וודקה- אבסולוט,פינלדיה או אבסולוט מה עדיף?

לפי דעתי פינדלדיה הרבה יותר איכותי

טלי

תגידי, מעניין אותי לדעת לפי מה את חושבת שפינלדייה יותר איכותי? ואני לא תוקפת אותך, חס וחלילה מאמי, פשוט שאני הייתי ברמנית איזה חמש-שש שנים, ומעולם לא מצאתי שום סיבה לחשוב שאחת יותר איכותית מהשנייה (בין שתי אלה הכוונה) ההבדל היחיד הוא שהערסים אוהבים את האבסולוט וכשהייתי אומרת להם (בגהה) שיש רק פינלנדייה הם היו מעקמים את הפרצוף ושואלים "מה אין אבסולוט" "לא", אני עונה, "יש פינלנדייה" "מה אין אבסולוט?" הם שוב שואלים ושוב הם מעקמים את הפרצוף ואז מזמינים... עכשיו, אני לא עשיתי קורס, ויכול להיות שלמדת משהו בקורס שאני פיספסתי, כך שאני אשמח אם תפרטי למה את חושבת שפינלנדייה יותר טובה...

רוב הוודקות ה"פשוטות" אבסולוט פינלנדיה סמירנוף סטולי הן באותה רמה בערך..

והכל עניין של טעם בסופו של דבר , פשוט מנסים ומוצאים את הנישה שלך, או הולכים לפי המחיר וזהו לא יורגש הבדל משמעותי אם בכלל בין הוודקות לאחר עירבוב... ברמות הגבוהות יותר יש משמעות לדבר גרייגוס, בלבאדיר,לבל, סמירנוף בלאק, סטולי עלית...

קטל 1 לא נחשב בעינייך לוודקה איכותית?

יש עוד הרבה לא רק קטל ,לא נתתי את מילון הוודקה השלם

אבל לגבי הקטל, מבחינתי היא באותה הרמה כמו סטולי קריסטל סמירנוף בלאק וראסקי סטנדרט כאשר ברמות הגבוהות יותר יושבות הגריגוס ודומיה שופן בלבאדיר ואן גוך ומעליהן לבל וסטולי עלית

כן, התפלאתי איך גם את הרוסקי סטנדרט לא ציינת,

וזה צריך רק להחמיא לך כי ממך אני מצפה לתשובות מרשימות, אדון חלוד... אחרי שעולים על עץ קשה לרדת ממנו...

טלי

תגידי, מעניין אותי לדעת לפי מה את חושבת שפינלדייה יותר איכותי? ואני לא תוקפת אותך, חס וחלילה מאמי, פשוט שאני הייתי ברמנית איזה חמש-שש שנים, ומעולם לא מצאתי שום סיבה לחשוב שאחת יותר איכותית מהשנייה (בין שתי אלה הכוונה) ההבדל היחיד הוא שהערסים אוהבים את האבסולוט וכשהייתי אומרת להם (בגהה) שיש רק פינלנדייה הם היו מעקמים את הפרצוף ושואלים "מה אין אבסולוט" "לא", אני עונה, "יש פינלנדייה" "מה אין אבסולוט?" הם שוב שואלים ושוב הם מעקמים את הפרצוף ואז מזמינים... עכשיו, אני לא עשיתי קורס, ויכול להיות שלמדת משהו בקורס שאני פיספסתי, כך שאני אשמח אם תפרטי למה את חושבת שפינלנדייה יותר טובה...

דעתו של אחד

לעניות דעתי וטעמי האישי, סטולי גולד\קריסטל זו הוודקה הכי כדאית מבחינת התמורה שאתה מקבל למחיר. הסמירנוף השחור, הגריי גוס, בלוודיר, שופן וכו'... סתם יקרות (וזה אחרי שאתמול סיימתי את הגריי גוס שלי).

כן, התפלאתי איך גם את הרוסקי סטנדרט לא ציינת,

וזה צריך רק להחמיא לך כי ממך אני מצפה לתשובות מרשימות, אדון חלוד... אחרי שעולים על עץ קשה לרדת ממנו...

וודקה רד בול ותפנקי בוודקה

טלי

אחד שמעדיף את פינלנדיה

אני למשל לא מת על וודקה ולא מבדיל בכלל בטעם בין פינלנדיה ואבסולוט הרגילות. למרות זאת אני מעדיף את פינלדיה בגלל הבקבוק שלטעמי נראה טוב יותר (ממילא כשאני מסתכלל במה שיש בקנקן אז זה נראה לי אותו הדבר...).

וודקה רד בול ותפנקי בוודקה

אני מבינה שאתה מסתלבט עליי...

דעתו של אחד

לעניות דעתי וטעמי האישי, סטולי גולד\קריסטל זו הוודקה הכי כדאית מבחינת התמורה שאתה מקבל למחיר. הסמירנוף השחור, הגריי גוס, בלוודיר, שופן וכו'... סתם יקרות (וזה אחרי שאתמול סיימתי את הגריי גוס שלי).

וודקות משתלמות

ברמות הגבוהות אבל בגבול השפיות - קטל1 מעולה, והרוסקי גם. ברמות פרימיום סביב ה50-60 ש"ח - אבסולוט לדעתי נופלת חזק כאן, פינלנדיה לא רעה וסמירנוף לדעתי ניטרלית מאוד ומעולה לקוקטיילים מבוססי וודקה. לגבי עוד סוגים - וויברובה זולה מאוד (אני מצאתי ב39 ש"ח) והיא קצת מעל שאר הוודקות, כך גם טנקרי סטרלינג. יש גם את הזוברובקה שהיא יותר לשתיה נקייה בגלל הייחוד שלה.

מממ..

אם מתלבטים בין שתי אלו, אז אין כ"כ הבדל, אפילו במחיר אין הבדל משמעותי, שקל לפה או לשם אם אני זוכר נכון.. אבל יצוין לזכות אבסולוט שהם גאוני שיווק מטורפים. לדעתי קטל1, נותנת את התמורה הכי טובה, במיוחד הציטרון, שזאת הוודקה שאני הכי אוהב בעולם, אפילו יותר מכל ה"אולטרא/סופר.."

טלי

אין שום הוכחה חותכת.... אבל...

הייתי שותה כל הזמן אבסולוט ומקיאה את הנשמה.... ואז בקורס ברמנים המדריך שלי אמר שלאבסולוט חוץ מפרסום טוב אין כלום... וכשהגענו להסבר על פינלדיה הוא אמר שהיא וודקה איכותית יותר אז ניסיתי ואחרי הרגשתי ממש טוב ולא הקאתי פעם אחת מאז... אז אימצתי אותה... ולכן בגלל זה אני מעדיפה את פינלנדיה. כמובן שזה טעם אישי ויש גם מלא וודקות יותר אכותיות מפינלנדיה... ואם את מעדיפה אבסולוט בכיף... תהני...

דעתי

אני לא חושב שאפשר ברמת העיקרון להגיד שפינלנדיה או אבסולוט יותר טובה מהשניה ועוד דבר,אני לא בנדם שאומר כאלה דברים על משקאות אבל בוודקה אני מרשה לעצמי איך אבא שלי תמיד אומר..וודקה זה רעל..אז מזה משנה לשלם על רעל 20 שקל או 60 שקל?! הכל עושהאת העבודה אותו הדבר..
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר