שלום לכולם - אני חדש כאן ויש לי שאלה.

האם מישהו שמע או מכיר את שלושת המשקאות הבאים? אנא חוו דעה לגבי איכותם: 1. גרנד ריבר - לא ידוע האם הוא וויסקי או ברנדי. 2. ג'ון בר - וויסקי 3. teachers - וויסקי גם כן תודה מראש.

ברוך הבא

Teachers, רשמי טעימה בקישור: http://www.whiskymag.com/whisky/brand/teachers/whisky268.html ואתר הבית בקישור: http://www.teacherswhisky.com/

המשך

תודה רבה על התשובה. הסיבה לשאלות הללו היא שאני מתחתן וחיפשתי בביתי וויסקי ושאר משקאות על מנת לחזק את הבר שיהיה ומצאתי מספר סוגים כגון שיבס, באלנסטיינס, טיצ'ר, ועוד מספר לא מוכרים. יש לי כ-6 בקבוקים והשאלה היא האם אני צריך לקנות עוד 2 או 3 נוספים שיותר מוכרים בהתחשב בעובדה שיהיו כ-400 מוזמנים (לאחר ניפוי האנשים שלא יגיעו)?

שוב שלום

שיבאס זו כנראה הבחירה הכי פופולרית בחתונות כשמחפשים משהו מעל הרמה הבסיסית - אני חושב שהוא יתקבל בברכה (ולמה לא?). באלנטיינ'ס גם בסדר, אפילו קצת סטנדרטי באירועים (לא שהניסיון שלי כזה גדול בחתונות...). לגבי כמויות - קשה לי להגיד לך, זה תלוי מאוד בסוג הקהל. יכול להיות קהל צעיר חובב אלכוהול שיפרק בקבוק שיבאס על כל חמישה-שבעה אנשים ויכול להיות שכל האורחים שלך לא יגמרו בקבוק אחד... אה, ומזל טוב!

מה כמות הצעירים

בדרך כלל בארועים מסוג זה יש עניין של תקציב מול כמות שותים. לאחר ניפוי המבוגרים נותר קהל הלא שותים שזה גם ילדים ומוספים קהל בירות ויין שזה על חשבון האולם. בדה"כ ישבארוע כזה כ-120 שותים ש70% מהם בערך זה קהל הוודקה (עם או בלי רדבול)והשאר זה וויסקי ערק קוקטיילים וכשרים (אלא אם כן אתה מחזק בעוד דברים)שיבאס זה משקה יקר וכמו שאמרו פופולרי אז הוא יגמר בטיל והקהל יתלונן עדיף וויסקי זול כמו טיצ'רס בלנדד סקוטש פשוט ובשולחנות שאתה חפץ ביקרם תןסיף את השיבס. המון המון מזל טוב . נ.ב:תבדוק אופציה של שירותי בר אתה עלול לצאת דווקא מרוצה.

שלום לכולם - אני חדש כאן ויש לי שאלה.

האם מישהו שמע או מכיר את שלושת המשקאות הבאים? אנא חוו דעה לגבי איכותם: 1. גרנד ריבר - לא ידוע האם הוא וויסקי או ברנדי. 2. ג'ון בר - וויסקי 3. teachers - וויסקי גם כן תודה מראש.

תודה רבה

תודה על העזרה רשימת הקניות שלי הסתיימה ונרכשה היום בבוקר והיא כוללת: 2 וויסקי ג'יימסון 6 פיג'לינג 8 פינלנדיה 3 ייגר מייסטר 2 ייגר דבש 2 appel shot 5 ארגזי XI ועוד כ-6 בקבוקים של וויסקי שהיו לי בבית כגון: שיבס, טיצ'רס , בלנטיינס וכיו"ב... כל זה על מנת לחזק את הבר. תודה לעוזרים ושנתראה בשמחות.

שיהיה במזל טוב

מזל טוב תומר

הייתי מוותר על הייגר דבש ועל ה appel shot, מחזק עוד ייגר (4 בקבוקים) מחזק עוד ג'יימסון (3 בקבוקים). הפיג'לינג יכול לחפות על הייגר דבש ועל ה appel shot. פשוט, לנצל טוב יותר את ההשקעה. תענוג woow
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר