מחירים של הרבה מותגי אלכוהול בארץ

אני עורך "רשימת קניות" ואני רוצה לקבל אינדיקציה של מחירים. אשמח אם תכתבו מחירים מומלצים של בקבוקים שאתם יודעים (כלומר לא המחיר הכיייי זול אלא מחיר הוגן וטוב) הרשימה די ארוכה: וודקה: -קטל 1 - סמירנוף בלאק וויסקי: -ג'ק דניאל'ס -טולמור דיו רום: -קפטיין מורגן ספייס -בקרדי רגיל ג'ין: -ביפיטר -בומביי ורמונט: -ביאנקו צינזאנו / מרטיני -רוסו צינזאנו / מרטיני -דריי צינזאנו / מרטיני שנאפס: -שנאפס בטעמים - תפוח, אפרסק, מלון, באטרסקוטש, שוקולד, וניל ליקרים: - קמפרי -ביילי'ס -סאות'רן קומפורט -ליצ'או -Y גרין -רויאל שמבורד -סאות'רן קומפורט ריזרב (מחיר דיוטי?) -אוניקום -שרטרז ירוק -אמרולה -ליקר גלנפידיך -דרמבוי קרים -דרמבוי בלק ריבון -מליבו קוקוס / מנגו -NAVAN וניל מיוקוב טאקילה: - סאוזה גולד - קווארבו "גולד" שאלות נוספות: 1. יש בארץ אבסולוט אפיץ' ? 2. יש בארץ פינלנדיה מנגו ? 3. יש בארץ PIMM'S NO.1 ? אשמח אם תוכלו לעזור, בעיקר אני צריך מחירים בארץ. אני מקטלג לפי לקנות בארץ / לקנות בדיוטי תודה מראש! אופיר.

יש לך גם כמויות?

זה לבר ביתי

זאת רשימה ארוכה של משקאות שהייתי רוצה לקנות... חלק מהם אני אקנה בטווח הקרוב ואני מקטלג בתור "חובה" וחלק אם יבוא לי בעתיד ותהיה הזדמנות מבחינת דיוטי או כלכלית. אבל מה שאפשר לקנות בארץ והמחיר לא כזה נורא, אני אשתדל להשלים תוך זמן כמה שיותר קצר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר