סוף סוף הגיעו המשקאות מהדיוטי.......

אבא שלי חזר מהדיוטי.... וקיבלתי שלל לא קטן של משקאות.... והם : שרידנס , פימס', בלק בוש, קפטן מורגן גולד ספייס, אייריש קרים, אשמח לשמוע תגובות

תגיד, 'כפת לו לאמץ אותי?

נתחלק 60-40, אין לי דרישות מוגזמות. מברוק. עם הקפטן מורגן ספייס אני עושה קפירינייה, יוצא סוף, למרות שאני אוהב גם נקי. אגב איך הפימס? יש לי אותו על הכוונת, הייתי רוצה לדעת, כמו כן אשמח אם תפרסם את המחירים שלהם, יש לי בקרוב אנשים שעוברים בדיוטי.

למען השם!

אלוהים,אתה יודע שאני אוהב אותך[נכון!?] אז למה תלא שולח לי גם אנשים שעוברים בדיוטי!? אני לא מבין תענין הזה איך כולם משיגים מהדיוטי מחבר של אח של סבא של דוד שלהם וכל זה ורק אצלי,,אף אחד לא נוסע..לא יאומן!

צור איתי קשר במייל ואנסה לעזור בנוגע לדיוטי

tuvia4@walla.co.il

אבא שלי חזר מהדיוטי.... וקיבלתי שלל לא קטן של משקאות.... והם : שרידנס , פימס', בלק בוש, קפטן מורגן גולד ספייס, אייריש קרים, אשמח לשמוע תגובות

תתחדש!

שמח בשמחתך... קפטיין מורגן ספייס נמצא אצלי חזק ברשימת ה"מוזמנים"... שרידנ'ס גם אוהב, אבל אצלי זה הולך רק באירועים משפחתיים בתור קינוח... לא מעבר, קצת יותר מדי גלידה פחות מדי אלכוהול בשבילי. פימ'ס - מעוניין מ-א-ו-ד לשמוע איך המשקה! חוו"ד ומהר... בלק בוש שמעתי דברים לא רעים בכלל עליו... למי שבלנדים אירים עושים לו את זה. לגבי האייריש קרים אני מקווה שזה ביילי'ס, עד עכשיו מכל האייריש קרימים והמשקאות שמנת שטעמתי הוא הכי טעים, מתוק אבל מרגישים קצת את האלכוהול כדי שלא תוכל לשתות אותו כמו מילקשייק. תתחדש!

תודה על התגובות ו......

תודה על התגובות .... ואבא שלי טס פעם ב100 שנה אז החלטי לנצל את הפעם הזאת... הפימס לדעתי אחד המשקאות היותר מוצלחים שיצא לי לטעום, אומנם יהיה קצת חלש לחובבי אחוז אלכוהול גבוה, (זה רק 17 או 20% ) אבל זה שילוב מצויין של גין ופירות. עדיין לא עליתי איזה פירות יש בו בדיוק אבל פירותי מאוד עם סיומת קלה של ג'ין. עולה רק 15 $ לליטר !! האייריש קרים כמובן של בייליס (27$), שרידנס (29 $), בלקבוש (31$) ובסוף הביאו לי בטעות קפטן מורגן בלאק לייבל ולא ספייס אשמח לשמוע חוות דעת עליו ודרכים לשתיהה תודה רבה

עוד תגובות

ביילי'ס - כבסיס לקוקטיילי שמנת (כתבו כאן כל מיני) או נקי עם קרח ו / או מעט חלב, לדעתי ליקר מדהים בטעמיו. פימ'ס - אני מאמין שזה קוקטייל מוכן אז בטח שותים רק עם קרח או משהו כזה, ואם זה 20% אז זה כמו שתשיג חצי כוס ג'ין וחצי כוס משקה קל... שרידנ'ס - כמו שהוא, עם מזיגה נכונה שיצא בשכבות (מוסבר בבקבוק) בלקבוש - כמו שהוא כמובן עם / בלי קרח. מחיר מפתה מאוד... קפטן מורגן בלאק לייבל - כמו שהוא או בתור בסיס אינסופי לקוקטיילים. לחיים תגיד איך הם היו...

בנוגע לפימס...

כמו שאמרת הוא מעין קוקטייל מוכן, והולך טוב נקי או עם קרח אבל יש קוקטייל שמצויין על הבקבוק שנקרא : פימס למונייד, מעין שילוב של פימס ןלימונדה , לדעתי שילוב ענק לקיץ ובכלל. ביילס גם כן ליקר נהדר נקי או בקוקטלים, שרידנס פעם ראשונה שאני טועם, אשמח לשמוע הצעות הגשה שלו נקי או קוקטלים. בנוגע לקפטן מורגן אשמח לשמוע הצעות איך לערבב אותו בכל מיני צורות . תודה רבה

אגב הבלקבוש והשרידנס היו במבצע 2 ב-55 ככה שכל אחד 27 דולר !!

בנוגע לפימס...

כמו שאמרת הוא מעין קוקטייל מוכן, והולך טוב נקי או עם קרח אבל יש קוקטייל שמצויין על הבקבוק שנקרא : פימס למונייד, מעין שילוב של פימס ןלימונדה , לדעתי שילוב ענק לקיץ ובכלל. ביילס גם כן ליקר נהדר נקי או בקוקטלים, שרידנס פעם ראשונה שאני טועם, אשמח לשמוע הצעות הגשה שלו נקי או קוקטלים. בנוגע לקפטן מורגן אשמח לשמוע הצעות איך לערבב אותו בכל מיני צורות . תודה רבה

שרידנס

אחלה ליקר לדעתי אבל יותר מידי חלש לטעמי.. בכל מקרה,אני בד"כ שותה אותו נקי הכי טעים לדעתי בהזדמנות זו אאחל לכל חברי הפורום חג פסח שמח וכשר!

לגבי שרינדס

לא חושב שנהוג לשלב אותו בקוקטיילים, כי הוא מעין קוקטייל בעצמו שילוב בין ליקר קפה (זה קפה? קקאו?) לליקר וניל בקוקטייל שכבות. גם ברגע שאתה משקשק / מערבב עם מרכיבים אחרים זה הורס את הקטע של השכבות של השרידנ'ס, כמו כן גם יש בו כל מה שקוקטייל שמנת טוב צריך להכיל גם מבחינת חוזק גם מבחינת מרכיבים וטעמים. לא חושב שיש מקום לכלול אותו בקוקטיילים. לגבי הגשה, אנחנו מגישים בכמו כוס יין רק קטנה ועגולה יותר (יותר נמוכה ופחות נפח מיין) עם 1-2 קוביות קרח, מוזגים באלכסון, אחרי ארוחה עם עוגה או קפה או מה שבא...

עזרה בשרידנס

ניסיתי למזוג את השרידנס בשכבות ומשום מה יצא הרבה מהלבן וקצת מהחום, ויצא לא כלכך שכבות. נ.ב על הבקבוק יש ציור כאילו יש פיה אחת לשתי הליקרים (לבן וחום) אבל בפועל יש שתיים. אשמח אם מישהו יוכל לעזור

עזרה - תגובה

זה "כמו" פיה אחת לשתי המשקאות... זה אמור למזוג קודם את הוניל ואח"כ את הקפה ואם אתה מוזג לאט ועל הצד של הכוס (!!!) זה אמור לצאת פלוס מינוס שכבות. בדר"כ יוצא שהוניל נגמר ונשאר קצת קפה ... ככה זה היה אצלי עם 2-3 בקבוקים לפחות.

חגים זה טוב ליהודים!

גם אני קיבלתי לי שלל מתנות לרגל החג מקאלן 12 אלגנסיה ואבסולוט אפיצ' ויש אבסולוט אגסים, עוד בקבוק פסוא'ה ובקבוק טולמור 12 שאמורים להגיע מחר

איך המשקאות באמת?

במיוחד איך האפיצ' והאגסים? וחשבתי שאגסים עדיין לא יצא... ואיך הטולמור 12?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר