שאלה על קוניאק

שאלה על קוניאק

אבא שלי החליט להביא קוניאק מהדיוטי ויש בבית: רמי מרטן, גויטייר, וHINE על כולם כתוב VSOP, השאלה היא אם להביא עוד סוג של קוניאק למשל הנסיי ( לא ניראה לי שאני ירגיש הבדל בטעם) או לגוון ולקנות קוניאק וניל מיוקוב או navan. תודה על העזרה

למה לא עונים לבחור?

מסכן, הוא מתייבש כבר שבוע... לא מבין גדול בקוניאק ולא מתיימר להיות כזה, אבל אם יש לך כמה צןתגים של אותו משקה, וציינת מותגים טובים מאוד ולא סתם חארטה, הייתי ממליץ לך לנסות משהו שונה כמו מה שחשבת עליו- קוניאק צעיר יותר עם טעמים בולטים ומתוקים יותר, אחוז אלכוהול נמוך יותר, ובכלל יותר נעים לשתיה למי שאינו חובב קוניאק גדול. תנסה פעם אחת, מקסימום תחזור לקנות XO בפעם הבאה.

תרשה לי לענות לך...

כשהייתי צעיר אחת העבודות הזמניות שלי בתור ברמן היו בחברת רמי מרטן והנסי בארץ בתור ספק לבארים,פאבים,מועדונים וכו'... אם אתה מתלבט על איזה קוניאק ללכת הכל תלוי בטעם שלך, יש מס' רב של חברת קוניאק שלא מוכרות כמו הנסי ורמי מרטן אך הן עדיין מייצרות קוניאקים מעולים כמו:מרטל,אוטרד,קורווזיה,דו-פוי ובולרוי....ולמה אתה מסתפק רק ברמת VSOP? יש רמות בהרבה יותר טובות (ונכון,הן בהרבה יותר יקרות-אבל ההבדל שווה את הכסף) כמו נפוליאון,XO אקסלנס, XO פריווליג',XO פרמייר קרו,אקסטרה וכמובן את רמות-העל של כול חברה (אצל רמי מרטן זה לואי ה-13 ואצל הנסי זה רישאר\ריצ'רד). אם אתה אנין טעם ומבין בקוניאקים שלך או לפחות מתיימר להבין בהם הגיע הזמן שתשקיע טיפה יותר כסף ותעבור מעבר לרמת VSOP. תהנה

תודה על התגובה ואני...

אני לא אנין טעם ולא מתיימר להיות מבין בקוניאק... למעשה אני דיי מתחיל בתחום, ועל הקוניאקים שיש בבית זו לא בחירה שלי אלא של אבא שלי, התחלתי עכשיו להתעניין באלכוהול ככה שמישהו נוסע לדיוטי אני מנסה לשפר את הבר בבית בין מה שיש אני לא מאמין שאני יבחין בין הסוגים או הרמות, בגלל זה חשבתי לנסות קוניאק וניל מיקוב או navan . תודה רבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר