משקאות משמינים

משקאות משמינים

רציתי לדעת אילו משקאות הכי כדאי לי להזמין בפאב אם אני שומרת על המשקל, ומעוניינת להזמין משקה שיש בו כמה שפחות קלוריות. תודה!

מים- השמפניה של הטבע

הייתי חייב

גולדסטאר לייט..

סתם.. אבל חצי ליטר בירה בשבוע זה אפילו בריא..

מים- השמפניה של הטבע

הייתי חייב

פעם..

היה קמפיין של בקרדי שבבקרדי עם דיאט קולה יש 0 פחמימות בכל אופן..מה שלא תשתי לא יהיה כזה משמין כל עוד זה לא על בסיס שמנת

ממש לא נכון!

בירה משמינה כמו משקה קל - 45~ קלוריות ל100 מ"ל, מה שכן בירה שותים לרוב בכמויות יחסית גדולות. אם רוצים לשתות ולשמור כמה שיותר - לשתות נקי, ללא משקאות קלים שמוהלים המשקה. מה שכן רוב הבנות ששומרות לא נוהגות לשתות נקי. מה שכן אלכוהול יחסית מאוד מאוד משמין! בוודקה יש ~220 קלוריות ל100 מ"ל. מצד שני, וודקה שותים יחסית הרבה פחות מבירה או משקה קל, אבל אם מוסיפים משקה קל ממותק - רק רק מעלה את הערך הקלורי. לסיכום - אלכוהול משמין. אין מה לעשות. לי אישית זה עדיין לא השפיע... אבל באופן כללי הוא משמין. אם שומרים על כמויות מתונות או פעם בשבוע - לא יהיה נזק. אבל אם "חייבים" לשתות אבל רוצים למזער את הנזק - לשתות נקי. לחיים!

ומה עם משקאות דיאט?

ומה אם מערבבים את האלכוהול עם משקאות ממותקים דיאט? (נאמר דיאט ספרייט במקום ספרייט) והאם מקובל לבקש מהברמן להכין את הקוקטייל עם משקאות דיאט?

דיאט זו אופציה טובה

הבעיה שלא כל מקום מחזיק מרכיבים דיאט. לדוגמא אין ליים ג'וס דיאט (שאני מכיר) לא שמעתי עם קרנברי ג'וס דיאט (בטח יש..) בדר"כ בר לא תמיד יחזיק את רוב המרכיבים בגרסא הדיאטטית שלהם.

ממש לא נכון!

בירה משמינה כמו משקה קל - 45~ קלוריות ל100 מ"ל, מה שכן בירה שותים לרוב בכמויות יחסית גדולות. אם רוצים לשתות ולשמור כמה שיותר - לשתות נקי, ללא משקאות קלים שמוהלים המשקה. מה שכן רוב הבנות ששומרות לא נוהגות לשתות נקי. מה שכן אלכוהול יחסית מאוד מאוד משמין! בוודקה יש ~220 קלוריות ל100 מ"ל. מצד שני, וודקה שותים יחסית הרבה פחות מבירה או משקה קל, אבל אם מוסיפים משקה קל ממותק - רק רק מעלה את הערך הקלורי. לסיכום - אלכוהול משמין. אין מה לעשות. לי אישית זה עדיין לא השפיע... אבל באופן כללי הוא משמין. אם שומרים על כמויות מתונות או פעם בשבוע - לא יהיה נזק. אבל אם "חייבים" לשתות אבל רוצים למזער את הנזק - לשתות נקי. לחיים!

בירה בריאה יותר ממשקה קל..

אמנם כמות הקלוריות היא זהה אך בבמשקאות מוגזים יש חומרים רבים שמזיקים לגוף כמו אספרטהיים ואציסולפט קיי ומלא חומרים לא טבעיים ואילו שמרי בירה עוזרים בתהליכים מסוימיים בגוף ולרוב היא עשויה מחומרים טבעיים.. אם שותים בירה באותה כמות כמו קולה אז זה בריא יותר אבל עם מגזימים אז זה שונה... בירה בכמויות מסוימות תורמת לעיכול, לשריפת שומנים, ואף תורמת להורדתלחץ דם ויעילה כנגד כולסטרול.. הכל מוכח..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר