

ברמות הגבוהות אבל בגבול השפיות - קטל1 מעולה, והרוסקי גם. ברמות פרימיום סביב ה50-60 ש"ח - אבסולוט לדעתי נופלת חזק כאן, פינלנדיה לא רעה וסמירנוף לדעתי ניטרלית מאוד ומעולה לקוקטיילים מבוססי וודקה. לגבי עוד סוגים - וויברובה זולה מאוד (אני מצאתי ב39 ש"ח) והיא קצת מעל שאר הוודקות, כך גם טנקרי סטרלינג. יש גם את הזוברובקה שהיא יותר לשתיה נקייה בגלל הייחוד שלה.

בוויבורובה יש אפטר-טסט של וניל מציק למי שלא אוהב

למה מצחיק הפשוט הוא הקשה ונייטרלי זה מאד מורכב

משקה שמרכז אחוז גבוה מהשוק העולמי וכבר נסחר ברמות של נפט בעולם השלישי אז...

לשמור על פשטות זה הכי מסובך-טוב לדיון פילוסופי

אך השאלה היא האם יש הצדקה להבדלי המחירים במשקה שנועד להיות נייטרלי בטעמו או בעצם האם אתה היית קונה פעם שניה!!! גריי גוס לבר הביתי שלך?

סבבה, פעם הבאה אני אוציא אותך לשתות ונראה....

דניאל

תני שעה ומקום ואני שם..

לשמור על פשטות זה הכי מסובך-טוב לדיון פילוסופי

אך השאלה היא האם יש הצדקה להבדלי המחירים במשקה שנועד להיות נייטרלי בטעמו או בעצם האם אתה היית קונה פעם שניה!!! גריי גוס לבר הביתי שלך?

לוקחים באיזה איזור מסריח בצרפת

ענבים לבנים שנחשבים זולים מאדומים בקיפאון מסויים והתססה שיוצרת נוזל לא ניתן להרחה ובנוסף תוקעים אותו במרתף שיצבור תחב אימים ומוכרים את זה בסכומי עתק וגם קואים לזה שמפניה. בביקורים ברוסיה/מולדובה/אוקראינה הכרתי ודקות מקומיות שמיוצרות ומשווקות רק שם. במחיר מצחיק שתיתי וודקות שאין כאלו בשוק ומה לעשות הוודקות המערביות לא נכנסות לשם אז להצדיק מחיר זה בלתי אפשרי כמו שאמרתי שוק שמתקרב לרמת הזהב השחור.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר