איפה כל השפיצים של הפורום נעלמו??

גיסר, גבע, נצח, זהבי איפה אתם ?? patsis, kontanta

אני כאן תמיד

גם kontanta מוםיע פה בקטנות (וגם צביקצ'ו) . גיסר הודיע והתנצל שהוא נעדר מכאן משום עיסוקו בבר חדש. זהבי נופש בניו זילנד.. אני מדבר איתו מדי פעם במסנג'ר... לגבי גבע ונצח, אכן מדובר בתיק x files יש תותחים חדשים בשכונה כגון טל גנץ וכאלו... ומה איתך יוסק'ה?

אני מאמין..

שכולם פה..למרות שהפורום קצת מת בזמן האחרון

האמת היא

שהפורום דווקא חי רק שהנושאים שנידונו כאן לאחרונה היו קצת.. איך נאמר.. לא מרתקים במיוחד.. אבל העניין ודאי ישתפר בקרוב

אני כאן תמיד

גם kontanta מוםיע פה בקטנות (וגם צביקצ'ו) . גיסר הודיע והתנצל שהוא נעדר מכאן משום עיסוקו בבר חדש. זהבי נופש בניו זילנד.. אני מדבר איתו מדי פעם במסנג'ר... לגבי גבע ונצח, אכן מדובר בתיק x files יש תותחים חדשים בשכונה כגון טל גנץ וכאלו... ומה איתך יוסק'ה?

איזה פירגון

איפה כל השפיצים של הפורום נעלמו??

גיסר, גבע, נצח, זהבי איפה אתם ?? patsis, kontanta

אכן יש תותחים חדשים בשכונה......

ואני... אני חי ונושם נקווה שנמצא נושאי שיחה מרתקים יותר ..... לִרְוָיָה...

אני כאן אחי

קודם כל תודה רבה על המחמאה. סיימתי בדיוק ת'לימודים ואני עסוק בפרוייקט גמר ובראיונות עבודה מתסכלים...

אף פעם לא החזקתי מעצמי שפיץ, מתנשא אשכנזי ואוהד הפועל ת"א כן, אבל שפיץ לא. בכל אופן, לפני חודש עזבתי סופית את עולם האלכוהול והברים והתחלתי קריירה חדשה, לכן אני מרגיש קצת אאוטסיידר בפורומים השונים. עוד מעט זהבי יחזור לבלבל ת'מוח וכולם יהיו מרוצים.

אני כאן תמיד

נצח לא באמת נעלם

הוא סתם תימני, כנראה חטפו אותו לסקוטית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר