טריפל

טריפל

אהלן לכולם, אני מחפש מותג טריפל סק טוב שהוא לא במחירים של הקוואנטרו והגרנד מרנייה. אני מתכנן מסיבה וכחלק מהקונספט אני רוצה להכין מראש כמות גדולה של קוסמו או משהו בסגנון ולחלק לאנשים בכניסה, בכל מקרה אין מצב שאני מכניס לזה טריפל תוצרת הארץ אז אם מישהו מכיר מותגים בדרג הביניים (דורנגו? דה קייפר?) או משהו יותר טוב ויודע להגיד לי גם כמה פחות או יותר הם אמורים לעלות זה יהיה מעולה. תודה יוני

הכי טובים

הם דה קייפר ובולס, וגם הכי יקרים. טריפל סק הוא מרכיב משני בקוסמו, יותר חשוב שתשקיע בוודקה סבירה, ותקנה טריפל סק שהוא לא הכי טוב שיש כמו קורה או קונינגס או משהו אחר בסדר גודל של 30-40 ש"ח.

טריפל סק של forever זול וטוב.

טריפל

אהלן לכולם, אני מחפש מותג טריפל סק טוב שהוא לא במחירים של הקוואנטרו והגרנד מרנייה. אני מתכנן מסיבה וכחלק מהקונספט אני רוצה להכין מראש כמות גדולה של קוסמו או משהו בסגנון ולחלק לאנשים בכניסה, בכל מקרה אין מצב שאני מכניס לזה טריפל תוצרת הארץ אז אם מישהו מכיר מותגים בדרג הביניים (דורנגו? דה קייפר?) או משהו יותר טוב ויודע להגיד לי גם כמה פחות או יותר הם אמורים לעלות זה יהיה מעולה. תודה יוני

תקנה ליקר קירסאו (לא כחול), התוצרת לא ממש קריטית

ההולנדים דיי טובים.

במחיר של דה קייפר אתה יכול להביא קוונטרו מהדיוטי פרי

דה קייפר בערך 70 ש"ח ל700 מ"ל וקוונטרו (או גרנד מרנייה) עולה בדיוטי 25$ לליטר (אם לא העלו את המחירים, דבר שראיתי שהם עשו לאחרונה בחלק מהמשקאות), מה שיוצא ששניהם עולים 100 ש"ח לליטר בערך. תתאמץ להגיע לדיוטי פרי. אם זה לא יוצא בשום אופן, התחלתי שירשור לפני כמה זמן על חיקוי של כרמל מזרחי לגרנד מרנייה, נקרא ברנדי תפוזים (יש דבר דומה של סברה שנקרא גרנד סברה) עלה 50 ש"ח ב"רמה" באיזור התעשייה ברעננה, מבוסס על ברנדי שלהם שמיושן 9 שנים (אין לי מושג איך זה כ"כ זול, הטעם שווה בטירוף, לדעתי אם אין דיוטי, שקול טוב טוב את האופציה של כרמל או סברה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר