עזרה בשילובים של רום

שלום יש לי בבית שתי סוגי רום: קפטן מורגן לבן וקפטן מורגן בלק לייבל אשמח לשמוע הצעות לעירבובים נחמדים עם כל מיני מיצים או קוקטלים תודה רבה

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך כרגע-

היא לשמור עליהם מכל משמר.. המשקה מפסיק להיות מיובא לארץ, לא ידוע לי כרגע מאילו סיבות. לכן שתה אותם בתבונה, ואל תערוך עליהם 'ניסויים' כאלו ואחרים. השילוב שאני אוהב הכי הרבה זה קפטיין מורגן כהה (שהוא מצוין גם לשתייה נקיה) עם קולה (מבקבוק זכוכית או מחבית, לא מבקבוק פלסטיק ולא מפחית) ופלחי לימון כמובן.. הקוקטייל הידוע 'מאי טאי' מבוסס על רום לבן וכהה, כך שהוא גם אופציה. רון

מוחיטו

אני גם חושב שלא כדי לעשות ניסויים אבל מכיוון ששאלת אז לכתוש בכוס הייבול נענע ולימונים עם סוכר חום.. להוסיף קרח כתוש, מנה רום ולנער בשייקר.. תבלה

עזרה בשילובים של רום

שלום יש לי בבית שתי סוגי רום: קפטן מורגן לבן וקפטן מורגן בלק לייבל אשמח לשמוע הצעות לעירבובים נחמדים עם כל מיני מיצים או קוקטלים תודה רבה

תודה על התגובה ועוד משהו.....

מפסיקים להביא את כל מותגי קפטן מורגן? והאם בדיוטי אפשר להשיג? ואיך מכינים מאי טאי ? תודה רבה

מאי טאי

45 מ''ל רום בהיר 45 מ''ל רום כהה 2 כפיות מיץ ליים 2 כפיות טריפל סק 2 כפיות ליקר אמרטו 1 כפית גרנדין תפוזים וקרח, לערבב ולשתות... (אפשר את התפוזים להחליף במיץ אננס, הרבה יותר אקזוטי, ובלי קשר אני מקווה שאתה יודע איזה אפקט מיוחד יש לאננס...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר