ליקר

ליקר

שלום. מצאתי בארון ליקר ישן (מאוד ישן) רציתי לדעת אם יש לליקר תאריך תפוגה או האם אפשר לשתות אותו גם עכשיו? הוא עדין סגור בבקבוק, כלומר לא נפתח אף פעם תודה

איזה ליקר?

כי משום מה.. בטוח יש לו תאריך תפוגה.. אבל אם זה ליקר שמנת, או ליקר קפה.. או פירות.. יש הבדל בזמן שלהם.. :)

תשובה

הליקר הוא ליקר פירות אני בכלל לא מבינה בתחום- איפה תאריך התפוגה אמור להיות רשום? לא ראיתי על התוית (הוא ישן והיא כמעט מחוקה)

לא יהיה רשום... :)

פשוט תבדוק.. פתח את הבקבוק.. תראה את הצבע, תריח.. אם אתה יודע איזה ליקר זה, תרשום פה אפילו את השם/ הטעם, ואולי נוכל לעזור לך עפ"י מה שנדע...

אם מדובר על גרנד מרינייה

כן יהיה רשום.

טוב לדעת.. תודה גבע :)

איפה, זה מופיע

חיפשתי בגרנד מרנייה (שמנת) לא מצאתי, איפה זה מופיע כי נראה לי שהוא כבר "עייף" מאד.

מצורף לינק

http://www.grandmarnier.com/EnInt/?section=home שאלות נפוצות באתר שלהם, בשורה הראשונה רשום איפה ואיך לקרוא את התוית. כמו כן, רשום שם שהפסיקו לייצר את השמנת עוד ב-97 או 96. אגב, גם את הצהוב הפסיקו לייצר.

מהההה, הפסיקו לייצר את הצהוב???

נכונות השמועות שהוא מבוסס על אלכוהול נייטרלי? נראה לי קצת מוזר, שמעתי ממישהו שמבין בתחום שהוא מיוצר על בסיס של אלכוהול נייטרלי, שמעורבב עם חומרים שונים כך שהוא דומה בטעמו לברנדי, אבל זה לא ממש ברנדי, אלא בעצם חיקוי, ורק האדום הוא מקוניאק ממש. היה נראה לי קצת מוזר ולכן אפילו לא טרחתי לברר על הכשרות שלו (בהנחה שזה אכן מברנדי), אבל לאחרונה נתקלתי שוב מספר פעמים בטענה הזאת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר