הבר הביתי החדש דנדש שלי!

היום בבוקר הגיעו עם הבר מהנגריה (עיצוב שלי*). יצא מדהים מדהים מדהים. איכות גבוהה מאוד, והמחיר בהתאם. אני מצרף תמונות, וגם של הסקיצה הראשונית.
s4020169 (large).jpg
s4020168 (large).jpg

עוד תמונה + סקיצה

פשש..

יפה מאוד מאוד מיוחד ועצם זה שזה העיצוב שלך עושה את זה עוד יותר מיוחד כל הכבוד על המאמץ והחשיבה כן ירבו! אהבתי את המתקן לכוסות..גם רעיון שלך?!

תודה רבה!

בהתחלה חשבתי לקנות מסילה ייעודית מברזל, אבל אז חשבתי שאפשר פשוט לעשות חריצים במדף תחתון ואז הגיע הרעיון למן מדף כפול עם חריצים... כן זה באמת גאווה עצומה לראות מוצר שעיצבת (אומנם הנגריה לקחה את העיצוב שלי ונתנה לי מידות פרקטיות מציאותיות) שיצא כמו שרצית. הקטע שגם אין בשום מקום מוצר תחליפי מוכן, אם הייתי קונה איזה מדפים או משהו כזה זו הייתה פשרה רצינית מבחינת מקום יופי ופרקטיות...

עוד תמונה + סקיצה

בהחלט מרשים!

אתה מקצוען בעיצוב, או פשוט חובבן עם חזון? דרך רגב, של מה הבקבוק שנמצע בתצלום בין המידורי ל Y?

סטולי עלית

יש קשר בין סטולי עלית לעלית ערק?

תמיד רציתי לדעת אך התביישתי לשאול. אני לא בקטע של וודקה או ערק...

יש קשר, גם מכבי ת"א בכדורסל קשורה. לא זוכר איך

אהבתי..

יש קשר בין סטולי עלית לעלית ערק?

תמיד רציתי לדעת אך התביישתי לשאול. אני לא בקטע של וודקה או ערק...

הקשר בין סטולי עלית לארק עלית...

פשוט לא קיים. סטולי עלית זאת אחת הוודקות הטובות בעולם, שעולה +/- 400 ש"ח. ארק עלית, ארק. לא צריך להרחיב. שעולה +/- 11 ש"ח.

בהחלט מרשים!

אתה מקצוען בעיצוב, או פשוט חובבן עם חזון? דרך רגב, של מה הבקבוק שנמצע בתצלום בין המידורי ל Y?

חובבן לגמרי

מעולם לא עיצבתי דבר... הלכנו לנגרייה (שאגב זה מקום רציני לגמרי עם משרדים ומוכרים שיושבים איתך מסבירים מציירים לך וכאלה) והעלנו רעיונות, הוא אמר שהוא יכול לעצב לי בעצמו או שאני אתן לו משהו יותר ממשי כי שישבנו אצלו לא עלו לי רעיונות יותר מדי. אז הגעתי הביתה התיישבתי על הצייר (כן כן על הצייר בווינדוס) והתחלתי לשחק שם.. שאלתי את המשפחה מה יותר יפה וכו', הגשתי לו את הסקיצה הזאת, עם מידות פלוס מינוס, הוא הפך את זה לשרטוט בפועל מדוייק, פיקסס לי לאישור וסלמאת. בהחלט יצאתי מרוצה.

תודה רבה!

בהתחלה חשבתי לקנות מסילה ייעודית מברזל, אבל אז חשבתי שאפשר פשוט לעשות חריצים במדף תחתון ואז הגיע הרעיון למן מדף כפול עם חריצים... כן זה באמת גאווה עצומה לראות מוצר שעיצבת (אומנם הנגריה לקחה את העיצוב שלי ונתנה לי מידות פרקטיות מציאותיות) שיצא כמו שרצית. הקטע שגם אין בשום מקום מוצר תחליפי מוכן, אם הייתי קונה איזה מדפים או משהו כזה זו הייתה פשרה רצינית מבחינת מקום יופי ופרקטיות...

אופיר

אשמח אם תיצור איתי קשרבמייל הייתי רוצה לשאול אותך כמה שאלות לגבי מחיר של כזה דבר אם לא איכפת לך כמובן.. alc0h0l@walla.co.il

הבר הביתי החדש דנדש שלי!

היום בבוקר הגיעו עם הבר מהנגריה (עיצוב שלי*). יצא מדהים מדהים מדהים. איכות גבוהה מאוד, והמחיר בהתאם. אני מצרף תמונות, וגם של הסקיצה הראשונית.

איפה קנית את הבר

תגיד איפה קנית או בנית את הבר מאוד אהבתי את העיצוב ואת המתקן לטליית כוסות

תודה רבה + פרטים!

בעקרון זה עיצוב ורעיון בעיקר שלי. אבל זה נעשה בנגריית "אורנים" באזה"ת כפ"ס. הם מעולים מקצועיים וברמה מאוד גבוהה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר