כתבות של גיא גיסר

גיא, יש איזושהי דרך לגשת לכל הכתבות שלך באתר? כידוע לכולם כאן האלכוהול ומותגיו לא מתים וכל הכתבות שלך רלוונטיות להיום ולעוד 50 שנה ובעיניי הן גם מעניינות. משום מה יש באתר גישה לכתבות האחרונות בלבד. יש איזושהי דרך לגשת אליהן או אולי אפילו לבקש מוואלה להוסיף לינקים לכתבות ישנות שלך? א. כי חבל לפספס אותן. ב. כי חדשים בתחום שרוצים ללמוד קצת מאד יהנו לקרוא אותן ולקדם את הידע שלהם. ג. כי מה הטעם בכל העבודה שלך אם היא נעלמת אחרי תקופה?

ארכיון הכתבות של גיסר

גיסר אסף את כל הקישורים לכל הכתבות שלו בבלוג שלו. בבקשה: ארכיון הכתבות של גיסר.

מצויין, תודה

אני חייב להוסיף שלאט לאט צצים להם אתרים עם מידע על אלכוהול ואני מברך על כולם אבל כתבות כמו של גיסר יש מעטים שמכניסים לאתר שלהם. לצערי גיא טיפה ירד מהעניין לאחרונה והוא נותן פחות כתבות עומק על מותגים ויצרנים אלא דברים יותר כוללניים.... מאד נהניתי מהאשכול כתבות שלו על סוגי ויסקי וכו' ולדעתי יש עוד המון מידע שאנשים "ישתו" בכיף. אני מניח שגיסר בטח עסוק בפרוייקטים אחרים שלו ושיבוא יום שהוא יחזור להתמקד בכתבות מסוג זה, סה"כ כל כתבה כזאת דורשת המון עבודה. בכל מקרה, עשית עבודה נהדר עד היום גיסר. יישר כח!! אגב, למי שעוד לא היה, מומלצים מאד כל המפגשים שטל חוטינר לוקח בהם חלק, הן כמנחה והן כאורח. הייתי לפני שבוע בערב של ויסקי ואוכל במסעדת קימל והיה מדהים!!

תודה על המילים החמות, והסבר על ההפוגה בכתבות

הסיבה העיקרית שהכתבות הרגילות של פעם עצרו קצת היא פשוטה- די נגמרו הרעיונות. למעט מספר משקאות חדשים שמגיעים פה ושם לישראל, השוק מגיע אט-אט לרוויה מסוימת. כתבה על משקה חדש שהגיע זה עתה לארץ לא נהגתי לעשות ואני לא אעשה, שכן בעיני מדובר בכתבה יח"צנית גרידא, ומאז ומתמיד נמנעתי מסוג כתיבה שכזה. בינתיים יש מדור אישי חדש שכולל ביקורת בר, פה ושם ניוז אלכוהולי, הניוזלטר של עמותת הוויסקי וכמה פרוייקטים בוואלה! לשבועות הקרובים. ושוב, תודה רבה על הקומפלימנטים. גיסר.

כתבות על אלכוהול

אני חייב לתקן גיסר. לא דיברתי על כתבות ביקורת על אלכוהול חדש שמגיע לארץ או עולה למדפים. אגב, בהתייחס לאותן כתבות שאתה מכנה יחצ"ניות, ישנן כמה כאלה שכתבת ואני רואה גם בהן משהו מבורך (על ליקר Y ועוד..) ואין סיבה שלא תיתן קומפלימנט למוצר שאתה רואה כאיכותי. גם נתת לא פעם חוות דעת שלילית על מיני משקאות וגם פירטת את הסיבות (לדוגמא, ליקר צ'ילאו שלדעתך מתוק מידי ומתומחר יקר מידי) וגם בזה אני לא רואה כל פסול. מאחר ומדובר בטור פרטי שלך אין סיבה שלא תביע בו גם דיעה מפעם לפעם ובמחינתי כל עוד אתה חושף את הקהל שלך למידע נוסף הרי זה משובח. אני עבדתי כברמן לפני כעשר שנים (עד לפני 5 בערך) ומאז הגיעו למדפים המון משקאות חדשים והספקתי להכיר מותגים רבים שהיו קיימים גם כשעבדתי בתחום ופשוט לא יצא לי לטעום. הכתבות שלך היו מאלה שתרמו בין היתר לחשיפה שלי למשקאות חדשים וגם לותיקים יותר ולכן אני לא חושב שיש צורך למנוע כל סוג של כתבה, גם מהסוג היחצ"ני (בעיניך) וגם מהסוג שסוקר מותגים ואת ההיסטוריה שלהם. אני זוכר תקופה (לפני שנתיים בערך) שהייתי נכנס כל יום שישי לוואלה ומחפש את הכתבה השבועית שלך. באותה תקופה סיקרת מותגי ויסקי שונים. חילקת את הסיקורים לבלנדד, מאלט, ברבן ועוד והיה כיף לשמור את החיבה שלי לאלכוהול על אש קטנה באמצעות הכתבות האלה. כאוחז בבר מאדדד מכובד אני יכול להגיד לך שחלק מהמשקאות שיש לי היום על המדף הם כתוצאה מהכתבות שלך שעוררו את הסקרנות שלי והזמנתי מהדיוטי פרי דרך חברים שטסו לחו"ל. אגב דיוטי פרי, זה המקום לזעוק על ההגבלה של ליטר אחד משקה שניתן לקנות בטיסה. גם כי זה לא מספיק וגם כי ג'יימס ריצ'רדסון בעצמם תורמים לעבירה על החוק כאשר הם מציעים דילים ל-2 משקאות מאותו טווח מחירים (תוויות בצבעים במחירים מיחדים). ושוב, עצה.... למי שנוהג לקנות משקאות בחו"ל מומלץ מאד לבקר באנדורה. אמנם יש הגבלה חוקית של המכס על משקה אחד לבן אדם אבל אני מכיר אנשים שחזרו משם עם 20 בקבוק כל אחד. יש שם מבחר אדיר של משקאות איכותיים והמחירים חצי מהדיוטי בארץ. סתם לדוגמא, ג'ק דניאלס סינגל ברל עולה שם 20 יורו!!! אני בכלל לא אכנס למחירי המאלטים שם כי הם פשוט באדמה. מי שאוהד מכבי חיפה (אני ביניהם גיסר, לא לצחוק. לכולם יש תקופות שפל) וטס למשחק נגד אספניול בברצלונה, מומלץ לנסוע 3 שעות לאנדורה ולעשות שם סיבוב. זאת מדינה מדהימה למי שמעוניין בנופים וחיסכון אדיר בכסף לאנשים שנוהגים רכוש אלכוהול איכותי בתדירות גבוהה.

שלא לדבר על כך שמלא נושאים הוזנחו בכתבות שלך

אני עדיין מחכה לכתבה על "יינות מחוזקים" (פורט, שרי ודומיהם) - מה רע ללמד את הלבנטינים פה מה באמת טוב! גם עולם הבורבון יחסית הוזנח, נכון שקשה להשיג בארץ חלק גדול מהמותגים, אבל אבל הם מאד מצליחים בארה"ב (למשל ויסקי שיפון, וויסקים קנדיים למינהם). בכלל יש המון מדינות שמייצרות ויסקי אפילו במזרח (מהודו ועד ניו זילנד), חלקו מוצלח (יצא לי לטעום ויסקי יפאני שהיה ממש טעים אך יקר להחריד).

תעדן את הגישה דרור....

לרגע זה היה נשמע שאתה מתלונן על משהו שחייבים לתת לך.... אמנם יש נושאים שהוזנחו ונכון שאפשר לעשות כתבות מכאן עד הירח על סוגי משקאות, מותגים, טעמים ועוד אבל למה להציג את זה בכזאת תוקפנות? כולנו בני אדם ואני מאמין שלכולנו יש עבודות בנוסף לתחביב של שתיה וטעימה של אלכוהול וגם גיסר לא בדיוק יושב על המחשב כל היום ומחפש איך לרצות אותך או אותי, הוא עדיין לא עיתונאי שזה כל עיסוקו בחיים. לדעתי כשגיסר ניגש לסקר נושא הוא פשוט נדלק ממשהו שהוא ראה או שסיקרן אותו בבר והוא פשוט החליט להיכנס לעניין וללמוד אותו. את הממצאים הוא משתף עם קהל קוראים שלו בוואלה או בכל פורום אחר. הגיוני שתבקש סקירה של נושא מסויים אבל אף אחד לא אוהב שבאים אליו בדרישה תוך כדי ביקורת נוקבת... קצת טאקט בנאדם!!!

אם כך, אני מתנצל מראש

עוד לפני שגיסר יקרא את ההודעה - אני לא התכוונתי להיות תוקפן, סתם רציתי להציע רעיונות. אני לא מתלונן ולמעשה אני מעריך את כתיבתו המעניינת ל גיסר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר