התקילו אותי...

התקילו אותי...

לא בושה לא לדעת- בושה לא לשאול... מישהו יכול להסביר לי על "פנלנדייה 21" ? תודה מראש. יום אהבה מוצלח

אה...

לפי מידע רגיש שהגיע אליי מאקרמן בדיוק לפני יומיים, באותו נושא בדיוק, שבו מנהל פורום זה טען שאיני יודע כלום, אז הנה התשובה- פינלנדיה 21 היא מוצר של פינלנדיה שעוצב ע"י מעצב נחשב וידוע. מדובר באותה וודקה פשוטה פשוט בבקבוק יוקרתי יותר ולכן המחיר גורם לאנשים שמנהלים פורומים לחשוב שמדובר בוודקה פרימיום מבית פינלנדיה. המוצר יצא במהדורה מוגבלת ולא ניתן למצוא אותו יותר. * אני בטוח שעוד כמה דקות מישהו יוכיח שטעיתי, כרגיל.

לגבע תלם היקר

אני בטוח שחשבת עליי כשרשמת את זה אבל אולי לשם שינויי אני מסכים איתך, אני לא מתווכח בנושא אכן מהדורה מוגבלת לאותה וודקה היה לי בקבוק כזה. מה שגם הבנתי לגבי bling-bling של אבסולוט חידוש לאריזה אותו וודקה יותר כסף.

לא צדוייק אתה משער אבל למה יש לך דיבור של אחד שלא עובר סלקציה?

ומתנשא בנוסף שהורס את הפאן והכיף ורוצה להראות שרק הוא יודע? 21 הינו באמת ספיישל אדישן שיועד לצאת לאנגליה וארה"ב. המוטו של פינלנדיה טוען שהוודקה היא פרימיום ולא צריך מעבר כך שהם הם לעולם לא ירמזו שהוודקה שלהם נחותה מאחרת. וואלה אלכוהול זה אהבה שלי כמו שאר הנוגעים בפורום את האינטריגות שמור לחברים שלך. תודה וסליחה כי איני מכיר אותך אבל זה קצת מציק.

והנה מידע רגיש שהגיע אלי מתאגיד בראון-פורמן, בעלי השליטה של פינלנדיה

אני שמעתי לפני כמה שנים שמדובר בוודקה סופר פרמיום של פינלנדיה, כשהכוונה לכך שהיא עוברת, כמו שהרבה וודקות אחרות טוענות, כמה עשרות זיקוקים. אולי כן אולי לא, מה שבטוח הוא שלא מדובר בוודקה הרגילה של פינלנדיה. להלן התשובה הרשמית שקיבלתי : Finlandia 21 is a duty free product...it isn't the same as the Classic Finlandia Vodka, it is a bit different, but it is duty free. Thanks and let me know how else I can help! Kim R Charney חזרה למייל שלי תוך שעתיים, שירות מהיר ויעיל כזה לא קיבלתי אפילו בקפה ליד הבית... גיסר.

לא צדוייק אתה משער אבל למה יש לך דיבור של אחד שלא עובר סלקציה?

ומתנשא בנוסף שהורס את הפאן והכיף ורוצה להראות שרק הוא יודע? 21 הינו באמת ספיישל אדישן שיועד לצאת לאנגליה וארה"ב. המוטו של פינלנדיה טוען שהוודקה היא פרימיום ולא צריך מעבר כך שהם הם לעולם לא ירמזו שהוודקה שלהם נחותה מאחרת. וואלה אלכוהול זה אהבה שלי כמו שאר הנוגעים בפורום את האינטריגות שמור לחברים שלך. תודה וסליחה כי איני מכיר אותך אבל זה קצת מציק.

למי התייחסת בתגובה?

כי גם אני וגם גיסר מתנשאים, אשכנזים ואוהדי הפועל. בכל אופן, אני הבנתי שבפינלנדיה לא טוענים שיש להם וודקה שטובה יותר מהוודקה הרגילה שלהם, כי אז הם בעצם כמו כל המזקקות- מייצרות וודקה נחותה. שאתה מייצר מוצר וטוען שהוא טוב יותר מהמוצר הרגיל, אתה גורם למוצר הרגיל הראות "נחות"- והוא הרי הלחם והחמאה של אותה מזקקה.

לגבע תלם היקר

אני בטוח שחשבת עליי כשרשמת את זה אבל אולי לשם שינויי אני מסכים איתך, אני לא מתווכח בנושא אכן מהדורה מוגבלת לאותה וודקה היה לי בקבוק כזה. מה שגם הבנתי לגבי bling-bling של אבסולוט חידוש לאריזה אותו וודקה יותר כסף.

וגר זאב עם כבש.

סתם, הכל פה ברוח טובה, לא לוקחים ללב כלום. אם הייתי מסתכל בשעות פרסום התגובות לפעמים, הייתי יודע למי מתייחסים פה (כמו בתגובה הקודמת שלי)...

למי התייחסת בתגובה?

כי גם אני וגם גיסר מתנשאים, אשכנזים ואוהדי הפועל. בכל אופן, אני הבנתי שבפינלנדיה לא טוענים שיש להם וודקה שטובה יותר מהוודקה הרגילה שלהם, כי אז הם בעצם כמו כל המזקקות- מייצרות וודקה נחותה. שאתה מייצר מוצר וטוען שהוא טוב יותר מהמוצר הרגיל, אתה גורם למוצר הרגיל הראות "נחות"- והוא הרי הלחם והחמאה של אותה מזקקה.

אני לא חושב שגיא או גבע מתנשאים...

אתם בעלי ידע נרחב אני מאמין שיותר מכל אחד אחר בפורום למרות שמידי פעם יש הברקות לאנשים אחרים. הצורת כתיבה שלכם נראית מתנשאת וזהו . אגב אני גם אוהד הפועל אבל מרוקאי כבד

והנה מידע רגיש שהגיע אלי מתאגיד בראון-פורמן, בעלי השליטה של פינלנדיה

אני שמעתי לפני כמה שנים שמדובר בוודקה סופר פרמיום של פינלנדיה, כשהכוונה לכך שהיא עוברת, כמו שהרבה וודקות אחרות טוענות, כמה עשרות זיקוקים. אולי כן אולי לא, מה שבטוח הוא שלא מדובר בוודקה הרגילה של פינלנדיה. להלן התשובה הרשמית שקיבלתי : Finlandia 21 is a duty free product...it isn't the same as the Classic Finlandia Vodka, it is a bit different, but it is duty free. Thanks and let me know how else I can help! Kim R Charney חזרה למייל שלי תוך שעתיים, שירות מהיר ויעיל כזה לא קיבלתי אפילו בקפה ליד הבית... גיסר.

סתם בלי קשר לנושא (אלא לפינלנדיה)

הייתי לפני מספר שנים בפינלנד והסתבר לי שפינלנדיה דווקא אינה פופלארית שם כמו שהייתם מצפים. היא בערך כמו בירה מכבי של הוודקות שם (מוכרת אבל לא הכי נפוצה).

חיזוק :)

פינלנדיה 21: בקבוק מלבני ומעוצב במהדורה מוגבלת. נמכר רק בדיוטי פרי. אני אעלה תמונה בקרוב (המצלמה לא עליי). אגב, המוצר הוא לא מוצר ממש חדש (בלשון המעטה). לגבי עניין הסופר פרמיום וכל הבבל"ת. אין שום טעם לשפר מוצר מעולה. לכן אין קטגוריית "סופר פרמיום" לוודקה פינלנדיה. וככל הידוע בעתיד הקרוב, גם לא תהיה.

ומה עם הפינלנדיה מנגו?

היא תגיע מתישהוא לארץ? או רק לדיוטי פרי? ובכלל נצח..מה חדש באקרמן..?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר