קניתי ברנדי תפוזים של כרמל מזרחי ב50 ש"ח ב"רמה" אזור התעשייה רעננה

הוא מתיימר להיות חיקוי שלהם לגרנד מרנייה, איך הוא? דומה למקור? (אני לא אזכה לדעת כי הגרנד מרנייה לא כשר, אלא אם מישהו יגיד לי, כמובן). נראה לי מחיר חינם לליקר כזה בסופר (מבוסס על ברנדי שלהם שמיושן 9 שנים)

אהלן טוביה ידידי. כתבתי כאן על ליקר זה מספר פעמים

מכיוון שיש לי התנסות טובה איתו והוא מוערך מאד אצלי.אכן מחיר נמוך מאד, ותוצר מצוין. כנראה שמתיימר להיות סוג של 'חיקוי' לגראן מרינייה, אולם מסיבות כאלו ואחרות, מיותר יהיה להשוות בינהם. מה שכן- מדובר בליקר באמת איכותי, טעים ומיוחד. טוב לשתייה נקייה ובודאי כבסיס לקוקטיילים או כתחליף במקום טריפל סק/ גראן מרינייה. תהנה ! רון

אולי בכל זאת תתאמץ למרות שמיותר

אתה מתכוון לומר שאין כמו המקור, קח בחשבון שהמקור לא כשר ולעולם (כנראה) לא אטעם אותו, אז זרוק לי עצם קטנה ותגיד לי אם הוא מתקרב אליו. אני לא צריך ניתוח מעמיק של הטעמים

עבר זמן רב מאז שטעמתי

כך שקשה לי היום להשוות בינהם מבחינת טעם. אם אתקל בבקבוק אני ארכוש אחד, אפילו רק בשביל החוויה ואספר לך. מה שכן זכור לי, הוא שהכיוון מאד דומה- טעם עמוק של הברנדי שמתובל בתפוזים ומתוסף בסוכר, כך שהמשקה גם מתוק. מאד ארומתי - מומלץ לשתיה בסניפטר שבו תוכל למצות אותו מכל טוב. כבודו של הגראן מרינייה מונח במקומו, אבל אחרי הכל - מדובר בליקר ולכן קל מאד לחקותו, ואני חושב שהליקר של כרמל יעשה עבורך עבודה טובה. רון

קניתי ברנדי תפוזים של כרמל מזרחי ב50 ש"ח ב"רמה" אזור התעשייה רעננה

הוא מתיימר להיות חיקוי שלהם לגרנד מרנייה, איך הוא? דומה למקור? (אני לא אזכה לדעת כי הגרנד מרנייה לא כשר, אלא אם מישהו יגיד לי, כמובן). נראה לי מחיר חינם לליקר כזה בסופר (מבוסס על ברנדי שלהם שמיושן 9 שנים)

אתה מתכוון לגראנד סברה?

הליקר המתבסס על המותג "סברה" ובא להתחרות בגראנד מרנייה (לפחות על לבם של שומרי הכשרות). מבוסס על תפוזונים סיניים. אם כן, שיחקת אותה. המחיר הרשמי שלו הוא 110 ש"ח.

עבר זמן רב מאז שטעמתי

כך שקשה לי היום להשוות בינהם מבחינת טעם. אם אתקל בבקבוק אני ארכוש אחד, אפילו רק בשביל החוויה ואספר לך. מה שכן זכור לי, הוא שהכיוון מאד דומה- טעם עמוק של הברנדי שמתובל בתפוזים ומתוסף בסוכר, כך שהמשקה גם מתוק. מאד ארומתי - מומלץ לשתיה בסניפטר שבו תוכל למצות אותו מכל טוב. כבודו של הגראן מרינייה מונח במקומו, אבל אחרי הכל - מדובר בליקר ולכן קל מאד לחקותו, ואני חושב שהליקר של כרמל יעשה עבורך עבודה טובה. רון

תודה, זה מה שרציתי לדעת

מה שמחזק אצלי את ההנחה שגם שומרי כשרות יכולים למצוא תחליפים מוצלחים למה שלא כשר

בעניין כשרות טוביה - האם צ'ינר כשר?

מה זה צ'ינר? מצטער על הבורות

בכל אופן יקח לי כמה ימים לברר, אצרך לשלוח מיילים לגופי כשרות בעולם. יעזור לי גם לדעת איך כותבים את זה באנגלית

cynar - אפריטיף איטלקי, 17% אלכוהול

מיוצר ע"י השריית עלי ארטישוק בכוהל נייטרלי. הטעם דומה מעט לקאמפרי, הצבע כהה ועכור. רוב האנשים שטועמים ממנו מזדעזעים, אך אני אישית מחבב אותו מאד. אנסה לצרף תמונה . רון

תודה, זה מה שרציתי לדעת

מה שמחזק אצלי את ההנחה שגם שומרי כשרות יכולים למצוא תחליפים מוצלחים למה שלא כשר

אגב, טוביה ידידי- קוואנטרו דווקא כשר

לפי האתר שלהם, הליקר קיבל הכשר של רב צרפתי, מכיוון שאין בו מרכיבי ענבים, אלא אלכוהול נייטרלי.

כשר וטעים, יש לי אותו בבית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלכוהול
בחר
בחר