עליית מחירים בדיוטיפרי

אני מניח שרבים מחברי פורום זה שמו לב לאחרונה לתופעה זו. אני מרבה לקנות אלכוהול בחנויות ג'ימס ריצ'רדסון כאשר אני טס ולרוב דרך מכרי שטסים. בד"כ אני מטלפן למוקד שלהם לברר האם הבקבוק שאני מעוניין בו קיים במלאי וכן למחירו. בשיחה כזו שנערכה לפני מס' ימים אמר לי המוקדן כאשר שאלתי אותו לפשר המחיר "אחי, ת'יודע הדולר ירד אז מעלים מחירים אין מה לעשות..."!!! לא זכור לי בעבר שכאשר הדולר עלה הורידו שם מחירים!!! חשוב שנדע שיש לנו כח צרכנים! באתר ג'יימס ריצ'רדסון יש לינק לפניות, אשמח אם רבים כמוני יפנו אליהם וידרשו תשובה. בתודה מראש שי

אפשר דוגמאות?

מה עלה ובכמה? גם עם העלייה, לא נראה לי שאפשר להתחרות עם המחירים של הדיוטי. *- הכותב מעולם לא ביקר/קנה בדיוטי פרי.

בבקשה

הבקבוק האחרון שקניתי הוא טליסקר 10- עלה 58$ כאשר לפני פחות מחצי שנה אם אני זוכר נכון עלה 49%. אבל אני לא חושב שיש מה להוסיף אחרי שמוכר שם בפירוש הודה (בטיפשות אם אפשר להעיר) שהמחירים עלו!!! אני בטוח שרוב מי שקונה שם בקביעות שם לב לכך.

עליית מחירים בדיוטיפרי

אני מניח שרבים מחברי פורום זה שמו לב לאחרונה לתופעה זו. אני מרבה לקנות אלכוהול בחנויות ג'ימס ריצ'רדסון כאשר אני טס ולרוב דרך מכרי שטסים. בד"כ אני מטלפן למוקד שלהם לברר האם הבקבוק שאני מעוניין בו קיים במלאי וכן למחירו. בשיחה כזו שנערכה לפני מס' ימים אמר לי המוקדן כאשר שאלתי אותו לפשר המחיר "אחי, ת'יודע הדולר ירד אז מעלים מחירים אין מה לעשות..."!!! לא זכור לי בעבר שכאשר הדולר עלה הורידו שם מחירים!!! חשוב שנדע שיש לנו כח צרכנים! באתר ג'יימס ריצ'רדסון יש לינק לפניות, אשמח אם רבים כמוני יפנו אליהם וידרשו תשובה. בתודה מראש שי

אם כבר מזכירים

מגיע לי מזל"ט, קיבלתי באד אפל. 105 ש"ח (25$) לליטר. בארץ 700 מ"ל עולה 140 ש"ח מה שיוצא 200 ש"ח לליטר. רציתי לשאול אם מישהו יודע מזה הבקבוק באתר שלהם (זוג ב22$) בין הבקבוקים של האבסולוט? איזה חברה זה? (מצורף קישור לאתר) http://www.dutyfree.co.il/hebrew/content/liquor1.html יש למישהו המלצות מה להביא? אני בכיוון של ליקרים עדיף פירות, או רום אם יש למישהו משהו מרגש להמליץ (עדיף גם מחיר אם יודעים, חשבתי על הוואנה קלאב, מישהו יודע מחירים שלהם).

בבקשה

הבקבוק האחרון שקניתי הוא טליסקר 10- עלה 58$ כאשר לפני פחות מחצי שנה אם אני זוכר נכון עלה 49%. אבל אני לא חושב שיש מה להוסיף אחרי שמוכר שם בפירוש הודה (בטיפשות אם אפשר להעיר) שהמחירים עלו!!! אני בטוח שרוב מי שקונה שם בקביעות שם לב לכך.

בקיצור אין לך מושג על מה שאתה מדבר

נראה לי, אני חושב, ממה שזכור לי. יאללה מה זה החרטא הזה. בקשו ממך דוגמאות ואין לך - אז מה אתה משמיץ סתם

אתה לא צודק, הם אכן מעלים מחירים

שרי הרינג (שנמצא אצלי קבוע בבית), היה בעבר 2 ב30$ היום 2 ב40$ באמצע היה 2 ב35$, העלייה הפראית הזו היא ב 3-4 שנים, עלייה של 25% רובה לפני התרסקות הדולר. חוצמזה מזה הדיבור הזה, אם לא תדבר יפה אנשים יכנסו בך חזרה, ואתה תפסיק להיכנס לפורום בגלל היחס שלנו, כמו שקרה להרבה חכמולוגים לפניך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר